Opinie o Zenex Sp. z o.o. w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zenex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zenex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zenex Sp. z o.o. w Jarocin

Firma tak tragiczna jak sama nazwa firmy. Szef (usunięte przez administratora) zabiera (a raczej kradnie) lidziom wypracowane premie ( niestety interesik na Majowej się nie kręci, więc jakoś trzeba wyładować swoje frustracje). Szczytem chamstwa jest brak papieru toaletowego (trzeba mieć swój). Szef to Janusz nad Janusze w Jarocinie. Nie polecam !!

Pamieta ktoś takie ogłoszenie z października że firma drogowa zatrudni? Chciałem spytać,czy to jeszcze aktualne. To co 30 zł brutto dawali. Pisał ktoś niżej zresztą, że trzymają się podwyżek krajowych. A jakiś socjal teraz macie w ogóle?

Krysia

Cześć, i jak tam? Ktoś z was dostał pracę na stanowisku pracownika fizycznego? Lub byłna rozmowie i opowie jak poszło, jakie warunki mu zaproponowali? Syn jest do przyuczenia, jeśli chodzi o robotę, iał jeszcze szkołe, gdy rekrutacja ruszyła, ale jesli teraz by zwolnil sie etat to bylby chetny. Tak na przyszłość, ktoś może napisać słowko pracy? Wpisy niestety z 2022...

Rekrut
@Krysia

Byłam na spotkaniu oraz mam info od znajomego znajomego który tam pracuje. Na początku umowa zlecenie 3 miesiące później okres próbny i następnie umowa na rok. Na umowie minimalna + premia uznaniowa zabierana za przewinienia lub chorobowe. Zakaz palenia i używania telefonów w pracy, mały parking. Przerwa na śniadanie i toaletę 20 minut. Jak przekroczysz musisz odrobić. Z tego co wiem to kierownicy i współpracownicy bardzo w porządku jedynie szefostwo nie ma szacunku do pracownika. Obowiązek podpisania rezygnacji z PPK. Podobno 10-15 lat temu było tam lepiej i szło zarobić. Teraz praca mało stabilna. Ja się nie zdecydowałam i mam już lepszą pracę

@Rekrut

Hej, dzięki za podzielenie się wrażeniami. A te premie to jakieś znaczące kwoty? I co masz dokładnie na myśli przez "przewinienia", bo nie bardzo rozumiem. Widzę po komentarzach, że ogólnie słabo, więc boję się zapytać o benefity, ale zrobię to. Jakieś pakiety proponowali? I jak niby mogli nałożyć obowiązek rezygnacji z PPK, przecież to powinien być wybór każdej osoby.

Rekrut. Nowy wpis

Można stracić max 25% wynagrodzenia, chyba że masz niską stawkę to zejdziesz do minimalnej krajowej. Ale jak ktoś sumiennie pracuje to nie narzeka bo stawka co rok idzie sporo do góry.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Zenex Sp. z o.o.? 19 września na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Fizyczny. Ktoś z Was aplikował?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zenex Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Firma drogowa zatrudni ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
Mariusz

Witam. Widzę na stronie firmy, że poszukiwany jest pracownik magazynowy. Zainteresowała mnie ta oferta i teraz najchętniej to bym się, jak najwięcej o tej pracy dowiedział. Ile można zarobić, czy umowa o pracę i jakie zmiany ewentualnie? W ogłoszeniu zero info, a i w wątku nie widzę, aby ktoś coś podał. Napisali tylko, że praca stabilna a wynagrodzenie atrakcyjne ale to za wiele nie mówi. Ktoś poda konkrety?

