Opinie o Beford Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Beford Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Beford Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beford Sp. z o.o. w Warszawa

Jerzy Nowy wpis

Same wpisy o zaległych płatnościach. Sprzed kilku lat więc może to zostało rozwiązane i popłacone? W ogóle funkcjonują i przyjmują pracowników? Jak teraz wygląda sytuacja?

Ben Nowy wpis
@Jerzy

Raczej nie mają pracowników.

Stefan

Oczerniać jest najłatwiej tylko czy macie podstawy do tego? Można mieć dużo nieprzyjemności.

Oszukany
@Stefan

Ja również zostałem oszukany przez firmę Beford trzeba to zgłosić do prokuratury !!!!!

ja Nowy wpis
@Stefan

mamy podstawy, transport wykonany w lipcu 2018, nakaz zapłaty, a oni się odwołali że nr auta i trasa na fakturze nie wpisana- bzdura bo wszystko jest wpisane. Sprawa w sądzie za m-c.

Nie otrzymaliśmy do dnia dzisiejszego płatności za fakturę z 2018. Usługa transportowa.

Steven

Zamieszczanie takich informacji choć mam nadzieję, że nie są prawdziwe to łamanie regulaminu!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Beford Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Weronika

Widziałam niedawno, że Beford szuka Spedytora Międzynarodowego. Był ktoś z Was na rozmowie o pracę? O co pytali?

Oli

Do dnia dzisiejszego nie zapłacili za udział w szkoleniu. Nie odbierają telefonów. Nie polecam współpracy.

Nosek

Jeśli dobrze się w firmie pracuje to i nie ma powodów do narzekania!

Janko

Niepokojące są wasze wpisy. Myslałem o pracy w firmie ale...?

Genas

Wykonałem dla tej firmy usługę transportową i niestety nie rozliczyli się zniknęli z giełdy , zgłosiliśmy do firmy windykacyjnej ale się poddali zaproponowali sprawę sądową. Banda złodzieji i oszustów, odebrać cały majątek i spłacić dłużników . Tak powinno działać PRAWO a nie chodzą bezkarnie.

Iustitia
@Genas

odzyskałem już od nich pieniądze dla jednego z przewoźników proszę o kontakt 790893643

John

Nie placa firma zgloszona do windykacji. Za nie zaplacona usługę transportowa. Z 2018r Moje sugestie dla Beford Sp. z o.o.: Nie zaplacili za transport z 2018r

zalewski

wiszą ludziom pieniądze gdzie tylko się da. KAŻDA firma zajmująca się windykacją zna tą pseudo-firmę do okradania ludzi. prezesi z warszawy, dramat

xxxxlukaszxxxx

(usunięte przez administratora) Wykonałem transport a płatności brak. Telefonów nie odbierają. Zero kontaktu. Nie polecamnikomu

nick

ooo czyli w koncu poczuliscie bol (usunięte przez administratora) jak ludzie napisali prawde o was ze okradliscie ludzi z ciezko zarobionych pieniedzy? oczerniac? oddajcie ludziom pieniadze(usunięte przez administratora) a nie spolki inne otwieracie (usunięte przez administratora)od siedmiu bolesci, tfu!

zalewski

zlodzieje nic wiecej, jesli jestes jednym z prezesow i to czytasz to wiedz ze jestes ZEREM. Dla paru srebrnikow zrobiliscie z siebie zlodzieji, oby dosiegnela was sprawiedliwosc i to z nawiązką, tego wam zycze.

Jak ktoś lubi oszukiwać ludzi i pracować dla oszustów, to miejsce idealne. Ogólnie nie polecam, pod jakąkolwiek nazwą teraz nie pracują - jako były pracownik. PS. Ten "adres" siedziby polecam wrzucić sobie w google, zwykłe wirtualne biuro a na miejscu niczego nie znajdziecie.

Wykonaliśmy dla tej firmy usługę transportową i niestety nie rozliczyli się zniknęli z giełdy , zgłosiliśmy do firmy windykacyjnej ale się poddali zaproponowali sprawę sądową.

beford zlodzieje

zrobilem dla nich kilka tras, po chwili znikneli z gieldy, praktycznie pieniadze nie do odzyskania, zmieniaja prezesow pootwierane spolki typu GTX GROUP jako wspolnik z zakladem kapitalowym 5tys pln. Znajde was w tej warszawie obiecuje Panie J.A. Z. Wyslalem wezwania do zaplaty pod adres firmy to oczywiscie list wrocil do mnie poniewaz adresat juz nie ma siedziby w tym miejscu. Jednym slowem zlodzieje i banda oszustow, mlodych ludzi (roczniki 86, 87) ktorzy otwierają spolki, pozniej zamykaja, przelewają kapitał pod inny podmiot i dalej "prężnie" działają. Ludzie pokroju Marcina P. i Kasi P. z Amber Gold. tylko ze na mniejszą skalę ale ich miejsce jest tam gdzie tej dwójki powyżej. Wybiore sie na nowogrodzką poszukam was i znajde tych prezesików, mam czasu wystarczająco.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Beford Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników na temat Beford Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

anonimowy

lepiej nie pracowac dla nich, niestabilna i nie wyplacalna firma. co rok zmieniaja nazwe i prezesa i nie placa przewoznikom .

Zostaw merytoryczną opinię o Beford Sp. z o.o. - Warszawa

Beford Sp. z o.o.