Opinie o Vindicat Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vindicat Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Vindicat Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vindicat Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam nikomu korzystania z usług firmy Vindicat. Miałem niemiłe doświadczenie z ich pracownikami, którzy zachowują sie jak zwykli akwizytorzy z podrzędnych firm windykacyjnych. Ich systemem windykacji płatności nie pozwala na zamknięcie sprawy aż do momentu zapłaty prowizji. W sytuacji, gdy dłużnik zniknie lub zamknie firmę, jesteśmy bezradni. Co więcej, jeśli zdecydujemy się na skierowanie sprawy na drogę sądową, nadal jesteśmy zobowiązani do zapłaty prowizji Vindicat. Obsługa jest uprzejma tylko wtedy, gdy widzi w tym korzyść. Gdy sytuacja się komplikuje, zaczynają stosować taktyki zastraszania, które są nie tylko nieprofesjonalne, ale także nieetyczne. (usunięte przez administratora) Podsumowując, moje doświadczenie z Vindicat było dalekie od pozytywnego. Jeśli ktoś rozważa skorzystanie z ich usług, radziłbym zastanowić się dwa razy i rozważyć skonsultowanie się z prawnikiem, zamiast polegać na "aplikacji", która może okazać się bardziej problematyczna niż pomocna.

Marek z Vindicat
@Business CEO

Szanowny Panie, zachęcamy do zapoznania się z warunkami zaakceptowanego przez Pana regulamniu. Z jego zapisów dowie się Pan, że za odzyskane pieniądze należy zapłacić prowizję, o czym wielokrotnie informowaliśmy Pana. Sprawa o niezapłaconą przez Pana prowizję jest na etapie sądowym i wierzymy, że Komornik odzyska należne dla nas środki. Za wykonaną usługę należy się wynagrodzenie. Pozdrawiam, Marek.

Krzysztof Lewy

Niezadowolony klient. Opieszałe podejście do klienta. Jedno mówią a drugie robią.

Mirek
@Wojtek

Ja polecam Vindicat wszystkim znajomym. Współpraca z nimi od 4 lat jest wzorowa. W systemie mam całą historię, niska prowizja i bezpłatne doradztwo prawnika.

Natalia

Odzyskłam pieniądze w ciągu 4 dni. Super firma, profesjonalna obsługa, merytoryczni prawnicy. Dług był bardzo trudny do odzyskania a jednak udało się. Bardzo dziękuję i polecam Waszą usługę wszystkim przedsiębiorcom.

@Paweł

Szanowny Kliencie, wiemy od dłużnika, że odzyskałeś pieniądze (potwierdzenie przelewu z konta). Dlaczego nie chciałeś zapłacić kancelarii należnej prowizji? Za wykonaną usługę należ się wynagrodzenie, zgodnie z zaakceptowanym regulaminem.

@Paweł

A ja mam bardzo pozytywne doświadczenie, odzyskałem pieniądze w ciągu 14 dni i co najważniejsze prowizja za usługę jest połowę niższa niż w innych kancelariach. Polecam

Business CEO Nowy wpis
@Paweł

Za 350 zł bezprawnie naliczonej prowincji nasz dostawca wyleciał na pysk po 3 latach współpracy za tych(usunięte przez administratora) którzy tam pracują i tyle zyskał. Mimo że z faktury były zapłacone chieny cmentarne z tej firmy żerują na prowizji, dokonają wpisów bezprawnie bez procedur, nie odpisują na maile , typowa akwizycja na prowizji, akurat nasza firma właśnie wytacza im proces za wpis na ich stronie więc się z nimi będziemy odpowiednio kasować. Nasz dostawca za to że współpracuje z takimi debilnymi firmami tyle zyskał. Nagrywać tych (usunięte przez administratora)i wysyłać na kanały YT. A my wam nie odpuścimy . Informuję że FV była zapłacona z opóźnieniem ale w ciągłym dobrym kontakcie z dostawcą.

Ac_Transport Nowy wpis
@Paweł

My mamy same pozytywne doświadczenie z Vindicat. Bardzo profesjonlana obsługa, dłużnicy spłacaja nalezności. Polecam wszystkim przedsiębiorcom. bardzo konkurencyjna prowizja.

Marek z Vindicat Nowy wpis
@Business CEO

Krzysztof Lewy

adam
@Krzysztof Lewy

zero skutecznosci. bałagan w dokumentach. okropne podejscie do klienta.

Tadeusz Wroński
@adam

Krzysztof - zachęcamy do kontaktu i podzielenia się uwagami. Jeżeli dłużnik jest niewypłacalny i bezrobotny trudno odzyskac pieniądze i to nie jest bałagan.

Wojtek
@Tadeusz Wroński

Potwierdzam to co pisze Adam. Podejście do klienta jest naprawdę okropne. Od dawna nie spotkałem się z tak bezczelnymi i chamskimi ludźmi. Jeśli dzwonisz z jakąś sprawą to jedyne co potrafią to zakrzyczeć swojego klienta. Bo ONI mają rację a poza tym jest regulamin. Jeśli kiedyś spotka Cię nieszczęście w postaci klienta, który uchyla się od zapłaty to radzę omijać tą firmę szerokim łukiem i pójść do bardziej wiarygodnej kancelarii jakich pełno na rynku. Prowizja oczywiście będzie wyższa, ale przynajmniej człowiek z krwi i kości będzie kontaktował się z dłużnikiem w Twoim imieniu. W życiu nie spotkałem się z tak koszmarną firmą.

@Wojtek

Potwierdzam. Chamskie pyskówki przez telefon, zastraszanie. Nie polecam nikomu. Znajdz prawnika, który Ci pomożę. Może zapłacisz troche wiecej ale przynajmniej unikniesz rozczarowania.

@Wojtek

Obawiam sie że pomyliły się Panu kancelarii. Vindicat to system do samodzielnej windykacji dla przedsiębiorców.

@Krzysztof Lewy

Ja mam zupełnie inne doświadczenie. Bardzo profesjonalna kancelaria, kótrą polecam wszytkim znajomym.

Mirek Nowy wpis

Leszek

Ta firma to jakaś porażka, wpisali mnie na swoją giełdę długów, mimo, że nie posiadam żadnego długu, w tej sprawie wysłałem do nich maila, żeby skontaktowali się z firmą u której niby posiadam dług. Telefon podany na ich stronie nie działa, a mój rzekomy wierzyciel też jest zdziwiony, bo długu brak.(usunięte przez administratora)

Nie polecam

Jako klient spółki vindicat odradzam z nimi jakąkolwiek współpracę. Mój dłużnik już dawno się zwinął, a vindicat pewnie nawet o tym nie wie XD Ta firma to nawet nie jest żart, to jest żenada.

@Nie polecam

Przykro nam, że nie udało Ci się odzyskać należnych pieniędzy. W trakcie rozmowy informowaliśmy, że firma ogłosiła upadłość ponad 2 lata temu.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vindicat Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Vindicat

W internecie jest bardzo mało informacji o Vindicat, jest natomiast blog i dużo sponsorowanych artykułów zachwalających tą usługę. To świadczy o tym, że firma dobrze się przygotowywała do promocji swojej usługi. Może to wywołać mylne wrażenie, że mamy do czynienia z porządną profesjonalną kancelarią. Niestety przestrzegam przed korzystaniem z ich automatu, bo nic on nie da. Automat tylko wysyła maile i smsy, co nie wystarczy na opornego dłużnika. Ponieważ chcę skorzystać z usług bardziej profesjonalnej kancelarii pojawił się problem rozwiązania współpracy z Vindicat i zamknięcia prowadzonej sprawy. I tutaj problem, bo w systemie Vindicat zamknięcie sprawy jest możliwe tylko, gdy zarejestrujemy wpłatę od dłużnika. Otóż nie mogę, bo dłużnik mi nie zapłacił :) Żeby zamknąć sprawę muszę udawać, że dłużnik dokonał wpłaty. Osoba z którą rozmawiałem o tym i pytałem o usunięcie konta była niesamowicie chamska, w ogóle mnie nie słuchała i przerywała mi. Zarzucała mi że chcę oszukać kancelarię mimo, że podkreślałem, że nie kwestionuję konieczności zapłacenia prowizji. Powinno się tak rozmawiać z dłużnikiem, ale ze swoim własnym klientem? Drugi raz na pewno się nie nabiorę i innych też przestrzegam, bo firma żeruje na ludzkim nieszczęściu.

@Vindicat

Przykro nam, że nie udało Ci się odzyskać należnych pieniędzy. Tak jak informowaliśmy, w przypadku bezskutecznej egzekucji, kiedy Komornik nie jest w stanie ściagnąć należności, uruchomienie kolejny raz windykacji polubownej, najczęściej nie doprowadzi do spłaty należności. Jeżeli dłużnik nie ma żadnych składników majątku nie odzyskasz swojego zobowiązania. Na przyszłość proponujemy, aby działania windykacyjne podejmować już 30 dni po terminie płatności. Wtedy szansa na odzyskanie pieniędzy jest ponad 90%. Pozdrawiamy Zespół Vindicat.pl

Paweł W

Niestety nie mam pozytywnych doświadczeń z tą firmą, strata czasu. System Vindicat niestety ale nie ściąga należności, nie jest wydajny , prowizja 6% od faktury którą trzeba zapłacić za nie odzyskanie gotówki jest tak naprawdę nieuczciwe. Nie polecam współpracy!

@Paweł W

Dziękujemy za opinię. Ciekawi nas dlaczego chciałes zamknąć sprawę, kiedy proces nie został zakończony. Czyżby dłużnik spłacił należność a Ty nie chciałes zapłacić za wykonaną usługę?

klient

Osoby odbierające telefon w tej pseudofirmie chyba nie wiedzą co to kultura osobista :)

@klient

Szanowny Kliencie, dziękujęmy za opinię. Chcemy zweryfikować przyczynę Twojej oceny. Prosimy o przesłanie opisu sytuacji na adres: biuro@vindicat.pl Przeanalizujemy sprawę i postaramy się pomóc.

Maria

Polecam Vindicat, profesjonalna obsługa a to co najwazniejsze dzięki systemowi, dłużnik kótry nie odzywał się przez 3 miesiące w ciagu 2 dni zapłacił całe zadłużenie plus odsetki. Wszystkim firmom polecam to rozwiązanie. Dziękuję.

Natalia

Dno totalne

(usunięte przez administratora) totalne - nękają dłużników na (usunięte przez administratora) zamiast podjąć merytoryczną rozmowę i sprawdzić status sprawy. Sprawa o nękanie została zgłoszona na policję a sama działalność firmy do odpowiednich instytucji.

Oste

Dramat a nie firma windykacyjna. Co to za windykacja gdzie nawet windykator nie pojawił się u dłużnika.

@Oste

Vindicat.pl to skuteczny system do windykacji online a nie windykacja terenowa. Nasza usługa i jej zakres dokładnie opisany jest na naszej stronie internetowej.

michał
@Oste

Vindicat Sp. z o.o., Firma nieuczciwa, Uważajcie na nich. Celowo wprowadzą was w błąd a później domagają się pieniędzy.

Zero odpowiedzialnosci

Kompletny chaos w dokumentach - wezwanie do zaplaty wystawione na bledna osobe, zero zainteresowania ze strony obslugi klienta. Nie wiem skad te pozytywne opinie skoro nie potrafia nawet ustalic od kogo powinni odzyskiwac pieniadze.

@Zero odpowiedzialnosci

Użytkowniku, jeżeli do systemu wprowadziłeś błędne dane to system wysłał błędne wezwanie. Tak działa każdy system. To nie chaos w dokumentach. Pozdrawiamy

Martin

Polecam Vindicat jako pracodawcę. Firma nastawiona na realizację celów biznesowych z jasna staregia dziłania. Bardzo zgrany zespół. Praca hybrydowa.

Naomi

Polecam spólkę, bardzo szybko i dynamicznie rozwijany biznes z bardzo merytorycznymi osobami w zespole.

Klient

(usunięte przez administratora) nie polecam kontakt zerowy, działania podejmowane niezgodnie mimo ustaleń telefonicznych bo niby że program, NIE POLECAM same problemy

Magdalena

Ktoś napisał, że firmę tworzy młody zespół. Młody, to znaczy, że starsze osoby nie mają szans na przyjęcie do firmy ? Jest jakieś ograniczenie wiekowe ?

Joanna
@Magdalena

Magdalena, absolutnie nie. Bardzo chętnie zapraszamy do współpracy osoby starsze z doświadczeniem. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji Vindicat.

LeonciaS

Super profesjonalna firma, szybko odzyskali pieniądze z niezapłaconych faktur. Polecam na 100% i dziękuję za pomoc.

Karol
@LeonciaS

Potwierdzam - super profesjonalni prawnicy i obsługa. Ja odzyskałem pieniądze w 30 dni.

Jakub

Fajny pracodawca, młody dynamiczny zespół pracowników i kompetentny Zarząd. Polecam.

Joanna
@Jakub

Potwierdzam - mega fajna firma i innowacyjna

Zostaw merytoryczną opinię o Vindicat Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vindicat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vindicat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vindicat Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa