Opinie o Artpolz Sp. z o.o. w Szydłów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Artpolz Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Artpolz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artpolz Sp. z o.o. w Szydłów

Andrzej Nowy wpis

Choć usługi transportowe brzmią dla mnie kierowcy fajnie, to widzę, że przynajmniej na razie nie ma co tu o robotę pytać. Firma zawieszona, jak oznajmia KRS. Powiedzcie mi więc, czy uprzedzali zawczasu ludzi, by szukali sobie innej roboty, płacąc do końca na czas? Byłby to dla mnie jakiś wyznacznik podejścia do człowieka, gdyby wznowili działalność i znowu potrzebowali pracowników.

Ewelina Nowy wpis

Stanowczo odradzam, kpina, Jaka reklama tak usługa

Kasia Nowy wpis
@Ewelina

Nie ma żadnych spraw Firma rzetelna

Beata Nowy wpis

Potwierdzam ludzie po tym numerem pomawiają, kłamią. Wszędzie wkładają swoją psedoreklame. Absolutnie odradzam wszelkie kontakty z nimi

Beata

Wiecie jakie narzędzia do pracy zdalnej udostępnia firma na stanowisku Spedytor - Dyspozytor międzynarodowy? Mieli ogłoszenie i napisali tam właśnie o opcji home office, ale mnie interesuje, jakie narzędzia firma daje i jeszcze czy są one jakoś ubezpieczone?

571 231 183 uwazac

Uważać na ten numer to deputo !!!nie prowadzili względem naszej firmy żadnej sprawy Szefo

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artpolz Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Artur

Pieniądze odzyskane? Widzę, że to dotyczyło nie opłaconej FV, a co z kwestią zaległych wypłat, bo i takie podobno były?

klient

Firma nie placi nie polecam ściemniają że juz lub jak bedą mieli pieniądze

Sebastian
@klient

Od kiedy tak się dzieje? To kwota z jednego miesiąca czy dłużej?

Grażyna
@klient

No to w takim razie co jaki czas płaci ?? Czy nie da się tak tego uśrednić?

57I - 23I - I83

Polecam dzownić poszkodowanycm. U nas wróciło ponad 3000 euro. To nie fejk! Dzwońcie i pytajcie o temat

Kamila
@57I - 23I - I83

O super :) a opowiedz konkretnie sytuację za co odzyskaliście tyle kasy tak dokładniej i ile czasu przebiegał cały proces?

Iza

Dlaczego ktoś miałby chcieć odzyskiwać jakieś należności w tej firmie? Nie płacą wynagrodzenia czy jak? Dobrze że tu weszłam

Tomasz

My sprawę od razu oddaliśmy do windykacji dowiedzieliśmy się, że do sądu nawet nie warto iść bo i tak majątku nie ma. Nie wiem jak reszta osób w podobnej sytuacji ale my część kasy już odzyskaliśmy. To zostawiam numer do Pana, który zajmuje się naszą sprawą- 881501751. Podobno takich spraw mają więcej to i materiał jest na nich :)

Justyna
@Tomasz

Długo zajęło ?

aa

Podpisz sie nazwiskiem a nie nickiem jestes zwyklym (usunięte przez administratora) musisz sie liczyc z konsekencjami jkie cie czekaja i wielu innych komputery z ktorych sa pisane opinie sa do ustalenia kto jest wlascicielem w tych czasaach wszystkosie ustli tak ze zycze powodzenia i dobrej obrony

@aa

Ale to co napisał naprawdę można już podciągać pod odpowiedzialność prawną? Np., jako pomówienie? Bo rozumiem, że według Ciebie to nieprawda co napisał?

darek
@Iza

Do wszystkich madrych na tym forum musicie zapytac swoich prawnikow co wam grozi jesli osoba,firma lub instytucja bedzie chciala wam udowodnic ze ja obczerniacie jakie poniesiecie konsekwencje. Z czego mi wiadomo jest to art212kk tak ze nalezy sie przed kazdym pisaaniem gleboko zastanowic czy warto bo kazdy jeden wpis zostawia slad

