Opinie o Inviti Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Inviti Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Inviti Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inviti Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 26 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Inviti Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako sprzątanie. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Paffka Nowy wpis

Nie polecam brać tej pracy, wyzysk, i nękanie. Przeczytaj moją opinię bo nie chcę kopiować ????

Cct Nowy wpis

Cct Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. koordynatorzy przemądrzali, siedzą sobie w biurach, nie wyjdą do człowieka, nie zapytają czy wszystko ok, i patrzą na ręce, człowiek (usunięte przez administratora), stara się, a oni liczą każdy krok, próbują wmówić że nic się nie robi tylko dlatego że człowiek się przemieszcza???? rozliczają z każdego dnia wolnego, nawet jeśli człowiek zasłabnie i trafi do szpitala. A na koniec i tak powiedzą że nie są zadowoleni. Wyzysk i wyręczanie się, za najniższą krajową.

Endriu endriu

Pracowałem kilka lat temu na nowo otwartym obiekcie basenowym zero organizacji pracy ludzie wykozystywani do maksimum praca na kolanach jeśli się sprzeciwisz to powiedzom ci ze wymieniom cię na pracownika że wschodu w ostatnich dniach zadzwoniła domnie pani z biura że przejęli ten basen spowrotem i czy niechcial bym unich pracować podziękowałem za pracę to powiedziała mi z takom pogardom że poradzimy sobie bez pana i że tylko szukajom osób do końca roku ponieważ stracili inny obiekt i że wezmom ludzi z innego obiekt od nowego roku WIENC LUDZIE UWAZAJCIE JAK BEDZIECIE SIE ZATRUDNIAC BO PRZYJMOM WAS NA KILKA TYGODNI A POTEM WYMIENIOM LUDZI NA SWOJICH NIBY ZAUFANYCH TA FIRMA JEST NIESTETY Z TEGO ZNANA NIE WCHODZISZ W (usunięte przez administratora) NIE PODPIERDZIELASZ KOLEGUW KOLEŻANEK TO WYLATUJESZ I PRZYCHODZOM LIZAKI CO KABLUJOM I PIJOM PO KONTACH ALKOHOL

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Inviti Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 26 czerwca na Praca.gov.pl.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inviti Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Marcus

Nie polecam tej firmy sprzatajacej(usunięte przez administratora)z wsztstkim od pracy do wyplaty

Alicja
@Marcus

A powiesz coś więcej o tym? Bo mało konkretów i nie wiadomo czy to w ogóle wiarygodne info jest

Marcus
@Alicja

Opowiem ci wszystko nie chce by kolejne osoby popelnily blad ten co ja a dowody tez mam

Ola
@Marcus

Chce u nich podjac prace moge wiecej informacji?

Jak wygląda ścieżka kariery w Inviti Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Hello

Ścieżka kariery? Żartujesz sobie? Nie ma tam żadnej ścieżki. W ogłoszeniu, że dają umowę o prace a tak na prawdę na rozmowie o prace słyszysz, że to zlecenie. Umowę o prace masz wtedy kiedy ich kontrahent tego wymaga. A tak? Tyrasz misiu za najniższą. Ogólnie nie polecam. Są inne firmy sprzątające oferujące lepsze warunki pracy.

Katarzyna
@Hello

Cześć, a może można dogadać się w sprawie umowy o pracę i po jakimś czasie (określony staż) jest ona przyznawana? :P Faktycznie pracuje się za najniższą krajową, czy może tylko na początku?

Hello
@Katarzyna

Możesz spróbować wywalczyć ale pierwszeństwo do umów o prace maja pracownicy ze wschodu. Jest najniższa a warunki takie, że pracownicy potrafią przyjść jednego dnia i na przerwie już zwiać albo na następny dzień. Jak dobrze przyjrzysz się ogłoszeniom to ciagle szukają kogoś. Skądś ta rotacja wynika i nie z nowych ich kontraktów. Wymagania też takie, że klękajcie narody. Najlepiej jakbyś językiem czyściła na kolanach. Plus za terminowość wypłat możliwość dogadania się z grafikiem. Za nadgodziny nie masz płacone 200 tak jak przewiduje kodeks pracy. Tylko normalna stawkę. Jeśli szukasz na chwile pracy to możesz próbować. Na dłuższą metę nie polecam.

Pola

Tak,są zatrudniani nowi pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Inviti Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inviti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inviti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inviti Sp. z o.o.?

Inviti Sp. z o.o.
  • I.J. Kraszewskiego 1