Opinie o Larry Gate Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Larry Gate Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Larry Gate Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larry Gate Sp. z o.o. w Kraków

Mikibiki

Buce w jednej sztuce

Ela

Zniszcze Was. Nie otrzymałam u nich kredytu. Polecam biuro kredytowe na ul. Lwowskiej w Nowym Sączu. Tam wszystko można załatwić od ręki

@Ela

A wpłacała Pani jakieś pieniądze?

Ela
@Ela

Nie. Ale oczekiwali jakiejś autoryzacji na 1 grosz

Miły

Ktoś coś ci karze ??!!! Pusz czaj się z kim chcesz, zadzwoń do nazyczonego ze złe się wysławiali z twojego powodu

@Miły

Analfabetów nie brakuje. Ciebie też zgłoszę wszędzie

@Miły

Ktoś od nich dodał ten komentarz. Kto by bronił tą firmę

Gosia

Maz pojechał się z wami spotkać i nie ma go do tej pory. Coś podejrzana jest ta wasza pseudo firma

Gosia

Pisze bardzo poważnie. Nie mam kontaktu z mężem od godziny 16. Tomek nie pije. Myślę że ktoś z tej firmy mu zaszkodził. Obawiam się bardzo że coś złego się stanie

Wrócił Pani mąż???

Nie. ... Dzwonił, ze zatrzymała go policja. Już nie wiem kto tu kłamie

@Gosia

Nie wiem jak teraz będę spłacać nasze kredyty. Musicie pożyczyć nam te środki!!!!!!!!!!!!! ........

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Larry Gate Sp. z o.o..
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lala

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwolnic osustów i naciągaczy

Wiolka
@lala

Wspolpracuje z tą firmą. Czy to prawda co piszesz @lala?

@Wiolka

Ja też z nimi współpracowałam i stracilam tylko pieniądze... uważajcie

Dominika
@lala

Mnie też oszukali, chciałabym coś z tym zrobić żeby nie uszło im to płazem. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc w tym kierunku proszę o kontakt e-mail. Sądzę, że razem możemy więcej, pozdrawiam dominika279@onet.eu

@lala

100 % racji tylko kto jest pracodawca bo mam wrażenie że w tej pseudo firmie pracuje tylko Pan Kamil który wyludza pieniądze. Nie ma żadnego innego kontaktu do nikogo z tamtej firmy.

GO
@lala

Czyli tam pracuje tylko jedna osoba??

Małgorzata
@lala

W listopadzie w krakowskim biurze moja sprawę obsługiwał p. Paweł i Pan Kamil sprawdzał ja zdalnie. Również zapłaciłam uważam, że dużo ale kredyt otrzymałam po 3 miesiącach w banku. Kontakt do nich zawsze mailowy to biuro@larrygate.pl. telefoniczny był przeważnie zajęty lub oddawaniali często następnego dnia.

Mirosława
@Małgorzata

Czuje się również (usunięte przez administratora). W obietnicach miałam otrzymać 35 000 pozyczki a otrzymałam 12000. Co można z nimi zrobić? Proszę o poradę.

@Mirosława

Chociaż coś otrzymałas...

Go

Ja kontaktuje się z Pawłem numer to 605299744. Odbiera różnie ale oddzwania

GO

Gosia @ to potwierdzona informacja, że nikt nie odbiera ?

Go
@GO

Ja kontaktuje się z Pawłem numer to 605299744. Odbiera różnie ale oddawania.

Gosia

@Oszukana może oddzwonią. Do mnie oddzwonili. Wiem że czekanie na jakąkolwiek wiadomość od Nich jest strasznie stresujące...

Oszukana

Gosia chyba nie tylko ciebie to dotyczy że mną jest to samo

Gosia

@Oszukana wydaje mi się ze i tak nikt nie odbierze telefonu. Dzwonilam na wszystkie możliwe telefony ale są albo niedostepne albo nikt nie odbiera. Ma meile również odpowiedzi nie otrzymalam. Może to tylko dotyczy mojej osoby....

Maria

Prezes powinien już dawno ustąpić ze stanowiska. Masz 56 lat daj popracować innym. I nie ma innego wyjścia

@Maria

Dokładnie. Zwolnić go. Zarabia pewnie miliony a my biedni cierpimy

@Maria

Ma ktoś kontakt do tej firmy numer do prezesa lub kogoś ważnego

Asia

Nie polecam. Oszukali mnie. 17) w tej firmie wszyscy oszukuja 18) wszedzie maja zla renome 19) szukalam u nich kredytu ale nie moglam sie dodzwonic 20) p. Pawel obiecywal wszystko ale nic nie wyszlo 21) oszukali mnie. Wszyscy w tej firmie klamia Sprawdz to jeszcze na koncu bo i tak kamilkowi juz chyba (usunięte przez administratora) wystarczajaco. Jutro zaczne ogien z wszedzie gdzie sie da. A te skargi tez napisalem w miare takie zalosne zeby byly i sie powinni zamknac szybko. Jeszcze jakaś konkurencję mamy ?

Asia
@Asia

Proszę administratora o usunięcie tego wpisu. Zaistniała pomyłka. Pilne !!!!

Jaja

Taka firme trzeba zamknac.

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Larry Gate Sp. z o.o. w mieście Kraków?

Zygmunt

Zajmij się tą sprawą. Oszukali mnie. Co oni sobie myślą. Zostałam bez grosza na życie

Zły
@Zygmunt

Przez wpis w 1 bazie nie mogą nawet 1000 więcej pożyczyć. Co to za firma.

@Zły

Gnoje

Zniszcze Was. Zgłoszę Was wszędzie. Zero litości.

@Anonim

Pamietaj - wszędzie

Zofia

Alber598
@Zofia

Skończmy ich jak najszybciej. Ja i moja żona nie otrzymaliśmy u nich kredytu i teraz nie mamy z czego spłacać rachunków ani za co przedłużać chwilowke

Zofia
@Alber598

Skoro nie macie z czego spłacać rachunków ani chwilowek to z czego splacalibyscie kredyt? Ogarnijcie się ludzie. Sami brniecie w długi a potem macie pratenesje to wszystkich tylko nie do siebie... Trzeba myśleć wcześniej. Zadlużacie się a później liczycie na cuda. Skoro nie dostaliście kredytu w tej firmie to dlaczego nie udaliscie się do innej? Co? Też nie było szans na kredyt? Jak czytam te wypowiedzi to żal mi Was ludzie... naprawdę.

Małgorzata
@Zofia

Gdybym otrzymala kredyt to chwilowki miala bym z glowy.. a teraz ani kredytu ani nic... co mam zrobic?????!!!!!!!!! Moze jest tutaj ktos kto mi pomoze ? ??????Potzebuje na juz ok 180 000 na weksel. Nie posiadam zadnego majatku ale planuje rozpoczac prace w marcu w holandii

Nie

Kamil pożałujesz wszystkiego co robisz ...

Jesteś dla mnie cw....m.

@Nie

Kamil pożałujesz tego.

@Nie

Ci...o

Nie polecam

Kamilekdebilek

Powinni jabłka sprzedawać

Zostaw merytoryczną opinię o Larry Gate Sp. z o.o. - Kraków

Larry Gate Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al. Juliusza Słowackiego 1 lok. 6
    31-159 Kraków