Opinie o Barpan Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Barpan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Barpan Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barpan Sp. z o.o. w Tczew

Czy pracownicy w Barpan Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Kleszcz Nowy wpis

Witam serdecznie Nie wiecie może czy potrzebują pracowników do Barpan?

Czy Barpan Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Szukam pracy w mieście Pelplin. Zainteresowała mnie oferta firmy Barpan Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5500 PLN?

Firma krzak :) Nowy wpis

Dzień dobry. Dziękujemy za opinie te merytoryczne jak i te wyimaginowane. Ciężko odnieść się nam do tej wypowiedzi ponieważ została ucięta ale poziom wstępu mówi sam za siebie. Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju ;)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Barpan Sp. z o.o. na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Hej. Szukam aktualnych albo byłych pracowników których można zapytać w sprawie marki Barpan Sp. z o.o.. Czy jest możliwość zatrudnić się na 50% etatu? Dziękuje serdecznie za podpowiedź.

BC

Z tego co wiem w firmie nie ma takiej możliwości.

Firma Barpan Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Technolog Konstruktor. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

BC

Firma poszukuje aktualnie kolejnego technologa. Jest już dwóch i mają się dobrze. Pracują na legalnym oprogramowaniu Solid Works. Zapraszamy

Xyz

Wszystkim to czytającym polecam pracę w BAR-PANIE. Panują tam świetne warunki pracy, Szef dba o swoich pracowników. Bardzo przyjazna atmosfera, przez którą aż chce się chodzić do pracy. Chodzę tam z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Z pewnością jest to najlepsza firma w tej okolicy, gwarantująca wysokie zarobki i doceniająca swoich pracowników.

@Xyz

O w końcu jakieś info na temat zarobków. ;) Szczegółowo nie podasz? A piszesz, że doceniają tu ludzi, to spoko, a dasz znać w jaki konkretnie sposób?

Xyz
@Paulina

Paulina,szef daje premie za produktywność i za samo chodzenie do pracy jest premia

@Xyz

O to spoko, że za samo chodzenie też. A wiadomo jakiej wysokości? I ta produktywność to jakoś zerojedynkowo?

Xxx

Niestety przykre jest to, że osoby które mają dłuższy staż dostają tyle samo pieniędzy co nowe osoby. Szef kompletnie nie docenia osób z dłuższym stażem i które się starają, za to także docenia osoby które robią z siebie błazna i z którymi się dobrze dogaduje???? Dla twojej informacji Bartek jedna osoba nagminnie chwali się ile zarabia w porównaniu do innych, (a suma jest kosmiczna) chyba powinieneś wiedzieć o kogo chodzi. Przemyśl sobie to co robisz i kogo doceniasz w tej firmie, bo te osoby z przeproszeniem ru**ają cie w du*e i wykorzystują cię po całości, a jedyne co robią to klapy i siedzą w telefonie???? Pozdrawiam

ru***jący w dupé
@Xxx

Produkcja zaczęła się niecałe dwa lata temu i osoba, o której wspominasz jest jednym z najstarszych pracowników:) Na dzień dzisiejszy z tego co wiem firma płaci głównie za umiejętności oraz efektywność i nie słyszałem aby kogoś krzywdziła finansowo... Z resztą jeżeli ktokolwiek ma jakieś problemy można zwrócić się do kierownictwa bądź do któregoś z właścicieli gdyż tak załatwia się sprawy w cywilizowanym świecie a nie na (usunięte przez administratora) portalu gdzie 75% swoich żali wylewają nieroby :):):)

X

Niestety przykre jest to, że osoby które mają dłuższy staż dostają tyle samo pieniędzy co nowe osoby. Szef kompletnie nie docenia osób z dłuższym stażem i które się starają, za to także docenia osoby które robią z siebie błazna i z którymi się dobrze dogaduje???? Dla twojej informacji Bartek jedna osoba nagminnie chwali się ile zarabia w porównaniu do innych, (a suma jest kosmiczna) chyba powinieneś wiedzieć o kogo chodzi. Przemyśl sobie to co robisz i kogo doceniasz w tej firmie, bo te osoby z przeproszeniem ruchają cie w dupe i wykorzystują cię po całości, a jedyne co robią to klapy i siedzą w telefonie ???? Pozdrawiam i nie pozdrawiam

Xxzx

Witam,wszystkim użytkownikom tego portalu z całego serca polecam firmę Barpan!! Do pracy chodzę z uśmiechem na twarzy.Firma oferuje atrakcyjne zarobki,a co ważne zawsze na czas w pracy panuje atmosfera rodzinna. A co ważne rozwój osobisty polecam z całego serca

Masakra! Tak w skrócie o tym (usunięte przez administratora). Właściciele( co to nie ja wielkie paniska żerujący na naiwności ludzi) ludzie bez kręgosłupa moralnego,wykorzystują na maksa swoich pracowników oferując grosze w zamian. Przepisy BHP ... chyba nawet nie słyszeli o nich. Pracownicy pracują w skan do ślicznych warunkach,odzieży roboczej brak pracownicy chodzą w swoich prywatnych rzeczach a pracodawcą Sęp który tylko na nich żeruje i pogania do pracy nawet się nie kwapi żeby chociaż to zrekapesowac jakimś dodatkiem do wypłaty(,niezbędnych ochraniaczy czy też rekawic również często brak) ale spokojnie,już działam w temacie z zaprzyjaźnionym kontrolerem z inspekcji pracy który szczegółowo ,krok po kroku doradził mi jak złożyć zawiadomienie o tak nagannie i notorycznie łamanych przepisach. Pracowała tam moja kuzynka. Na szczęście kobitka miała łeb na karku i zrobiła wiele ciekawych zdjęć.Firma co prawda zmieniła w tym roku lokalizację swojej siedziby ale prócz zmiany lokalizacji nie zmieniło się nic. Fajnie że kuzynka miała okazję zrobić też zdjęcia na tej powiedzmy w cudzysłowie "nowej hali" również parę zdjęć ;) Takze będzie się działo bo za punkt honoru postanowiłem sobie naprostować tych pseudo pracodawców tak,że dwa razy zastanowią się zanim poraz kolejny oszukają swojego pracownika który rypie na nich w systemie 3 zmianowym za 3000 brutto co już jest śmiechem na sali bo najniższa krajowa wynosi 3010 zł . Co do obiecanych prami... Dobrze że to ja nie jestem waszym pracownikiem bo już dawno zwinęli byście ten interes...Jawnie oszukujecie swoich własnych pracowników! Ludzi dzięki którym reuzujecie swoje zagraniczne zamówienia! Tyle ode mnie. No i oczywiście do rychłego zobaczenia.

Bartek

Z tego co pamietam pracowała tu tylko jedna, która miała okazje znaleźć sie na nowej hali… Zwolniła się bo nie mogla odnaleźć się na nowej tymczasowej zmianie. Nigdy nie zarobiła najniższej krajowej a zawsze więcej lub dużo więcej, mało tego, nie zarobi nigdzie w okolicy tyle co zarabiała. No ale trudno my życzymy jej jak najlepiej, kuzynce oczywiście bo tobie nie bajkopisarzu:):):)

@Bartek

Serio?xd Ale skoro tak to według Ciebie czemu niby nie mogła się odnaleźć? I skoro piszesz, że nie mogła zarobić najniższej tylko więcej to ile tu się zarabia?

Chosen one

W skrócie przekręt szefostwo wiecznie robi wrażenie jak było by nacpane

Bartek
@Chosen one

Widać, że nie znasz znaczenia słowa przekręt, bo firma nie ma z nim nic wspólnego. To że ludzie maja pozytywne podejście do życia i szacunek do innych nie znaczy, ze chodzą nacpani???? Jeżeli pracowałeś w tej firmie a już nie pracujesz świadczy tylko o tym, że się do niczego nie nadawałeś albo mentalnie nie dorosłeś do pracy. Tak nie tolerujemy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Barpan Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Barpan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barpan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barpan Sp. z o.o.?

Barpan Sp. z o.o.
  • Al. Zwycięstwa 11 lok. 6