Opinie o Tooploox Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tooploox Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tooploox Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tooploox Sp. z o.o. w Wrocław

Co jaki czas w Tooploox Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ida
@Patryk

Całkiem nieźle brzmią zarobki u Was w firmie, a jak jest z awansami? Czym dokładnie pracownik musi się wykazać i jak długo pracować, żeby wchodzić u Was w firmie po szczeblach kariery? Czy wtedy są prowadzone rekrutacje wewnętrzne? A co do tych dodatkowych zajęć z angielskiego, to oferujecie dofinansowanie na kursy z języka angielskiego i też na innego rodzaju szkolenia?

Bartosz

Łącznie odbyłem z Tooploox trzy rozmowy: 1. Rekrutacyjna HR (około godziny) 2. Techniczna (jakieś dwie godziny) 3. Zadanie techniczne (do wykonania w moim "wolnym czasie") 4. Druga techniczna (omówienie zadania/demo - ponad dwie godziny) Atmosfera w trakcie rozmów była bardzo dobra, natomiast w trakcie ostatniej rozmowy dostałem informację, że ktoś z HR będzie się ze mną kontaktował. Od tamtego czasu minęły dwa tygodnie i cisza... Jest to o tyle rozczarowujące, gdyż poświęciłem masę czasu na rozmowy i zrobienie zadania, ponadto wcześniej nie zdarzyło mi się, żeby nie dostać żadnej odpowiedzi/feedbacku ze strony firmy do której byłem rekrutowany. Z tego co czytam w opiniach to nie jestem wyjątkiem. Pozdrawiam, Bartosz

Hehe
@Nickolas

Co ty chłopie za kocopoły pleciesz, tu trzeba raczej podziwiać kandydata za to, że chciało mu się przebijać przez całą tą wielogodzinną ścieżkę zdrowia, zwłaszcza że teraz jest rynek pracownika, a więc jak jakaś firma zabawia się w dziwne procesy rekrutacyjne to ogarnięty człowiek ma 20 innych chętnych pracodawców na jej miejsce.

dlaczego uważasz, że ta firma to strata czasu? widzę, że jesteś kandydatem. aplikowałeś już tam? możesz opowiedzieć coś o procesie rekrutacji? czekam na rozjaśnienie, bo nie wiem, czy aplikować, czy nie. :p

Majtek Nowy wpis

Przebieg procesu rekrutacyjnego wspominam bardzo dobrze! Wszystko zostało wytłumaczone, kontakt był cały czas doskonały! W moich oczach to jedna z topowych firm we Wrocławiu!

hej, na ich stronie znalazłem ofertę na Agile Project Manager, z opinii wynika, że całkiem poważnie i solidnie firma podchodzi do kandydata. Mam pytanie odnośnie języka angielskiego, czy on też jest sprawdzany na rozmowie rekrutacyjnej oraz jaki poziom trzeba znać by zostać przyjętym? W razie jakichś niedociągnięć w języku i możliwości doszkalania już w trakcie zatrudnienia, to czy postępy są później sprawdzane przez pracodawcę? Stawka to maksymalnie 16 000 brutto na umowie o pracę, czy do tego dochodzą również premie?

Bartosz

klaudia
@Bartosz

Cześć Bartku, przykro mi, że tak długo czekałeś na feedback i nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić Cię za tę sytuację. Bardzo się staram, aby każdy kandydat, z którym rozmawiałam otrzymał informację zwrotną po rozmowie i mam nadzieję, że mój feedback, choć mocno spóźniony, dotarł również do Ciebie. Jednocześnie dziękuję Ci za pozytywny feedback dotyczący atmosfery jaka panowała na spotkaniach. Będę pracować nad tym, żeby spóźniony feedback nie popsuł więcej dobrego wrażenia po spotkaniu z nami.

Nickolas
@Bartosz

Kandydat ma postawę roszczeniową; bardzo podkreśla i przeżywa jak to "dużo czasu" poświęcił przy próbie zatrudnienia w firmie. Tymczasem to było kilka (łącznie kilkanaście?) godzin - wychodzi że np. między 10 rano a 14 na rozmowy + nieokreślony czas na case - po to, by zdobyć zatrudnienie i zarabiać na życie i rozwijać się zawodowo, być może przez miesiące lub lata... Takie są wymogi rynku, by być zaangazowanym, poświęcić swój wolny czas na rozmowy, testy, itp, niekoniecznie z wynikiem pozytywnym, a nie podkreślać i wylewać gorzkie żale w internecie, jak to jest się skrzywdzonym przez świat, że nie poznał się na geniuszu, który być może nie sprawdził folderu Spam w swojej skrzynce mail.

Natalka
@Nickolas

Zdarza się tak, że rozmowy i zadania odbywają się w godzinach popołudniowych? Może jest opcja na umówienie się po godzinie 14? Ile zwykle średnio czasu zajmuje wykonanie case'a?

Hehe

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Co jaki czas w Tooploox Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Alicja

W Tooplooxie co roku przyglądamy się jak zmieniły się przez ten rok kompetencje i odpowiedzialności osoby zatrudnionej oraz jak jej obecne zarobki mają się do zarobków w branży, wykorzystując do tego raporty płac w sektorze IT, takie jak m.in Inhire czy Sedlak&Sedlak. W szczególnych przypadkach - na przykład stanowisk juniorskich, gdzie rozwój kompetencji często następuje bardzo szybko i w związku z tym pracownik podejmuje się nowych wyzwań - zespół HR może zaproponować zmianę wynagrodzenia szybciej z własnej inicjatywy. Dodatkowo każda zatrudniona w Tooplooxie osoba może stanąć do procesu podwyżkowego, jeśli uzna, że jej wynagrodzenie jest nieadekwatne lub zmieniły się jej odpowiedzialności czy zwiększyły umiejętności, co wpływa na poprawę pracy.

@Alicja

Jak Państwa firma podeszła do problemu wysokiej inflacji? Czy poza typowymi podwyżkami, spowodowanymi zmianami w kompetencjach pracowników, były też jakieś gremialne 17-proc. waloryzacje płac?

@Maja

Hej, jak pisałam wyżej, w Tooplooxie przyglądamy się zarobkom każdego pracownika i pracowniczki po przepracowaniu roku (lub częściej, co poruszałam także we wcześniejszym komentarzu). Podczas tego procesu oprócz sprawdzenia zmian kompetencji, umiejętności, odpowiedzialności i dokonanego upskillu, porównujemy zarobki osoby zatrudnionej z zarobkami na rynku, względem pełnionych przez niego/nią ról, wykorzystując raporty płac w sektorze IT. Dopiero biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki proponujemy zmianę wynagrodzenia, tak by jak najbardziej odpowiadało ono zarobkom osób pełniących podobne stanowiska w sektorze IT. Nie jest to więc jedynie "podwyżka spowodowana zmianami kompetencji".

Jędrek
@Alicja

Rozumiem. Ale czy tylko podwyżka może zwiększyć wypłatę? Są tu premie za wydajność albo za dobre wyniki? Firma stosuje takie bonusy?

@Jędrek

Hej, w Tooplooxie stosujemy profit-sharing (dzielenie się zyskami). Co najmniej raz w roku, część zysków firmy dzielona jest pośród wszystkich jej pracowników, po okresie próbnym. :)

Karlos
@Patryk

Wow to super sprawa. Nie znam szczerze firmy, która by tak robiła. Zachęca to do aplikowania :D Tak z reguły jakiego rzędu są to kwoty? Jeszcze apropo okresu próbnego to zapytam, czy zdarzają się sytuacje, że ktoś nie wykazuje się odpowiednio i odpada z pracy po samym okresie próbnym? Wolę tak wszystko wiedzieć.

@Karlos

Cześć @Karlos, cieszę się, że doceniasz naszą inicjatywę związaną z profit-share. Kwoty wypłacane w jej ramach uzależnione są od kilku czynników. Podstawowym elementem jest zysk, jaki firma osiąga w danym półroczu. Wówczas 10% tego zysku przeznaczane jest na profit-share. Z tej kwoty 40% jest dzielone równo pomiędzy wszystkich pracowników, w oparciu o ich wymiar etatu (FTE). Pozostałe 60% jest rozdzielane na podstawie stażu pracy. Dzięki temu, długoletni pracownicy Tooplooxa otrzymują dodatkowe wyróżnienie.
Co do drugiej części Twojego pytania, dokładamy wszelkich starań, aby rzetelnie weryfikować kompetencje i team fit podczas procesów rekrutacyjnych. Nie mniej nie daje nam to 100% pewności i zawsze rekrutacja obarczona jest ryzykiem błędu. Ze względu na to, zdarza nam się zakończyć współpracę po okresie próbnym, jeśli nowy pracownik nie bierze odpowiedzialności za swoją pracę, działa niekorzystnie na zespół, nie posiada umiejętności wymaganych na tę pozycję lub nie dotrzyma umowy, na jaką się zobowiązał na okres próbny (np. "będę chodzić na dodatkowe zajęcia z angielskiego, żeby podnieść poziom do wymaganego w kontakcie z klientem"). Wierzymy jednak w rozwijanie potencjału każdego z pracowników. Dlatego przed zakończeniem okresu próbnego organizujemy sesje feedbackowe, dające pracownikom szanse uzyskania konstruktywnej opinii na temat ich pracy. Pozwalają im one na potwierdzenie swoich mocnych stron i identyfikację obszarów do dalszego rozwoju, na podstawie których możemy ustalić dalszy plan działań. W razie potrzeby, możemy też przedłużyć okres próbny, jednak dzieje się to raczej w wyjątkowych sytuacjach :)

Ida

Asia

Hej :) Zainteresowało mnie stanowisko Machine Learning Engineer (regular) Czy faktycznie można liczyć na widełki 12-16 tyś brutto? Jak sprawy się mają z awansem, jest jasno sprecyzowana ścieżka kariery? :) Jak kwestia rozwoju? Rekrutacja to dłuższy proces?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Tooploox Sp. z o.o.?

Patryk

Cześć, przy każdym z naszych ogłoszeń znajdziesz jego widełki finansowe, wraz z pełnym pakietem benefitów jakie oferujemy. :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Tooploox Sp. z o.o.?

Alicja

Hej, po 3 miesięcznym okresie próbnym rozmawiamy o dalszych możliwościach współpracy. Przy umowie o pracę zazwyczaj zawieramy wtedy umowę na czas nieokreślony :)

Czy w Tooploox Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Alicja

Hej, w Tooplooxie jest duża różnorodność miejsc do pracy :) Są pokoje i większe i mniejsze, i zamykane i przejściowe, i częściej uczęszczane i rzadziej. Są też osoby, które wybierają pracę całkowicie zdalną lub hybrydową :)

Ewelina
@Alicja

czy sporo jest osób obecnie pracujących w trybie zdalnym? jakie to stanowiska? zastanawiam się jak to wpływa na atmosferę pracy i zżycie się z firmą i zespołem, co z aktualnymi integracjami?

@Ewelina

Trudno mi powiedzieć ile dokładnie osób pracuje obecnie w trybie całkowicie zdalnym, myślę jednak, że więcej jest osób pracujących hybrydowo, które zjawiają się w biurach z mniejszą lub większą częstotliwością. W Tooplooxie stawiamy na to, aby pracować w sposób najbardziej dogodny dla nas - można więc wybrać czy chce się pracować z biura, hybrydowo czy zdalnie. Jedynie osoby pracujące w dziale Office oraz pełniące role liderskie muszą czasem być onsite (częstotliwość tego jest różna w zależności od roli). Jeśli chodzi o integracje, to nadal cieszą się dużą frekwencją :) Czy to jeśli chodzi o wielkie imprezy czy wyjazdy, czy pomniejsze grille, pizza party, lub po prostu spontaniczne spotkania zespołów :)

Zainteresowała mnie oferta na stronie firmy na stanowisko AI C++ Engineer. Piszą tam ze to praca zdalna, jednak czy zdarzają się czasem jakieś spotkania w biurze? Pytam bo mam bardzo daleko do Wroclawia.

@Anna

Hej Anno, dużo osób pracuje w Tooplooxie w pełni zdalnie, czasem nawet z innych krajów :) Natomiast rzeczywiście niektóre osoby pełniące role liderskie mają w swoim kalendarzu spotkania, które odbywają się onsite. Częstotliwość tych spotkań jest różna i zależna od roli. W wypadku, jeśli wymaga to od kogoś przejazdu, Tooploox pokrywa oczywiście koszty podróży i ewentualnego noclegu. Stanowisko, które Cię interesuje nie wymaga przyjazdów do biura, choć oczywiście zawsze bardzo miło nam gościć pracowników i pracowniczki Tooplooxa w biurach (Wrocławskim i Warszawskim) :)

Czy w Tooploox Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Alicja

Hej, możemy zawrzeć dowolny rodzaj umowy - również umowę zlecenie, jeśli jest to forma preferowana przez pracownika :)

Dorota
@Alicja

A jesli ktoś jednak woli umowe o prace, jest mozliwość dostania jej od momentu rozpoczecia wspólpracy? :) Czy jest jakiś okres próbny?

@Dorota

Hej, możemy zawrzeć dowolny rodzaj umowy - również umowę o pracę :) Przy każdej formie zatrudnienia okres próbny to 3 miesiące.

Olek

Praca w Tooplooxie była dla mnie fantastyczną przygodą. Rzeczy, które sobie najbardziej ceniłem to: - praca w miłej atmosferze, z ludźmi o wysokich kwalifikacjach, ambicjach i kulturze osobistej - realizacja ciekawych i wyzywających projektów, duży wpływ na docelowe rozwiązanie i swoboda w wyborze technologii - praca w organizacji, która stawia dobro pracownika na pierwszym miejscu. Kwestie typu zmiana projektu nigdy nie urastają do rangi problemu, są załatwiane szybko i z dużym zrozumieniem Ciężko o lepszy software house i ciężko o lepszą atmosferę w pracy!

Jakub

Spędziłem w Tooplooxie około 5 lat i nie wykluczam, że jeszcze tam kiedyś wrócę. Bardzo porządna firma i fajni ludzie.

Bardzo cieszę się z pracy w Tooploox :) Firma posiada swoje biura w Warszawie i Wrocławiu. Można pracować w biurze, ale też zdalnie z dowolnie wybranego przez siebie innego miejsca. Jest dużo benefitów, miedzy innymi 3 dni w kwartale na learning. Tooploox ma bardzo rozwinięty dział AI i dużo publikacji naukowych. Jest wiele klientów zza oceanu, więc uważam Tooploox za świetne miejsca pod kątem możliwości rozwoju. Ale ostrzegam, że osoby, które chcą być prowadzane po ścieżkach kariery za rękę tutaj mogą się nie odnaleźć. Najlepiej czują się tutaj ludzi aktywni i potrafiący dobrze się zorganizować. :) Firma ma dużo zaufania dla pracowników, każdy może zaproponować własny projekt, inicjatywę. Podsumowując, Tooploox jest idealną firmą dla tych którzy chcą rozwijać się i pracować w przyjaznej atmosferze. Firma wkłada dużo wysiłku w to, aby pracownicy czuli się komfortowo i dba o work life balance. I najważniejsze - robi to, a nie tylko mówi o tym :)

Pracowniczka

W Tooploox bardzo podoba mi się atmosfera i nastawienie ludzi. Otaczają mnie profesjonaliści i to jest wyczuwalne zarówno w merytorycznych rozmowach, jak i podejściu do realizacji tematów. Kultura organizacji bardzo bazuje na samodzielności oraz zaangażowaniu, więc przychodząc do firmy, trzeba to lubić i mieć odpowiednie cechy osobowości, żeby się takim środowisku odnaleźć :) Nikt nie będzie nad Tobą stał i mówił, co masz robić, a niektórzy tak lubią. Mi osobiście fajnie pracuje się w otoczeniu tak doświadczonych specjalistów. Polecam! O imprezach nie wspominając ;) Najlepsze imprezy - tylko w Tooploox

Niestety nie polecam. Najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałem jeśli chodzi o poziom podejścia do pracownika i zwykłej ludzkiej komunikacji. Potwierdziły się też niestety problemy wymienione przez innych developerów w serwisie Glassdoor. Jeśli szanujecie swój czas i zdrowie to szukajcie dalej. Plusy: - fajni ludzie w biurze - elastyczne godziny pracy Minusy: - mikrozarządzanie - słaba komunikacja - brak dialogu i rozmowy oraz ignorowanie zgłaszanych problemów (rzekoma kultura feedbacku to chyba zabieg marketingowy) - ciekawe inicjatywy typu spotkania w celu ustalenia wspólnych oczekiwań lecz w praktyce niestety to nie działa - po spotkaniu 0 odzewu (choćby w postaci wiadomości) jak i widocznych efektów - chaos organizacyjny - jednego dnia spotkanie o proponowanych projektach i możliwościach a już następnego dowiaduję się, że wszystko o czym rozmawialiśmy jest nieaktualne (w tym momencie również zostałem bez informacji co dalej). - przeciętne zarobki Mikrozarządzanie - ciągłe ponaglanie przy zlecaniu każdego kolejnego zadania do zrobienia, że musi to być zrobione bardzo szybko bo jest pilnie potrzebne. Dodatkowo każdy wyznaczony termin był narzucany odgórnie, bez konsultacji, przez osoby które nie pracowały na codzień przy projekcie. Niski poziom prowadzenia projektów - projekt bez dokumentacji (nawet readme nie było). 80% czasu było poświęcane na "sprzątaniu bałagnu" bo większość kodu nadawała się do refaktoru, co potwierdzały z resztą osoby z którymi wspólnie pracowałem podczas pair programmingu. Anulowanie osobistych spotkań bez informowania - czekałem na umówione spotkanie, które zostało usunięte z kalendarza bez jakiekolwiek informacji zwrotnej czy wiadomości. Holakracja - pracowałem w software house gdzie była dużo lepsza relacja i nie było tam holakracji, więc gdyby ktoś nie wspomniał tej nazwy to nawet bym nie wiedział że tu coś takiego funkcjonuje (albo próbuje). Biorąc pod uwagę ww. problemy to w praktyce wg. mnie nie działa.

Alicja

Hej, Widzimy Twoje rozgoryczenie i nam również jest przykro, że tak szybko i w taki sposób zakończyła się nasza wspólna podróż. Podczas rozmowy podsumowującej okres próbny, mieliśmy wrażenie, że uznaliśmy zgodnie, iż obie strony nie spełniają swoich wzajemnych oczekiwań. Według nas wszystko zostało wyjaśnione oraz rozstaliśmy się we wzajemnej życzliwości. Przykro nam, że po Twojej stronie pozostał niesmak. Trzymamy mocno kciuki, żeby Twoja przyszła współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron.

Rafał K.

Dobre miejsce żeby się czegoś nauczyć. Praktycznie z każdej dziedziny, którą Tooploox się zajmuje, są na pokładzie dobrzy specjaliści. Przy odrobinie szczęścia trafi się do projektu z jednym z nich. Z innych rzeczy: fajne biuro, pełna kuchnia, smaczna kawa.

Zniesmaczona

Poświęcam czas, przechodzę testy i zadania rekrutacyjne, a firma nawet nie zostawi feedbacku. Żałosne

@Zniesmaczona

Hej, wiemy, że wiadomości od nas trafiają czasem do folderu spam, zwłaszcza, jeśli pierwszy kontakt z kandydatem był telefoniczny. Proszę sprawdź folder spam i jeśli nie będzie tam maila od nas, daj nam znać, pisząc na na join@tooploox.com. Mamy nadzieję, że uda się wyjaśnić tę sytuację.

