Opinie o ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o. w Myśliborzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o. w Myśliborzyce

Jak wygląda rozmowa w ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o. na stanowisko Brand Manager? Z iloma osobami się rozmawia? 31 maja pojawiło się ogłoszenie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o.?

ExPo Nowy wpis

Co za hhhh uwaga na (usunięte przez administratora) nas na Produkcie , kupili w hurtowni najtańszy produkt i okleili go folią !

Mariusz

Napoje pierwsza klasa. Szybka realizacja i sprawny kontakt!! Polecam Mariusz

Karol
@Mariusz

To prawda. Do mnie też przesyłka dotarła szybko i jestem bardzo zadowolony, bo zależało mi żeby napoje dotarły dzień przed konferencją w naszej firmie i tak też było.

bor52
@Mariusz

Ja również. Wszystko na czas, elegancko, smacznie, no i ładnie wygląda

@Mariusz

Co Ty za bzdury piszesz :-( podaj dokładny adres tych (usunięte przez administratora)

@Mariusz

Szkoda że tu nie ma możliwości wrzucić zdjęcia jak kmioty StDrink w porozumieniu z Estilab (usunięte przez administratora) mnie kupując najtańsze energetyki w EuroCash i je oklejających folia .. Hej Mariuszku gdzie jesteście ?

@Mariusz

Firma nie płaci! sprawa ciągnie się juz kilka lat uwagaaa !

Gregor Nowy wpis
@Mariusz

Kupuje Palant w EuroCash i zakleja naklejkami innych producentów

m

Robota jak robota. Płacą na czas więc jest spoko.m

Qmaty
@m

Tez tak uwazam. Poki mam stabilnosc finansowa to wszystko jest w porzadku. Jakos nigdy na to narzekac nie moglem.

KR
@Qmaty

dokładnie, w teraźniejszych czasach to podstawa życia bycia :) a w ST jest z tym porządnie, wszystko na czas.

mira
@KR

No właśnie. W czasach epidemii nie wyrzuciła pracowników na bruk, a wspieramy się na wzajem.

@mira

jakoś nie płacą od 4 lat, czyzby pandemia trwała już wcześniej i z mocniejszym skutkiem do dziś ?! PROSZĘ UWAŻAĆ !!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Brand Manager
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Czy w firmie ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Gregor

Banda (usunięte przez administratora) na czele z kmiotem Sulikowskim m.sulikowski@stdrink.pl oraz drugą firmą którą otworzył EstiLab.pl

Czy w ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak są paczki , wpłać 1000 zł i dostaniesz Bon z tytułem pocałuj mnie w (usunięte przez administratora)

Jaki jest wkład kierownictwa ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

ExpoHurt

Odradzam Ci współpracy z tymi oszustami , ta banda (usunięte przez administratora) Ludzi , biorą wystawiają fakturę płacisz im , a wyślą Ci kupione najtańsze energetyki w EuroCash i je oklejają folią żeby zakryć logo innej firmy , mało tego wysyłają 10% zakupionego towaru

Jakie narzędzia pracy zapewnia ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ryszard

Słucham? Jak to po sądach bieganie? Twój wpis jest niepokojący i szczerze mówiąc nie mam pojęcia co miałeś na myśli dodając swój komentarz w tym wątku. Masz jakieś bliższe informacje związane z firmą ST Drink Napoje Reklamowe?

FIRMA

Potwierdzam, nie polecam !

@monika proszę podaj kontakt do tej firmy

Monia

Pracuję w firmie pół roku. Od początku same konkrety - umowa, jest premia, urlop. Mam chorujące dziecko, więc czasami muszę wcześniej wyjść, to tutaj bez żadnego problemu dogaduję się. Pensja na czas, co dla mnie jest bardzo ważne. Pozdrawiam :)

Gregory
@Monia

tak jak pracujesz w tej firmie to podaj Adres dokładny z miłą chęcią tam przyjadę

Jaś

Pracuje od roku. Stabilność, jeszcze w tej sytuacji co teraz w kraju, to mogę przesiedzieć spokojnie kwarantanne w domu. Firma dba o pracowników, a to jest mega

harry

kazdy ma prawo do wlasnej opinii ale jak dla mnie ciezko tu znalezc inna prace gdzie i stabilosc i uczciwe zarobki sie dostanie.

K.
@harry

I tu masz racje dlatego trzymam sie tej firmy i nie mysle o zmianie

mops
@harry

Również dołączam się, na dobrego pracodawcę ciężko się trafia i dzięki Bogu ja trafiłem. Pozdrawiam ekipę :)

?

Jak z wolnym? Da się dogadać i coś zaplanować?

Pyc
@?

Jasne, nikt nie robi problemów. Chcesz wolne, to dajesz znać wcześniej i mozna się dogadać.

Joanna
@Pyc

To zdecydowanie dobra wiadomość. Wciąż nie tak rzadko pracownicy mają problem (i to czasami niemały) z wzięciem wolnego. Teraz to już tym chętniej dowiem się czegoś więcej o warunkach pracy, jakich można się tam spodziewać. Na początek wypadałoby zapytać o socjal w ST Drink. Co macie w jego ramach?

