Opinie o Codefellow Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Codefellow Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Codefellow Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Codefellow Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

W Warszawa Codefellow Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Junior Developer. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Karol Nowy wpis

A wiecie jakie umowy są proponowane na rozmowie ?

Betlejem

Na taką ekipę trafia się raz w życiu. Z Codefellow można konie kraść. Praca z chłopakami to sama przyjemność. W firmie liczą się przede wszystkim ludzie, a w tym miejscu jest masa świetnych ludzi. Polecam ;) Lubię atmosferę w Codefellow Sp. z o.o. za: Fajni ludzie

Antek Nowy wpis
@Betlejem

(usunięte przez administratora) Nie prawda, fajni ludzie ale tylko między sobą, nowych traktują jak intruzów za stawkę odbiegająca daleko od rynkowej, ludzie z łapanki. Sam byłem jednym z nich, mówiłem ze nie mam doświadczenia, prezes obiecał ze wszystkiego się nauczę, g**** się nauczyłem i g**** zarobiłem. Myśleli „ze jakoś to będzie”. Brak wynagrodzenia to norma i tłumaczenie, ze im nie zapłacili, a nie płaca im bo partolą robotę.

Antek Nowy wpis

Fatalna jakość pracy, brak możliwości rozwoju zero pojęcia o zarządzaniu i kulturze pracy i problemy z wynagrodzeniami praktycznie non stop. Mówiąc ładnie : burdel na kółkach. nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Codefellow Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU
Edison S. A.
(38 opinii)
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(5 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Maria

(usunięte przez administratora) nie wypłacili mi wynagrodzenia. Marna jakosc kodu, zero wiedzy dotyczącej zarządzania. Oólnie dno.

Adrian

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Codefellow Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Codefellow Sp. z o.o. - Warszawa

Codefellow Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
    02-001 Warszawa
  • NIP: 5223083362 REGON: 366540260 KRS: 0000662912

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Codefellow Sp. z o.o.