@Mariusz

Ile wynegocjujesz tyle maksymalnie zarobisz - najniższa plus premia którą mogą ci w każdej chwili oskubać np za 1 dzień chrobowego ,oddawanie krwi traktowane jest jako chorobowe. Nawet zabiorą ci premię za złe parkowanie. Właściciele utknęli w poprzedniej epoce w zarządzaniu ludźmi za wszystko co możliwe są kary. Praca dla wytrwałych ludzi. Jak wpadniesz w oko szefowi to się dowiesz co to znaczy stabilna praca ;)

Szefostwo tej firmy nigdy nie powinno zarządzać ludźmi, bo oni nie wiedzą co to znaczy traktować kogoś jak człowieka. (usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Króluje mentalność z lat 90. Nie umieją zmotywować, docenić, tylko od razu są podejrzliwi. Na początku jest względnie ok, później wychodzą powiązania niczym w filmach z gangsterskich. Panuje tu silna hierarchia, niestety oparta na prawie pięści niż na kompetencjach. Kultura pracy w firmie z "X" pasuje do stereotypów aż zbyt dobrze. Może nowsze pokolenie kiedyś coś zmieni, ale póki co - beton i zamordyzm.

Szymon

Pracowałem w restauracji która jest odłamem zenexu, Zenex z majowej ma przysłowiową beke, pierwsi wiedzą co się dzieje w knajpie, mają premie świąteczne gdzie majowa nie ma. Szef nie daje napiwków kelnerkom,.gdzie niektóre dostają po 20 euro i odkładają to ze łzami w oczach, bo inaczej "po premii", której i tak często nie ma, albo tracą prace. Brak strefy dla palaczy, ani w Zenexie ani w Majowej, brak dress codu dla kelnerek, getry? Buciki sportowe? Żenada i to ma być restauracja premium? Zabawne jest to, że moje koleżanki kupiły sobie kawe w ziarnach(jest ekspres to czemu nie), za własne pieniądze, to szefuncio napisał maila, że jak kawke z ekspresu sobie robimy ze swoich ziarek to mamy UWAGA nabijać to na kase . Żenada. Jako pracownik masz dostęp doooo.. darmowej wody. Tyle, żadnej kawy, herbaty chyba, że jest po terminie. Jak nie zapłacisz rachunku, bo sobie zamówisz jedzonko w pracy a nie masz pieniędzy przy sobie i chcesz jutro zapłacić, lipa już Ci potrącają 1% z wypłaty. Nawet jak masz zleceniówka. Oczywiście to co robisz to jest tylko na umowie, jak robisz tylko to co do Ciebie należy to wylatujesz, tutaj się biega a nie chodzi, tutaj jak masz luz to robisz, myjesz wszystko sufity, ściany byleby coś robić, bo inaczej wylatujesz. Ciekawe skąd szef to wie? A no, bo ma 30 kamer na samej kuchni i barze. Ludzie są tam spoko ale ciągle żyjesz ze świadomością, że szefuncio siedzi sobie i ogląda Cię z góry i się śmieje, siedząc w wygodnym fotelu. Nigdy Więcej

Maria

Widzę, że sporo tu opinii, że nie polecacie. Ale nie ma mowy z jakiego powodu. Ktoś da znać? W dalszym ciągu jest tu kiepsko czy coś się zmieniło?

JZ

Nie polecam.

Xxx
@JZ

Możesz napisać coś więcej? Dlaczego nie polecasz? Chciałbym podjąć pracę w tej firmie i szukam opinii.

Yyy
@Xxx

A co by cię interesowało?

Aneta
@Yyy

Ja bym na przykład chciała się dowiedzieć, jak w Zenexie wygląda stabilność zatrudnienia? :) Czy można liczyć na umowę o pracę na stałe? Jaka umowa jest oferowana na początek?

Bezmocy
@Aneta

Najlepiej jak byś pracowała pod wlasną działalnością wtedy będziesz miała u nich dużego plusa:).

JZ
@Xxx

Niepolecam tym co niechcą stracić drogocennego czasu a chcą się czegoś konkretnego i przyszłościowego nauczyć.

Adrian

Nie ma problemu z tym ze pracują ludzie na czarno?

Jeremi

Firma to dobre miejsce do pracy dla ludzi którym chce się pracować, robią to dobrze a z pewnością będą docenieni.

JN
@Jeremi

Nawet jak robisz coś źle i masz szerokie tam plecy też będziesz doceniony.:)

Zostaw merytoryczną opinię o Zenex Sp. z o.o. - Jarocin

• Jak się pracuje w Zenex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zenex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zenex Sp. z o.o.?

Zenex Sp. z o.o.
  • Wiosenna 35