Opinie o Kametex Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kametex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kametex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kametex Sp. z o.o. w Piaseczno

Witam, takze zostalam oszukana, na kwote 270zl..Dołączam się do pozwu zbiorowego. Mój mail borkowskabereta@gmail com

slaw

ja też zostałem oszukany.pieniądze przelane butów brak. dołączam do pozwu meil slawek.debski14@wp.pl tel. (usunięte przez administratora)

Sandały na 5

Witam również zostałem oszukany na kwotę 234,65 zł Zamówiłem buty w maju dostałem info od tego śmiesznego sklepu 5 sierpnia ze składają do dystrybutora butów niby jakiś zwrot pieniędzy do tej pory nie dostałem żadnej informacji Czy ktoś może orientuje się czy mogę liczyć na zwrot pieniędzy od dotpay po takim czasie ?

WERT
@Sandały na 5

Myślę, że oszukali wiele osób, mnie również. Proponuję zgłosić się na Policję.

Oszukany

Dołączam do inicjatywy. Mój adres mailowy: mtrojnar@op.pl

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kametex Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Iroszka

Witam tak jak Państwo ta dziadoska firma wyłudziła ode mnie na poczet adidasów nice prawie 240zl. W razie czego jestem z wami gotów do dokopania oszustom. Pozdrawiam Iroszka11@poczta.onet.pl

Max

Również zostałem oszukany. Proponuję dołączyć do grupy na FB https://www.facebook.com/groups/1699921853463082/ i składać doniesienie do prokuratury z dołączeniem adresu tej strony, oraz grupy na FB. Może prokuratura tego nie zlekceważy.

Arczi

Ja również zostałem oszukany na 243 zł , czekam na buty dwa miesiące. tel. 668 423 836

Ja również zostałam oszukana. 244.15 zł. Kupiłyśmy z córką buty w czerwcu.

Witam! tez zostałam oszukana! zamówiłam buty dla córki za 243,20 w czerwcu!!!! Czy ktoś może pomóc!? proszę o kontakt! Paulina -czarnulka240185@wp.pl

Również dołączę do pozwu. Wtopiłam 259 zł i zero kontaktu. mój mail jawor9@wp.pl

Krzysztof

Następnym do kolekcji dwa zamówienia kwota 483,50zł tel. 604093344 oczywiście dołączam do Was.

Również zostałem oszukany na 550 zł. Buty zamówione 18 czerwca. bogdan.plesnar@o2.pl

Witam! Również zostałem oszukany na 550zł przez firme buty na 5. Jutro zgłoszę sprawe na policję.

slawozal

witam,na buty czekam od 26 czerwca ,brak korespondencji strona sklepu zablokowana,również zostałem oszukany.Sławek 664226181,slawo.zal@op.pl

Andre

Ktos zglosil na policje?proszeo o kontakt 791419545

@Andre

agnieszka44@vp.pl dzis zostalo zgloszone zawiadomienie na policje. Czy jest ktos u kogo zostalo wstrzete postepowanie?

MARCIN38

WITAM PROSZĘ O POWIADOMIENIE O TEJ SYTUACJI NAJBLIŻSZY KOMISARIAT POLICJI PONIEWAŻ WSZYSTKIE SPRAWY ZOSTANĄ POŁĄCZONE NA OBECNA CHWILE JEST NAS OKOŁO 4000TYS OSÓB. JA JUŻ TO ZGŁOSIŁEM PROSZĘ DOŁĄCZYĆ POTWIERDZENIE ZROBIONEGO PRZELEWU.

@MARCIN38

Witam ja tez sie podpisuje wyciskjuraszek@gmail.com

@MARCIN38

agnieszka44@vp.pl rowniez zglasza sie do pozwu zbiorowego. Nie mozna tak tego zostawic...

BARTEK

Ja również zostałem oszukany przez tą firmę krzak. Sprawę trzeba oddać od razu na policję lub do prokuratury ponieważ rzecznik nie wiele pomoże. Nie wiem jak to możliwe w XXI w. żeby coś takiego było możliwe. Dodatkowo udało mi się wyśledzić, że kametex ma jeszcze 2 strony tj. www.butmann.pl, która jest zablokowana oraz nadal działająca www.obuwienet.pl Jeżeli ktoś już zgłosił sprawę na policję lub do prokuratury proszę o info na baris20@wp.pl

JAC
@BARTEK

Czyli to jest ich sposób na zarobek.

wiolaaa

oba sklepy zablokowane

@BARTEK

Witam...Rowniez zostalam oszukana. Zglosilam sprawe na policje w Gryfowie sl. Czy jest ktos tu u kogo zostalo juz wstrzete postepowanie? Nie mozna tak tego zostawic. Jest nas okolo 4000!!! agnieszka44@vp.pl (usunięte przez administratora)

Rolinkar

Dzień dobry również zostałam oszukana z chęcią dołączę się do pozwu. Jeśli ktoś wie jak napisać ta reklamację do dotpay mój kontakt to karolina_s@spoko.pl

@Rolinkar

Witam....Rowniez zostalam oszukana przez ten sklep i szukam pomocy. Jest Nas okolo 4000 osob warto cos z tym zrobic. Ja jak narazie sprawe zglosilam na policje. agnieszka44@vp.pl

Mapik7

Ja też zostałem wystawiony 721551383

Kropka

Witam wszystkich. Informuję, że również zostałam oszukana przez firmę butyna5. W dniu 1 lipca 2018 r zamówiłam buty dla syna, do dnia dzisiejszego nie dotarły do nas. Koszt 270 złotych. Otrzymałam jedynie informacje z prośba o "cierpliwość". Mój numer telefonu 690-280-511 kflorczak2@o2.pl. Przyłączam się do pozwu zbiorowego. Kasia

Kametex Sp. z o.o.
  • Geodetów 176B