Opinie o Kametex Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kametex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kametex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kametex Sp. z o.o. w Piaseczno

Aga

Witam, dołączam się do pozwu zbiorowego - sadservice@wp.pl. Proszę o informację, czy warto zgłaszać na policji? Co w tej sytuacji zrobiliście?

wiolaaa Nowy wpis
@Aga

https://www.facebook.com/groups/1699921853463082/permalink/1711737815614819/ proszę napisać zawiadomienie do prokuratury, w tej grupie jest plik ze wzorem, pozew na tą chwilę napisały tylko 3 osoby :((

darekdamian

podawajcie nr telefonu do kontaktu bo ja dzialam z tymi oszustami policja potrzebuje wiecej oszukanych osob nr tel 792184251

JAC
@darekdamian

Po co jeśli nie odpowiadasz ???

monika
@darekdamian

Ja od 40 dni czekam na dostawę i też nie mam informacji o przesyłce. Dołączam się do pozwu mój numer telefonu to 609796916

A co zdążył Pan ustalić?

@Kropka

lis Nowy wpis

Dołączę do pozwu zbiorowego. Mój tel. 885 550 225

lis Nowy wpis

Również zostałem oszukany. Straciłem kwotę 252 zł Dostałem dwa maile o treści, że dostawca się spóźnia itd. Dołączę się do zbiorowego pozwu przeciw tym(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Kametex Sp. z o.o.: Oszusci!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę i oddać pieniądze oszukanym ludziom a później palnąć sobie w łeb

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kametex Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Bogna

Ja też zostałam oszukana .Buty opłacone w maju w czerwcu mail o zmianie statusu -na gotowe do wysyłki -do dziś bez echa. nie odpowiadają na maile - jesli trzeba dołączę się do zbiorowego pozwu mój telefon-536718222.

hanys

TAK SAMO JAK WY TOTAL WTOPOA RESZTA B/K (usunięte przez administratora)

Justyna

Witam, ja to chyba już całkiem jestem naiwna. Kupiłam buty 21 maja 2018 r. za prawie 300zł. Po 30 dniach roboczych pisałam maila z zapytaniem, dostałam odpowiedz, że opóźnienie. I tak co jakiś czas mail. Aż w końcu wzięłam się za sprawę i trafiłam na tą stronę. Jak coś, to dołączam do pozwu grupowego.

pretorian

też jak wszyscy z tej strony zostałem oszukany. Dołączam się do pozwu zbiorowego. mail pretorian26@interia.pl tel. 502013550

JH
@pretorian

Ja również dałam się oszukać. Buty podróbki zatrzymane przez urząd celno-skarbowy .Nie odpowiadają na maile i pisma listowne. Z chęcią dołączę się do pozwu zbiorowego. (usunięte przez administratora)

Angelika

Jestem chyba jedną z nielicznych, ale zamówienie OTRZYMAŁAM. Problem w tym, że jakość tych ubrań pozostawia wiele do życzenia... Chciałam odesłać te ubrania i otrzymać zwrot, ale oczywiście zostałam zignorowana. Ew. kontakt ze mną mail: angelaa0105@onet.pl

Kuba

Zamówione i opłacone buty 14.07,2018r.W dniu 05.08.2018r mail ze zmianą statusu zamówienia-na opóżnienie w dostawie obuwia. Dzisiaj jest 03.11.2018r, Nie łudzę się w sprawie zamówienia , lecz wolę żeby moje pieniądze wspomogły jakąś fundację a nie cwaniaków przewałkowiczów. Jeżeli będzie potrzeba to też się dołączę do pozwu mój e-mail kubagk@wp.pl.

Aga
@Kuba

Witam, dołączam się do pozwu zbiorowego(usunięte przez administratora)

asia

nie przysłali zamówionych i opłaconych towarów Moje sugestie dla Kametex Sp. z o.o.: omijać z daleka

Patrycjq

Witam, niestety także zostałam oszukana przez tą firmę. Chciałabym, jeżeli to jeszcze możliwe dołączyć do pozwu. Mój mail: patrycjasadlowska12@gmail.com

Myszam38
@Patrycjq

Marlena Witam. Ja też zostałam (usunięte przez administratora) na 282,15 zł. Ze też nie ma siły na takich cwaniaczków. Chętnie dołączę do pozwu. Trzeba tępić takich oszustów. myszam38@gmail.com

Lena

Zgłaszam sprawę do prokuratury ???? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

Illu

Witam . Również chciałabym dołączyć do pozwu zbiorowego. Mój email marcin.illu@gmail.com Zakup w sierpniu, zapłacone , butów ani sklepu nie ma.

HK

No cóż ja również dałem się oszukać. Nie odpowiadają na maile. Z chęcią dołączę się do pozwu zbiorowego. Mój mail: hubertkrasn@wp.pl

Witam. Również dołączam do pozwu zbiorowego. Buty zamówione w maju do dziś niedostarczone.

mmsa

Poważnie? Oszukali setki, jak nie tysiące ludzi, maile kopiuj-wklej, że problem z dostawcą, zamknięcie strony internetowej, chiński właściciel spółki, na koncie kilka firm, które skończyły tak samo... Nie, nie zasługują na jakiekolwiek pozytywy w swoją stronę.

Magda

Ja również zostałam oszukana. Zamówiłam buty 2 pary na początku lipca i do dzisiaj ich nie ma i pieniędzy też. W sierpniu mail przyszedł że przedłużony czas dostawy itd. Pierwszy raz zostałam oszukana a nie jedną rzecz i buty zamawiałam z różnych stron. Porażka!! Chyba trzeba zgłosić sprawę na policję!

@Magda

I też się dołączam do pozwu zbiorowego mój mail magyy@onet.wy proszę o kontakt.

magyy@onet.eu

@Magda

Jeśli płaciłaś przez dot-pay to pisz do nich z ich str reklamacja, część osób dostało zwrot, niestety nie Ci którzy płacili tradycyjnym przelewem..

@wiolaaa

Mogła by mi pani pomoc jak napisać reklamację? Bardzo bym prosiła o kontakt karolina_s@spoko.pl. Dziękuję pani bardzo

@wiolaaa

Niestety ale placiłam zwykłym przelewem????

LEK
@wiolaaa

Z dotpay nie dostaniesz zwrotu bo rozwiązało umowę z tą firma

@LEK

już to dawno wiemy

Arek

również mogę dołączyć zostałem oszukany rotranszimny@onet.pl

jacek19740603

Dołączam do pozwu zbiorowego mój mail jacek19740603@wp.pl córka zakupiła buty w czerwcu do tej pory ich nie dostała

Kametex Sp. z o.o.
  • Geodetów 176B