Opinie o WBM Obrabiarki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WBM Obrabiarki Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WBM Obrabiarki Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBM Obrabiarki Sp. z o.o. w Wrocław

Lin

Jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym i osiąganiu sukcesów, to zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. Naprawdę duża elastyczność i możliwość uzyskania wysokich premii! Bardzo dobra atmosfera, współpracownicy również są mili. Ale jeśli nie jesteś zainteresowany własnym rozwojem lub nie potrafisz okazywać szacunku innym ludziom, to będzie bardzo trudno zostać w tej firmie, w takim wypadku nie polecam.

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Executive Assistant w mieście Wrocław. Czy rzeczywiście można zarobić 6100 ? W jakich firmach?

Lin

Michał Nowy wpis
@Lin

Powiesz w jakiej wysokości są te premie? Można dostać kilka setek dodatkowo do wypłaty? Czy więcej jak piszesz że są wysokie?

On Nowy wpis
@Michał

Więcej nie da rady.

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do WBM Obrabiarki Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Kolunio

Bardzo polecam prace w WBM. można naprawdę fajnie zarobić. Wiadomo jak to w sprzedaży, samo nic nie przyjdzie więc trzeba przycisnąć. Ale jak przyciśniesz to idzie fajne $ wykręcić. Szef jest mega spoko. Luźne podejście, bez problemowy lecz nie powiem czasami się zdarzyło że pokazał ze jest ,,szeryfem'' :) (czyli wszystko w normie). Mega szacunek do pracownika. Jedyne jakim trzeba być to szczerym i nie ściemniać no i jak to w sprzedaży otwartym i uśmiechniętym. Reszta przychodzi sama! Polecam

Aleksandra
@Kolunio

czy pracujesz w tej firmie nnadal? mozesz napisac na jaka umowe moze liczyc nnowy pracownik oraz na stawke za godzine? czy jak wyrobi sie jakis lepszy limit w sprzedazy moznna liczyc na premie, moze jakies benefity byly na swieta?

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WBM Obrabiarki Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Elektryk /pomocnik elektryka/brygadzista
Zbart Electric Krzysztof Frysztak
logo firmy Monter/Mechanik - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(13 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Windykacji Polubownej
Wrocław
E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
(102 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Viru

A kto tam jeszcze pracuje?

Porto
@Viru

chyba już nikt, duża rotacja i tak małej ilości pracowników. Jeśli jest rekrutacja, to maks na 2 stanowiska.

Tofl
@Porto

A czemu duża rotacja? Słabo płatna czy kiepska atmosfera?

Porto
@Tofl

Sposób, w jaki kierownictwo traktuje pracowników. Na początku jest fajnie, a potem zaczyna się presja Sam team jest spoko, miła atmosfera i naprawdę spoko ludzi. Nie wiem jak teraz sytuacja wygląda Polecam szukać innej pracy.

Tofl
Klient
@Porto

Ale na jakimś konkretnym stanowisku ta presja? Widziałem ogłoszenia do biura i jako przedstawiciel.

Izabela
@Porto

Możesz napisać coś więcej o traktowaniu zatrudnionych osób? Ciekawi mnie jak ta presja w WBM się objawia, jest duży nacisk na osiąganie wyników, może trzeba zostawać po godzinach?

Olga
@Porto

A ile obecnie pracowników liczy firma WBM? Czy nowej osobie łatwo jest się wdrożyć do zespołu? Jak przyjmowani są nowi pracownicy?

hmm

@Viru a to firma się zamyka czy czemu tak piszesz?

Viru
Kandydat

Szkoda, że nie ma Was na targach LubDrew Metall w Lublinie (02 - 04.10 '2020).

Marta

@gogol ile ta firma już jest na rynku?

Gogol

Firma stosunkowo młoda stażem działania . Szkoda jednak, że nikt nie korzysta z forum pracowniczego.

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie WBM Obrabiarki Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Będziemy wdzięczni za każdy komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o WBM Obrabiarki Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w WBM Obrabiarki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WBM Obrabiarki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WBM Obrabiarki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WBM Obrabiarki Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Północna 15-19
    54-105 Wrocław
  • NIP: 8943088314 KRS: 0000645419

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
WBM Obrabiarki Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii