Opinie o Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o. w Siedlce

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kasia

Pracodawca jest ok. Zespół bardzo zgrany, miło się pracuje i wszyscy się szanują nawzajem. Ogólnie polecam jeżeli ktoś szuka stabilnej firmy z możliwością rozwoju. Wypłata zawsze na czas (zarobki jak na Siedlce bardzo dobre), brak nadgodzin, kierownictwo przyjazne. Co ważne, brak sztywnej atmosfery jak w większości kancelarii księgowych, w których pracowałam.

Jasne Nowy wpis
Klient
@Kasia

Az się uśmiałam

Elżbieta Nowy wpis
@Jasne

Mówisz? A która część taka zabawna i w sumie to dlaczego? Jak mi wyjaśnisz to może razem się pośmiejemy. ;)

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Księgowa. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Nika
Kandydat
@Administrator

Podłączam się do zapytania, ponieważ kilka dni temu natknęłam się na aktualną ofertę pracy w księgowości w tej kancelarii....

Rekrutacja Nowy wpis
@Administrator

Szczerze odradzam. Chamstwo (usunięte przez administratora) i prostactwo. Nawet te pieniądze na czas nie rekompensują tego co tam.sie wyprawia. Atmosfera fatalna i mobbing

Administrator Nowy wpis

Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Samodzielna Księgowa. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 9000 ?

Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie firmy Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o. w miejscowości Siedlce. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko REFERENT KSIĘGOWY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Ślusarz
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o. - Siedlce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dylewicza 15E
    08-110 Siedlce
  • NIP: 8212640820 REGON: 147237840 KRS: 0000508579

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michalak Kancelaria Podatkowo-Księgowa Sp. z o.o.