Opinie o PF Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PF Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PF Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w telewizji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PF Group Sp. z o.o. w Warszawa

czy ktoś odzyskał kasę od tych naciągaczy? Mojej mamie wcinęli opaski magnetyczne na kolana za 200 zł. To zwykłe gumy z wszytymi bateriami !!!! Starsi ludzie się nabierają na ten badziew, uważajcie na nich.

@Jerzy

Gdzie Pan znalazł do nich kontakt? Na jaki adres odesłał Pan aparaty?

Marie Simeckova

Bardzo nierzetelna firma, która ma swoich pracowników telekomunikacyjnych również w Czechach (tutaj pojawia się jako Globadvise Paxy, która nie ma tutaj identyfikatora!) celująca w osoby starsze, co zyskuje dzięki zwodniczym reklamom w Internecie i wyskakującym reklamom na urządzeniach mobilnych telefonów, a potem wykorzystuje swoje problemy zdrowotne. Na stronie (usunięte przez administratora)aktualnie dostępna jest oferta biomagnesu. wkładek i ostatecznie wysyłam coś zupełnie innego- (w moim przypadku skarpetki z elementami turmalinu, które można kupić gdzie indziej za ułamek tej ceny!). Wysyłają towar jedynie za pobraniem, bez faktury, której nie są w stanie dostarczyć, nawet jeśli kłamią, że wysłali go już e-mailem i bardzo trudno jest uzgodnić, dokąd odesłać towar. Tutaj towar wysyłają firmą kurierską PAXY, która też ma oddział w Polsce: Boczna 8, 44-240 Żory, dokąd to wtedy nie wiem. PROSZĘ, tam w Polsce nie można ich położyć kresu, oni napierają też do krajów sąsiednich, gdzie w ogóle nie mają siedziby!!!

Nie można tak oszukiwać ludz
@Anna

Do pracodawcy @ Zgadzam sie zamówiłam na holuksy w ten sam dzień odesłałam i nie mogę doczekać się zwrotu pieniędzy 190 zł.Nie chcą rozmawiać, albo twierdzą,że do mnie dzwonili.Zadnego telefonu nie było. Wreszcie jakaś pani zadzwoniła i powiedziała, że dostanę zwrot o 50 zł mniej bo były brudne, a ja odpakowalam i w o ogóle nie używałam.Powiedziala,że dostanęniej pieniędzy, i do tej pory już ponad miesiąc i zwrotu nie ma. Jak można tak oszukiwać ludzi i w dodatku starszych. Zglosze to do Rzecznika i na policję.Bo pieniędzy od tej firmy nie otrzymam. Dlaczego nikt się jeszcze tym nie zajął?

wojstud

A co to jest CARDIX Forte?

Irek
@Też Baśka.

Nikt z pracowników się tu nie odzywa, ciekawe dlaczego? Zdaje się, że to dość komunikatywne osoby. Zastanawiam się, kogo przyjmują, jakie są kryteria zatrudnienia i jakie zarobki? Co też sami pracownicy sądzą o firmie?

@Kasia

Właśnie próbowano mnie naciągnąć na kwotę 420 zł a miały być c o tylko i koszty przesyłki.przeczytalam j komentarze i nie przyjęłam jej

Jerzy
@Kasia

Mnie zwrócili prawie całą kwotę za chińskie aparaty słuchowe, które odesłałem, ponieważ były kiepskiej jakości i całkowicie mi nie odpowiadały.

Adam Nowy wpis
@Jerzy

Gdzie Pan znalazł do nich kontakt? Na jaki adres odesłał Pan aparaty?

@Marie Simeckova

Bardzo nierzetelna firma, która ma swoich pracowników telekomunikacyjnych również w Czechach (tutaj pojawia się jako Globadvise Paxy, która nie ma tutaj identyfikatora!) celująca w osoby starsze, co zyskuje dzięki zwodniczym reklamom w Internecie i wyskakującym reklamom na urządzeniach mobilnych telefonów, a potem wykorzystuje swoje problemy zdrowotne. (usunięte przez administratora) aktualnie dostępna jest oferta biomagnesu. wkładek i ostatecznie wysyłam coś zupełnie innego- (w moim przypadku skarpetki z elementami turmalinu, które można kupić gdzie indziej za ułamek tej ceny!). Wysyłają towar jedynie za pobraniem, bez faktury, której nie są w stanie dostarczyć, nawet jeśli kłamią, że wysłali go już e-mailem i bardzo trudno jest uzgodnić, dokąd odesłać towar. Tutaj towar wysyłają firmą kurierską PAXY, która też ma oddział w Polsce: Boczna 8, 44-240 Żory, dokąd to wtedy nie wiem. PROSZĘ, tam w Polsce nie można ich położyć kresu, oni napierają też do krajów sąsiednich, gdzie w ogóle nie mają siedziby!!!

