Opinie o Atrium Tychy Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Atrium Tychy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atrium Tychy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atrium Tychy Sp. z o.o. w Tychy

boomba Nowy wpis

W tych bardzo trudnych chwilach jakimi są przygotowania ceremonii pogrzebowych szczęściem jest spotkać taką osobę jak pani Kasia- bardzo ciepła,serdeczna osoba a jednocześnie bardzo profesjonalna. Dzięki niej wszystko co wydawało się niemozliwe stalo się możliwe. Bardzo uroczyście przygotowana ceremonia. Panowie obsługujący pogrzeb to naprawdę najbardziej profesjonalni ludzie.Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim,którzy choć przez chwilę zastanawiali się nad wyborem Zakładu Pogrzebowego. Tu nie ma się nad czym zastanawiać - ATRIUM - najlepszy wybór. Miejsce to ludzie, ludzie tworzą miejsce

Barbara Gajda Nowy wpis

Szoku, jakiego rodzice doznają po zgonie Syna wiedzą tylko ci, których to spotkało. Bardzo dziękuję firmie Atrium za kompleksową organizację pochówku naszego Syna Marcina, za zrozumienie, współczucie i wielką pomoc . Minęło 3 miesiące od zgonu i dopiero dzisiaj byłam w stanie napisać te parę słów. Wszystko co ofiarujecie jest piękne. Wprawdzie niewiele pamiętam z dnia pogrzebu, ale samo przygotowanie ceremonii na cmentarzu będę pamiętać na zawsze. Wszystkim, którzy będą musieli organizować pogrzeb polecam z głębi serca Zakład Pogrzebowy ATRIUM. Tychy, 24.08./23.11.2022

ATRIUM Nowy wpis

CHCIELISMY BARDZO PODZIEKOWAC ZA PROFESJONALNE ZORGANIZOWANIE POGRZEBU MAMY/TESCIOWEJ 8.02.2022 TEN ZAKLAD POGRZEBOWY JEST GODNY POLECENIA.ORGANIZACJA,MIEJSCE POCHOWKU, 100% POLECAMY JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY MAREK,GOSIA B

Waldemar Nowy wpis

Pragnę złożyć Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Pracowników Zakładu Pogrzebowego ATRIUM w Tychach. Dziękuję za dyskrecję, szyk, elegancję, ciszę, skupienie, cierpliwość, ciepło i pełen profesjonalizm w organizacji pogrzebu mojego Ojca. Dziękuję za pełną kulturę, szyk i elegancję w przygotowaniu i prowadzeniu uroczystości. Waldemar.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Atrium Tychy Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lucyna G.

Z całego serca dziękujemy wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego ATRIUM, w szczególności Właścicielowi za zaangażowanie i szybką pomoc w zorganizowanie uroczystości pogrzebowej, za profesjonalizm świadczonych usług, wsparcie, uroczystą oprawę, szyk i elegancję, stosowne zachowanie, dopracowanie wszystkich szczegółów, tj. od momentu spraw formalnych, w tym pomoc w uzyskaniu świadczenia z ZUS, poprzez zamówienie przepięknych kwiatów, wydrukowanie zawiadomień i podziękowań, zamówienie busa. Firma oferuje w ramach usług utalentowanego trębacza, namiot pogrzebowy, sprzątanie kwiatów po pogrzebie, dostosowuje się do potrzeb każdego klienta. Po uroczystości pogrzebowej Firma składa kondolencje przekazując je w formie pisemnej, w eleganckiej oprawie. Zakład Pogrzebowy ATRIUM zasługuje na najwyższą ocenę i jest godny polecenia. Dziękuję w imieniu całej rodziny pogrążonej w żałobie. Lucyna Graf

lidia Nowak

Dziękuje Zakładowi Pogrzebowemu Atrium za pomoc i organizacje pogrzebu mojego męża wraz z rodziną jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i życzliwości Bardzo Bardzo dziękujemy, polecam ten zakład Rodzina

To firma pogrzebowa ? Jest firmą rodzinną?

Barbara Bajer

Chciałam bardzo podziękować Spółce Atrium za zorganizowanie pogrzebu moich rodziców. Spotkał nas wielki szacunek do człowieka i wyczucie sytuacji, w tym trudnym dla nas czasie. Gorąco polecam Spółkę Atrium, która organizuje pogrzeb na najwyższym poziomie.

Wanda Skudło

Kiedy odchodzi bliska osoba, potrzebujemy pomocy, by zorganizować ostatnie porzegnanie. Naszym pragnieniem jest zrobić to jak najlepiej. I taką pomoc otrzymaliśmy od Spółki Atrium. Profesjonalizm, rzetelność, współodczuwanie, uczciwość, tak mogę ich scharakteryzować w skrócie. Bardzo jesteśmy zadowoleni z ich usług, a korzystaliśmy już dwukrotnie. Polecam Spółkę Atrium.

Helena Sieńko-Kowalczyk

W firmie Atrium Tychy skorzystaliśmy z usługi kremacji i pochówku mojej Teściowej. Wszystkie formalności zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie,na każde nasze pytanie co do kremacji, jak i również ceremonii pogrzebowej otrzymaliśmy informacje, a nasze prośby zostały uwzględnione. Pani Ela wszytko nam doradziła usługa została przeprowadzona z odpowiednim wyczuciem do sytuacji. Polecam ATRIUM i jeszcze raz dziekuję

Chudzik Katarzyna i Maciej

Atrium Tychy to firma, z której usług nasza rodzina skorzystała w lutym br. - żegnając Babcię. Odciążyli nas maksymalnie w trakcie załatwiania wszelkich formalności związanych z pogrzebem, na każdym kroku spotykaliśmy się z ogromną życzliwością i współczuciem, a wszystkie nasze prośby co do pochówku - zostały uwzględnione. Dziękuję i polecam.

Aldona Dejas

Spółka Atrium Tychy to zakład pogrzebowy, któremu powierzyliśmy pochówek mojej Mamy. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, wyczuleniem na potrzeby rodziny, której bliska osoba odeszła...pełen profesjonalizm w przeprowadzeniu przez formalności związane z pogrzebem oraz usługa na najwyższym poziomie. Takt, uczciwość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny - to atuty tego zakładu pogrzebowego. Polecam szczerze i raz jeszcze dziękuję w imieniu mojej rodziny.

Alina Wójcik i Elżbieta Rzepka

Firma ATRIUM to pełen profesjonalizm i życzliwość. Usługi na bardzo wysokim poziomie. Załatwiono za nas wszystkie formalności od początku do końca w tak trudnej dla nas chwili. Pani Kasia to bardzo ciepła osoba, pełna empatii i dobrego serca wszystko nam doradziła, bardzo Pani dziękujemy p. Kasiu. Polecamy gorąco firmę ATRIUM.

Zostaw merytoryczną opinię o Atrium Tychy Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Atrium Tychy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atrium Tychy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atrium Tychy Sp. z o.o.?

Atrium Tychy Sp. z o.o.
  • Cmentarna 19