Pytanko

Dzień dobry, czy ktoś posiada numer telefonu do ST DRINK? Te, które są dostępne w sieci są nieaktywne.(usunięte przez administratora)

Kojo

Dobrze jest,warunki lekkie nie ma co narzekac. W sumie to bardzo dobrze bo nie narzekam na wyplate a standard pracy odpowiedni

vandamme
@Kojo

A z czego można być nie zadowolonym jak tam wszystko gra. Jak jest dobra firma to o nic nie trzeba sie martwić na zapas i ja sie nie martwie

Xxx

Atmosfera w pracy jest w porządku. Wiadomo, czasem zdarzy się ktoś, komu coś nie pasuje ale każdego się nie zadowoli. Ważne, że w sumie całościowo się zgrywamy, więc jakoś leci.

BrudnyHarry
@Xxx

Bardzo nas to u nas w firmie cieszy! Pracujcie, pracujcie! Będziecie mieli z czego oddać (usunięte przez administratora) pieniądze!

BrudnyHarry
@BrudnyHarry

Bardzo nas to u nas w firmie cieszy! Pracujcie, pracujcie!(usunięte przez administratora) A gdzie niby tak super wam się pracuje? Chętnie jutro do was wpadniemy.

Rafael451

Może dla odmiany napisze coś tu o pracy w tej firmie, bo widzę, że niektórzy nie rozumieją dla kogo jest ta strona i robią z niej forum opiniotwórcze.! Jestem w firmie od niedawna, ale żadnych nieprawidłowości nie zauważyłem.! Póki co uważam, że jest w porządku, bo i pensja na czas i nikt nie zostaje po godzinach, a w poprzedniej pracy różnie bywało. Atmosferę tez oceniam na plus.

Dociekliwy
@Rafael451

Rafael451 - to może napiszesz adres, gdzie pracujesz? Może zadrudnię się w firmie ST Drink jeżeli jest tak super. Jeżeli pracujesz w siedzibie firmy tj. Myśliborzyce 7a to musi być tam bardzo zimno - ten budynek to przecież jest garaż, gdzie aktualnie jest jakiś warsztat samochodowy, a pracownik tego warsztatu twierdzi, że firma ST Drink już dawno się ulotniła(usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Rafael451

To proszę o kontakt ws dostarczenia zamówienie w fatalnym stanie

Agnieszka

Czy firma działa zgodnie z prawem czy faktycznie towar nie jest wydawany ? Jak to wyglada od strony pracowników ?

IdziemyPoSwoje
@Agnieszka

Tam nie ma zamowionego towaru, nie ma zadnych pracownikow, wiec nikt niczego nie wydaje. Prosze niczego nie zamawiac, bo stracicie pieniadze. Firma nie istnieje. Wszystkie pozytywne opinie zadowolonych klientow sa anonimowe i pewnie pisane przez jedna osobe, ilosc pracownikow tylko na tym portalu to kilkadziesiat osob. I wszyscy niby siedza w tym baraku, w ktorym obecnie jest warsztat samochodowy?

Jan

Nie wiem o co chodzi ja swój towar dostałem w umówionym terminie bez upominania. Juz z drukarniami o ulotki mam większe problemy

Firma Transportowa
@Jan

Może i Pan dostał, ale Firma wykonująca przewóz na pewno nie dostała należnych pieniędzy za wykonaną usługę. My jako Firma Transportowa wykonaliśmy kilka transportów Napoii na paletach, z czego mija rok czasu od przeterminowanej Faktury - firma NIE UCZCIWA ! (usunięte przez administratora)

Tutti Frutti

Niestety nie podzielam poniższych pozytywów. (usunięte przez administratora) Towar opłacony nie dotarł 31/10 do Klienta zgodnie z ustaleniami i przesyłanymi przez ST Drink potwierdzeniami. Niewykluczone, że w ogóle nie doszło do realizacji zlecenia, a przesłane zdjęcie gotowego produktu to zwykła mistyfikacja. Jeszcze dziś od samego rana byłam zwodzona zapewnieniami, że opóźnienie przewoźnika zostanie sprawdzone i wyjaśnione, a dostawa zostanie zrealizowana. Konferencja Klienta zaczęła się dziś (04/11) rano, towar nie dojechał. Zero jakichkolwiek informacji, zero kontaktu. Wielokrotne prośby o wskazanie przewoźnika i numeru listu przewozowego pozostały bez odpowiedzi. Cisza, obie komórki (usunięte przez administratora) - wyłączone. (usunięte przez administratora)Serdeczności.

Tutti Frutti

A czy Wy może macie mój towar? Woda mineralna, 2 palety, destynacja: Hotel Hilton Wawa.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o. - Myśliborzyce

ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • 7A
    49-314 Myśliborzyce
  • NIP: 7471902668 REGON: 366376919 KRS: 0000659507

ST Drink Napoje Reklamowe Sp. z o.o.