Opinie o Bench & Berg Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bench & Berg Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bench & Berg Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bench & Berg Polska Sp. z o.o. w Kraków

Możecie wyjaśnić to stwierdzenie dotyczące upadku firmy? w sieci nie widzę takiej informacji, jej status wygląda na „aktywny”. Jest to może jakaś zmiana branży czy co chodzi?

ex Nowy wpis

Nie mam dobrych doświadczeń w związku z pracą w Bench and Berg.. firma szukała pracownika na stanowisko X, udalo sie i nagle po kilku dniach dostaje sie do podpisu umowe z innym stanowiskiem (nizszym) Stala wypłata plus premie wedlug uznania szefa, jak Cie lubi to masz wiecej, jak cos mu sie nie podoba bo masz swoje zdanie i widzisz jego "błędy", to Cie zwalnia :D oj.. byly rozne sytuacje! Pozdrawiam, mam nadzieje ze te czasy juz minely..

Aleksander Nowy wpis
@ex

Bardzo dziwne że przyjęli cie na inne stanowisko niż te na które aplikowałeś. Próbowałeś to wyjaśnić? A jeśli chodzi o wypłatę to była niższa niż na umowie jak płacili według uznania, czy tylko z premiami było różnie?

Kamil Nowy wpis
@Aleksander

Ja może tylko dodam, że firma już upadła :)

Far

Brałem udział w rekrutacji oraz robiłem pracę testową. Żadnego podziękowania oraz zero kontaktu po tym. Uważam to jest chamskie podejście. Nie polecam !

Irek

Każdy zarabia tyle ile wypracuje i w zależności jaką pracę wykonuje. Ogólnie dobry pracodawca więc warto tu się dostać.

Bench & Berg Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kraken

Jakie zarobki? jaki przedział?

Good mood
@Kraken

Bez szału, tak samo z możliwością awansu i podwyżkami.

vegan

mi się udało dostać pracę w Bench&Berg. jestem zadowolony ;) atmosfera, kreatywność, lokalizacja dla mnie ok. Wynagrodzenie także nie ma na co narzekać.

Magdalena
@vegan

Gratulacje zatem @vegan. Widzę, że zdalnie rekrutują koordynatora logistyki. Powiedz, na jakim poziomie należy znać angielski? Dobra znajomość to dość ogólne określenie. Rozmowa będzie także w tym języku?

gość

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i nie polecam. Dowiedziałam się, że niedawno odeszło 4 pracowników a teraz w lipcu odchodzi kolejne 5 osób. To raczej nie wróży dobrze..

Magdalena
@gość

Zdecydowałaś się ostatecznie na tę pracę? Nie wygląda mi na to, żeby polski oddział miał upaść. Ja też, jak @Kraken, jestem ciekawa zarobków, przynajmniej widełek. Zdradzisz nam, czego dowiedziałaś się na rozmowie?

krak

Firma w samym centrum Krakowa co dla mnie jest dużym atutem. Sama praca daje dużo kreatywnych możliwości, tworzymy produkty interesujące znanych marek. Firma się sporo rozwija w charakterze międzynarodowym dając sporo możliwości rozwoju. Po wielu latach szukania mojego miejsca w dużych i małych firmach jestem bardzo zadowolony ????

Małe biuro w kamienicy bez klimatyzacji, w lecie codziennie temp ok 30st, ludzie mdleją. Zarobki jak wszędzie, szefowie dużo obiecują mniej robią. Współpraca z Francuzami nie należy do dobrych doświadczeń. Firma z potencjałem jednak brak dobrego zarządzania i komunikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Bench & Berg Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Bench & Berg Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bench & Berg Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bench & Berg Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Józefa Dietla 50 lok. 8
    31-073 Kraków

Bench & Berg Polska Sp. z o.o.