Werbau Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Werbau Sp. z o.o.

Jack Nowy wpis

Ale piszecie bzdury.. Oczywiście z premiami było ciężko bo trzeba sobie na nie samemu zapracować. Ale to co było ustalone zawsze było... Nie lubię oczerniania ludzi.. Bardzo polecam firmę Werbau Bardzo wporządku ludzie.. Że szef zafundował wszystkim pracownikom wyjazd na Maltę bez względu na wyniki to tego nikt już nie pamięta. Szacunek były..

1 Nowy wpis

Najniższa krajowa , fatalne warunki pracy, bardzo dziwny i nieslowny pracodawca

Danuta Nowy wpis

A o jakiego typu problemach piszesz? Możesz przytoczyć jakąś sytuację?

słabnie amosfera

zwalaniające sie osoby z werbau, ciągła zmiana pracownikow. Ktoś wie o co chodzi?

Wiktoria
@słabnie amosfera

Z perspektywy klienta to o których stanowiskach tak właściwie piszesz, że tak ciągle się zmieniają? I ogólnie to jak często?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Werbau Sp. z o.o..
Katarzyna

Na rozmowie kwalifikacyjnej pytania o posiadanie dziecka a nawet o jego wiek. Oczywiście "nie musi Pani odpowiadać". Mało profesjonalnie.

Renata
@Katarzyna

Nie odpowiedziałaś? Jak już padnie takie pytanie i się nie odpowie, ciekawe jaka ich reakcja..

Czujny Johny
@Katarzyna

@Katarzyna W mojej ocenie pracodawca, znając go, nie miał namyśli złych intencji. Dzieci oznaczają potrzebę dodatkowej energii i uwagi na własne sprawy. Prezes firmy Werbau to człowiek, który to rozumie i zapewne chciał zaproponować Ci w przyszłości przywileje wynikające z posiadania dzieci. Nasz kraj topnieje, róbmy dzieci, szukajmy pozytywów.

Wiktoria
@Czujny Johny

Ciekawa agitacja to podwyższania demografii u nas. ;) No ale faktycznie wyszło dość niezręcznie, szkoda że tego na miejscu nie wyjaśnili. Te przywileje to co np.? Paczki na święta dla maluchów pewnie są?

Tomasz

Czy ktoś mógłby się podzielić opiniami na temat tej firmy? Jaka atmosfera w pracy? Czy liczy się tylko wynik czy patrzą na ogół pracy?

Domino

Dlaczego pomimo obietnic że firma odezwie się z wynikiem rekrutacji w ciągu tygodnia czeka się parę miesięcy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Werbau Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Werbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werbau Sp. z o.o.?

Werbau Sp. z o.o.