@Marie Simeckova

Zgadzam się z panią.Sa jak te sępy które jeżdżą po sanatoriach i tym biednym emerytom wciskają taki chłam,co się nie nadaje do użytku.Zamowilsm wkładki do uszu to przysłali takie badziewie że musiałabym mieć uszy słonia Odesłałam im na swój koszt i niby pozytywnie rozpatrzony wniosek ,z tym że pani już obcięła kasę ,że 120+koszty przesyłki 20zl to powiedziano że oddadzą tylko 90zl..Suma sumarum przelali na konto jeszcze bardziej pomniejszona kwotę 60zl.A teraz nikt nie odbiera wogóle telefonu ani nie oddzwania.To się nadaje pod prokuraturę za wyłudzanie i oszukiwanie ludzi.Ze też nie ma sposobu na takich oszustów!!!!!Pozamykać ich wszystkich żeby już nie okradali ludzi.

@Anna

A taki kontakt w sprawie zwrotu to z kim konkretnie jest? Na infolinię się dzwoni czy do konsultanta? Szczerze to szukam pracy na infolinii i skoro kontakt z nimi jest słaby to może akurat potrzebują pracowników :)

Nie można tak oszukiwać ludz Nowy wpis

Franek Nowy wpis

Jak tu jest z pracą w obsłudze klienta? To znaczy interesuje mnie czy to praca głównie na słuchawce czy są spotkanie z klientami face to face i sprzedaż bezpośrednia bo to ma dla mnie znaczenie. Wolałbym się dostać do call center i sprzedawać telefonicznie. Napiszcie coś o warunkach i premiach za wyniki. Będę wdzięczny za jakieś konkrety jeśli chodzi o pracę.

Słodki Nowy wpis

Proszę uważać na tą firmę. Nie zważają na nic tylko człowieka oszukać. Przy rozmowie tel podałem wyraźnie że jestem z pierwszą grupą inwalidzką po przeszczepie i b poważnej operacji kręgosłupa mając nadzieję że uwzględnią to i mnie nie oszukają. Nic z tego wcisnęli mi bubel twierdząc że normalnie to kosztuje 800 zł bez faktury za pobraniem 79 zł. Chciałem to oddać ale nie ma szans na kontakt. To jest czyste (usunięte przez administratora) na osobach starszych schorowanych i kalekich brakuje odrobiny współczucia

Aplikowałeś do firmy PF Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytam sobie wpisy na forum i no wygląda to niefajnie, ale to sa wpisy od klientów, a ja chce dowiedzieć się czegoś o pracy tutaj. Widziałam pytania o prace konsultanta czy asystentki w księgowości. Tez widziałam te oferty, ale one są stare. Czy wiecie coś o aktualnych rekrutacjach, czy szukają teraz pracownika na jakies stanowisko? Bo w necie jak szukałam info, to nie znalazłam żadnej rekrutacji.

bolo

Jestem w identycznej sytuacji jak Evitta. Otrzymałem przesylke z dwoma aparatami słuchwymi plus tabletki i oliwka. Udalo mi się skontaktowac z nr.tel. 48 6922435570 i 48 552738093. Prosiłem o nazwę firmy pod adresem : W-wa ul Stawy Podano mi z dużymi oporami : W drugim przypadku kazano mi czekac na tel. z Reklamacji. Oczywiscie nikt się nie odezwał. Termin zwrotu przesyłki niedługo mija. Co robić ? Odesłac przesyłkę do firmy ktora przy ul Stawy 5 w warszawie nie figuruje. czy powiadomić policję o popełnieniu przestepstwa (usunięte przez administratora),czy jedno i drugide

Maciejka
@bolo

Ja też jestem w podobnej sytuacji .Odesłałam wkładki bo pasowałyby może do słonia ,ni cholery włożyć to badziewie do ucha.Pani każe czekać na rozpatrzenie reklamacji i ma się skontaktować.Nie wierzę w to bo nie spotkałam żadnej pozytywnej opinii o tej firmie.To działa na zasadzie ściągania kasy od emerytów.Poczekamy i zobaczymy jak to się rozwiąże.

Mira

Wszyscy piszą tu o sprzedaży różnych towarów przez konsultantów telefonicznych, a jak można zostać takim pracownikiem? Mam doświadczenie na call center i nie wiem czy tylko to wystarczy? Jest możliwa praca w domu? Jakby co nie mam sprzętu żeby pracować w domu, więc liczyłabym na coś od firmy.

Skoro konsultanci dzwonią i piszą tak klienci to ktoś w firmie zatrudniony być musi. Zastanawia mnie zatem ta cisza na forum z ich strony. Ogólnie chciałem zapytać o pracę i wyrobić sobie zdanie o firmie samemu, ponieważ to, że ktoś coś kupił i nie spełnia to jego oczekiwań, nie musi oznaczać nierzetelności firmy. Wracając do temu pracy wynagrodzenia, wypłacane są zawsze na czas? Jako konsultant zarobki na jakim poziomie?

Zuza

Hej, też jestem zainteresowana pracą i też widziałam tylko to ogłoszenie dla asystentki w dziale księgowości. Jest to stare ogłoszenie w necie, a wiecie coś o obecnych rekrutacjach? Widzę tu różne opinie od klientów firmy, a coś od pracowników? Gdzie szukać ich ofert pracy?

fturakiewicz@interia.pl

Jest to "firma' oszustow. Nie dajcie sie nabrac na propozycje ich konsultantow . Od ponad dwuch miesiecy czynie starania o zwrot pieniedzy za odeslane 'leki", a konsultanci sa caly czas zajeci i nie oddzwaniaja.

Ciekawi mnie skąd macie w ogóle kontakt do firmy, bo z tego co patrzę to nawet nie mają oni swojej strony internetowej. Zainteresowałam się, bo miałabym blisko do biura wg tego co widziałam na mapach googla, ale sądząc po wpisach to żadni pracownicy się nie wypowiadają. Tam w biurze obsługi tylko jedna osoba pracuje? Chyba też bywali jacyś przedstawiciele, bo ktoś napisał o odwiedzinach jednego pracownika. Pytanie więc, jak można się przyjąć do pracy w tej firmie? I czy w ogóle warto, warunki są atrakcyjne pod względem płacy?

marylka

sprawe zgłosiłam dhlowi poeobiłam zdjęcia i wysłałam do pano i się dodzwoniła powiedziała że sprawa się wyjaśni a ja prosze o zwrot kasy a jak nie to 2 stycznia ide na policje i choć sama nie odzyskam kasy może innych uchronie

marylka

a mi właśnie przyszła pusta paczka zamiast leków

YYYYY

Ludzie piszecie, że jest jakieś biuro obsługi klienta. A jeden nawet, że otrzymuję informację, że oddzwonią, co nie następuje. To jak tam jest z pracą i ilością klientów, których trzeba obsłużyć? W sieci, jak zawężyłem wyniki wyszukiwania tylko do tej nazwy, to wyskakują jeno same portale z danymi adresowymi. Jak osoba, co ma przepracowane prawie rok na słuchawce, może się dowiem, czy tu warto zajrzeć z pytaniem o pracę i czy od razu się dowiem, ile płacą i za co konkretnie? Przykładowo, czy jest podział na osoby, co dzwonią do klientów i takie, które tylko odbierają telefony?

sopelek1949

(usunięte przez administratora) Straciłem 200 zł za niby najlepsze aparaty słuchowe które okazały się badziewem.

od dwóch tygodni probuję się dodzwonić do biura obsługi klienta. nadaremnie. otrzymuję informację że oddzwonią. i nic. lekceważycie klientów. Adam z Lublina

Cześć wam, ktoś pracował jako Asystent/-ka w dziale księgowości? Mnie ciekawi ta praca, bo szukam posad juniorskich. Oferują tam umowę zlecenie. I taka umowa jest tylko na początek pracy? I jak dają tam rozwój zawodowy, to jak dostanie się awans ja lepsze stanowisko, to wtedy dopiero oferują UoP? Czy już taki asystent dostanie UoP po jakimś czasie pracy?

Z tego co tu czytam to firma zajmuje się sprzedażą telefoniczną różnych towarów, więc pewnie musi zatrudniać parę osób. W sieci niestety brak ogłoszeń, a mam doświadczenie na słuchawce i chciałabym popracować. Jest jakaś minimalna liczba telefonów, które trzeba wykonać? Jaka jest prowizja od sprzedaży towarów?

Maurycy

Czy ta firma na pewno nadal działa? Pod podanym w rejestrze adresem (Stawy 5, Warszawa) stoi willa o nazwie Porayowy Dworek. Google mówi, że jest to obiekt tymczasowo zamknięty. Czy zatem firma też zawiesiła działalność? Czy może przeniosła się w inne miejsce? Wie ktoś może?

Gola
@Maurycy

Na pewno kontynuuje swoją (usunięte przez administratora)działalność , bo wczoraj mnie (usunięte przez administratora) wysyłając przez kuriera jakieś witaminy za 227 zł , których nie zamówiłam . Mąż odebrał paczkę i zapłacił kurierowi nie wiedząc czy to zamówiłam czy nie. Gdy zadzwoniłam pod podany w ulotce numer 91 300 35 58 dowiedziałam się , że mogę paczkę zwrócić a oni „rozpatrzą „ mój wniosek o zwrot pieniędzy w ciągu 2 tygodni ( ha, ha, ha ) . Oczywiście nie mam zamiaru ponosić dodatkowych kosztów na odsyłanie , bo swoich pieniędzy i tak nie zobaczę , a oni wyślą to znowu pewnie innym naiwnym… To już już drugi raz dałam się oszukać - ta poprzednia firemka to HK jacklun information CO LIMITED jeszcze więksi (usunięte przez administratora) ,bo nawet telefonu nie odbierają . Ostrzegam wszystkich !!

wojstud

A co to jest CARDIX Forte?

Baśka
@wojstud

Cardix Forte Max, to oszustwo zagrażające życiu. Skaład - różne rośliny, m. inn. soja. Nikt nie uprzedza o składzie. Pierwsze opakowanie za darmo na próbę, ale z dwoma następnymi po 175 zł, jak nie stać emeryta na taki wydatek, to dają ulgę na drugie opakowanie do 137 zł, przychodzi jedno za tą cenę, płatne u kuriera DHL. Kurier nie potrzebuje pinu, bierze 137 zł bez pokwitowania. Adres Globadvis Holding, Warszawa. Telefon odbierasz od p. Jakuba Michalaka z Lublina. Straciłam 137 zł. Badziewie w tableteczkach. Oszustwo. Zgłoszę na policję i do prokuratora.

@Baśka

Ta firma musi świadczyć dość szeroki zakresu usług. Na portalu z danymi adresowymi firmy, piszą, że zajmuje się usługami transportowymi, a w KRS-ie, że działa od 2012 r., jako agencja reklamowa. Od Pani natomiast dowiedziałem się, że chodzi o sprzedaż wysyłkową. Zastanawiam się, kogo zatem ta firma do pracy przyjmuje, do jakich zadań? Czy telefony odbiera i paczki wysyła sam właściciel tego biznesu? A jeśli nie, to, ile płaci za tego typu pracę? Zdaje się Pani dobrze poinformowana, ale może do rozmowy włączy się również ktoś, kto miał styczność z tym podmiotem od strony pracownika?

Też Baśka.

Klikasz tylko na "niby lek" w internecie - pierwsze opakowanie na próbę za darmo, i za niedługo zgłasza się pracownik. Do mnie zgłosił się niejaki Jakub Michalak (wziąć poprawkę że też zmyślone nazwisko, jak cała (usunięte przez administratora) firma). Pan Jakub wypytywał o lata, o choroby, o objawy, o badania, proponował pierwszy darmo, pod warunkiwm nabycia drugiego i trzeciego po 250 zł. Nie chciałam, to po 175 zł, w końcu "ze swojej puli bonifikat" pierwsze darmo, drugie za 137 zł. Dostałam tylko drugie. Kasa płatna tylko u kuriera dhl u, który zwiał nie kwitując odbioru pieniędzy. A telefon był stacjonarny z... Lublina. Potem dzwoniła pani z pytaniem o satysfakcję. Chciałam zwrócić, dotrzymałam terminu 14 dni, a przyczyną była soja w składzie. Potwierdzenie odbioru paczki z lekiem wróciło 7-go września, a pieniędzy do 27-go września nie ma. Dziadostwo, wstyd im iść pod dworzec żebrać, to imają się takiego sposobu - na emerytach. Bandytyzm. Będę ostrzegać każdego.

Irek
@Też Baśka.

Zostaw merytoryczną opinię o PF Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PF Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PF Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF Group Sp. z o.o.?

PF Group Sp. z o.o.
  • Stawy 5