Urszula

Jak jest teraz w dziale HR? Pisaliście wcześniej o jakichś ogromnych zmianach, osoby zatrudnione w tym dziale miały się zwalniać. Chciałabym wiedzieć czy już tam jest jakiś porządek i spokój.

@Urszula

Hej, dział HR ma się bardzo dobrze i wciąż szuka nowych członków oraz członkiń. Zapraszamy do aplikowania :)

Wojciech
@Alicja

Super, że o tym piszesz. Teraz właśnie jest nabór? Jakich kwalifikacji wymagają? Trzeba mieć duże doświadczenie, czy przyjmują też absolwentów po szkole? Liczę, że odpiszesz, bo to dla mnie ważne.

@Wojciech

Hej, prowadzimy właśnie rekrutację na stanowisko "Junior Tech Talent Sourcer". Zachęcam Cię do zapoznania się z ogłoszeniem - https://www.tooploox.com/job-details?id=a101d36e-1232-40bb-b8ae-cb6e370bb73d :)

Wojciech
@Alicja

Dzięki za link do ogłoszenia. Wiesz jaka stawka jest na początek, czy dopiero podczas rekrutacji można się dowiedzieć?

@Wojciech

widełki są podane w ogłoszeniu :)

Zulejka

Tak teraz jest nabór :)

Małgorzata
@Zulejka

Czy komuś udało się przejść rekrutację na stanowisko "Junior Tech Talent Sourcer"? Jak Wasze wrażenia?

Co wchodzi w socjal Tooploox Sp. z o.o.?

Alicja

Benefitami, które oferuje Tooploox są: - 12 pełnopłatnych dni do wykorzystania na naukę i rozwój rocznie - Budżet learningowy - możliwość zakupu książek, programów, wejściówek na szkolenia/konferencje, etc. - Enel-med (wliczona jest opieka dentystyczna i rehabilitacyjna) - Karta multisport - Ubezpieczenie grupowe (Warta) - Wsparcie psychologiczne - Ask Henry - usługa prywatnego asystenta - Budżet na integracje - Imprezy, wyjazdy integracyjne, wewnętrzne inicjatywy hobbystyczne (np. film club) - Biura we Wrocławiu i Warszawie - pełne lodówki i wyposażone kuchnie, nap room, biblioteczki książek i gier, siłownia, playstation, sala prób bandu i wiele więcej I oczywiście możliwość wyboru sposobu pracy - zdalnie, hybrydowo lub z biura.

@Alicja

To bardzo wyczerpujący spis, dziękuję. Można zapytać, jak wygląda dostęp pracownika do wsparcia psychologicznego? Jakaś określona liczba sesji, czy tyle, ile jest potrzebne. Ciekawi mnie także, czy to świadczenia w gabinecie wybranym samodzielnie przez pracownika.

@Maja

Hej, mamy podpisaną umowę z dwojgiem psychologów na konsultacje interwencyjne (każdej zatrudnionej osobie przysługują trzy wizyty na kwartał). Jeśli pracownik lub pracowniczka chce skorzystać z usług psychologa lub psycholożki, kontaktuje się z nimi i jedynie daje znać, że pracuje w firmie Tooploox. Korzystanie ze wsparcia psychologicznego jest w pełni anonimowe - nie otrzymujemy informacji od psychologów o tym, kto korzysta z ich usług. Dodatkowo organizujemy webinary, dostępne dla wszystkich pracowników, dotyczące stresu oraz emocji.

@Alicja

Szaleństwo :) Dziękuję za odp. Nie ukrywam, że kiedyś miałam złe doświadczenia z pewną firmą, a wewnętrzny program antymobbingowy zawiódł. Nawet nie pytam, czy coś takiego macie, bo domyślam się, że na pewno?

Zostaw merytoryczną opinię o Tooploox Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Tooploox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tooploox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tooploox Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tooploox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tooploox Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tooploox Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 45 ocen.

Tooploox Sp. z o.o.