@darek

Do Darek masz racje na wniosek POLICJI,PROKURATURY lub SADU administrator strony musi udostepnic dane osoby piszacej tak ze masz racje kto pisze niech sie zastnowi co mu za to grozi lub poczyta art212kk tam wszystko pisze

lysy

Na waszym miejscu pisalbym do administratora strony i proszl o usuniecie wpisow bo jak mi wiadomo juz paru osobom wezwania na przesluchanie doszly Ciekaw jestem co powiedza i ci co zostawili numery telefonow pan Wojtek byl i juz go nie ma ale slad zostl POWODZENIA POETOM ciekae jak bedzie jak dostana wezwania co wtedy beda spiewac

ola
@Tomasz

Z czego wiem na takich oszczerstach mozna od wypisujacych dobze zarobic

kiero

IZA widze ze bardzo cie interesuja pewne posty jak wiesz osoba lub firma ktora cie taakinteresuje moze zglosic ten fakt do organow scigania i mozesz byc pewna ze ustala twoje dane a potem wszystko zalezy czy ktos bedzie chcial ci dopiec czy nie skoro tak sprawa trafia do sadu i wtedy przedstawiasz dowody skoro ich nie masz jestes pociagnieta do odpowiedzialnosci z art 212kk§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

dd

Mozesz byc pewny ze bedzie ustalone kim jestes kwestia czasu

dd

Ustalimy bardzo szybko kim jestes

kolo

Jeden juz ustalony czas na nastepnych zabawe czas zaczynac

pik

Nastepny juz jest zamieszkanie miejscowosc DZIEWIATLE KOLO BOGORII

jaroslaw

niestey nie dostalem przelewu w terminie. Znacie jakas firme windykacyjnąktora umie to odzyskac?

@jaroslaw

Do Jaroslaw kim ty (usunięte przez administratora) jestes skoro masz zaleglakase wyslij wezwonie a bie wypisuj bzdur czy ktos zna jaks firme jakas firma cie moze ustalic i wtedy zobaczysz konsekwencje pisania bzdur

Arti

Nam też pomógł dziękuję

szef

Pan Rafal s ustalone id komputera prawnik juz sie tym zajmuje

Kibic
@szef

Hahahhahaha przypomnij sobie kumu nie wypłaciłes 7000 zł

@Kibic

Hej, powiesz o co chodzi? Nie płacą ludziom? Jeśli to prawda to naprawdę bym chciała wiedzieć, pozdrawiam serdecznie

RAMBO

Potwierdzam

RAMBO2
@RAMBO

JA TEŻ POTWIERDZAM

z
@RAMBO2

Potwierdzisz na policj jk ustala ID komputera z jakiego bylo pisne

z
@z

Kazdy wpis jest do ustaalenia przez organy scigania na podstaawie ID komputera osoba piszacaa musi sie liczyc z konsekwencjaami

@z

Ale czekajcie, chodzi o to, że ktoś bezpodstawnie oczernia i dlatego ma się tym zająć policja? Bo chyba nie rozumiem tego wykładania tutaj o tym id komputera

Alicja

Nadal macie opoznienia w wynagrodzeniu? Czym jest to spowodowane?

szef

pani spedytor z znanej nam firmy wypisuje nieprawde jest juz sprawa zgloszona do odpowiednich wladz o wyciagniecie z firmy zatrudniajacej pania konsekwencji

klient

Nie polecam tej firmy!!!! Działają w nieprofesjonalny sposób, nie płacą na czas, problem z odzyskaniem swoich pieniędzy!!!

@klient

zgloszone do prokuratury celem wyjasnienia bezpodstawnych zarzutow

zainteresowany

Do Darek wez sie smieciu ujawnij kazdy komputer ma swoje ID sprawdza to odpowiedni ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Artpolz Sp. z o.o. - Szydłów

• Jak się pracuje w Artpolz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Artpolz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Artpolz Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kielecka 2
    28-225 Szydłów