Opinie o Montostal Silesia Sp. z o.o. w Kocikowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Montostal Silesia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Montostal Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montostal Silesia Sp. z o.o. w Kocikowa

Anonimowo

Wypłaty nie na czas, ta sama stawka za delegacje, brak dobrej współpracy z biurem, brak odpowiedniej odzieży do pracy, współpraca z innymi pracownikami średnia, są osoby normalne ale tez takie(usunięte przez administratora) się nie dogadasz. Stawki nie powalają a o rozwoj dość trudno. Bardzo nerwowy brygadzistą pan Tadeusz, ojciec właściciela firmy, który zawsze ma rację. Czy polecam? Sam zdecyduj.

Kamila
@Mmm

Czy wcześniej też zdarzało, że firma nie wypłacała pracownikom? Czy dopiero od niedawna taka sytuacja? Wcześniej co czytałam, to pisano, że firma jest wypłacalna. Co tam się podziało, że teraz nie płacą ludziom? Jakiś kryzys w firmie? W takim razie ciekawe czy przyjmują nowych pracowników, skoro aktualnym nie płacą. Wiadomo coś w tym temacie?

Spawacz

Generalnie to niema w tej firmie czym i z kim pracować a na pytanie o jakąś premię za nadgodziny lub nowe ubrania usłyszałem,,To nie jest Anglia"

Wera Nowy wpis

Hej, na stronie widziałam ofertę dla pracownika ogólnobudowlanego. Mój partner to spełnia te mile widziane, bo ma uprawnienia na podnośniki i ładowarki. Proszę mi napisać czy za ten atut miałby większa stawkę? I ile taka ogólna w tym roku wynosi?

Spawacz

Darek Nowy wpis

Duży + pod względem terminowych wypłat, co jest niezwykle ważne dla pracowników. Co więcej, załoga jest naprawdę fajna i przyjazna, co sprawia, że praca w takim środowisku jest jeszcze bardziej przyjemna. Polecam tę firmę jako pracodawcę.

Tomala Nowy wpis

Czytam te opinie i wiadomym jest ze napisane są przez byłych pracowników i wyraźnie widać pisane kilka przez ta sama osobę. Tyle co mogę powiedzieć pop 3 miesiącach pracy nie widzę większych uchybień widomo ze nie ma ludzi idealnych. Na ta chwile jedna z lepszych firm w których pracowałem. Pracować trzeba wszędzie nikt za darmo nie będzie płacił. Na ta chwile pozytywnie czas pokaże dalej Pozdrawiam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Montostal Silesia Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wojciech Nowy wpis

Fajne chłopaki tam pracują można się z nimi dogadać a i firma poukładana jak trzeba.

Tomasz K.

Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo sprawna realizacja mojego zamówienia. Niesamowicie kompetentna osoba, z którą kontaktowałem się w celu dobrania najlepszych rozwiązań do mojego konceptu. Bardzo dziękuję za pomoc i kreatywność. Ekipa montujaca wykonała swoją robotę szybko i dokładnie. Polecam.

Albertoo

Praca sama w sobie nie jest zła. Nie ma rzeczy ,których by człowiek nie był w stanie się nauczyć. Problem jest u źródła kierownik ,a Prezes ... Niedopuszczalne jest by Astelix dominował nad Prezesem . Pracował w poczuciu ,ze jest panem sytuacji. Podważał jego decyzje ,manipulował , był przekonany, ze tak mu wolno. Niejednokrotnie Chamski ,wulgarny i zakłamany . Jakim prawem zaciera się granica miedzy Prezesem ,a Kierownikiem. Dlaczego jedni mogą wszystko inni nie mogą nic ! Nic nie znaczą choć pracują bardzo dobrze . Realnie wpływają na wyniki i kondycje brygady. W ten sposób niszczy się potencjał na rzecz kogoś kto tak na prawdę ma na wszystko w nosie i nie potrafi w sposób właściwy wykorzystać swoich możliwości kierowania zespołem . Nie ma poszanowania do drugiego człowieka , poniża ,obraza i niszczy wszystkie morale !

Jakie narzędzia pracy zapewnia Montostal Silesia Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Naiwniak

Firma porażka najniższe wynagrodzenie na konto reszta pod stołem wypłacają diety z roboczogodzin ale na pasku widnieje wypłacone praca po 10 godzin dziennie ale na liście podpisujesz 8 godzin czyli nadgodzin nie wypłacają sprzęt którym pracowałem nie powinien być dopuszczony do pracy jedna wielka porażka nie polecam Pip i UDt powinien się tym zainteresować nie pozdrawiam omijać szerokim łukiem

@Naiwniak

witam, odnośnie tego wspomnianego sprzętu... czemu Pan tak sądzi, że nie powinien zostać dopuszczony? Co konkretnie się z nim działo i czy takich niedociągnięć nikt jeszcze nie zgłaszał? dlaczego?

@Naiwniak

Jakie nazwisko prezesa taki sprzet. W ciula leca z platnosciami. Mysli ze zmieni nazwe firmy to bd cacy. Za duzo osob w tej firmie nie zostalo a nowi uciekaja po 1szej wyplacie

belgos

W ogłoszeniu o pracę podają na rękę od 4500 , tego nie ma nawet przy 10 godzinach pracy. Oczywiście ze po 10 godzin praca nie jest wspomniane w ogłoszeniu. Jedyny plus to wypłaty na czas.

@belgos

Aha, ale co do godzin wszystko się zgadza? Mam na myśli tych przepracowanych? Ktoś kiedyś sugerował, że robi się na cały etat a mogliby wypłacić za pół ale to chyba niezbyt prawdopodobne?

Rafał
@Maria

Montostal praktykuje dawać umowy na ułamek etatu i tą kwotę z umowy wypłacają do 10 a z resztą czasami może być problem

belgos
@Maria

Pracowałem ponad rok i zawsze miałem wypłacone na czas te godz normalne i resztę pod stołem

@Rafał

faktycznie taka praktyka miałaby tu miejsce? nawet jeśli juz a na rozmowie kandydatowi nie będzie to odpowiadało to jakie byłyby jeszcze alternatywy? jak elastycznie da się tu ugadywać w pewnych sprawach? z czym ewentualnie na rękę pójdą?

Były pracownik.

Umowy na najniższą krajową reszta pod stołem tyle w temacie. Z najniższej ci wypłaca a resztę zawiną.

Odradzam współpracę z tą firmą. (usunięte przez administratora) Przez kilka miesięcy nie zrobili ani jednego przelewu, a teraz nie odbierają telefonu. Jak już odbiorą to mówią że „może jutro się uda”. Rozumiem ciężką sytuacje finansową, ale nie zmuszam ich do zapłacenia całości w jednym przelewie.

Szynio
@Anonim

Właściciel w, tym czasie kupuje stare mercedesy i jeździ po zlotach

Aaaaa
@Anonim

Uważajcie na ta firmę chcą ludzi do pracy a potem im nie płaca .a pani Justyna to wprost mówi ze nie zapłacą albo ze jak będą chcieli

@Aaaaa

Pisząc to masz w tym momencie na myśli jakieś konkretne zasady odnośnie zmniejszania stawek za jakieś wykroczenia poza umowę czy coś? Pytam, bo nie ogarniam trochę stwierdzenia z tym niepłaceniem, jakie powody?

@Szynio

pewnie kupuje mercedesy za niewypłacone pieniądze :|

Auuuu
@Szynio

Może ma ktoś SMS z tej firmy jak robią sobie jaja z ludzi ? Może wrzucimy je na stronę wszyscy się pośmiejemy

Auuuu
@Maria

Powody są takie ze ludzi zwalniają i poprostu im nie płaca

@Auuuu

nie wiem czy to takie proste, w sensie chyba zwolnić to mają prawo, gorzej chyba z tym niepłaceniem? jak to egzekwują ostatecznie?

Czy jest możliwość pracy w Montostal Silesia Sp. z o.o. na część etatu?

Będziesz robił cały a wypłaca ci za połowę pasuje ??

Anonimowo

Mmm
@Anonimowo

Mi widza kasę już 2 miesiąc

Kamila

Tomasz

Wypłaty nie na czas, brak odzieży odpowiednich do pory roku np. kurtki, buty itp. Malo sprzętu do pracy

Mmm
@Tomasz

Potwierdzam

Julia
@Mmm

No dobra, skoro potwierdzasz to możesz powiedzieć jak to wygląda z tymi opóźnianiami wypłat? Ile się czeka na swoje pieniądze i z czego to wynika? Firma jest w złej kondycji finansowej? Myślisz że to chwilowe problemy czy jakaś dłuższa sprawa?

Monter

Montostal Silesia jest taką firmą w której można się dużo nauczyc,a przede wszystkim daje możliwości przyuczenia bez doświadczenia w zawodzie. Zarobki są na dobrym poziomie,w zależności kto jakie ma chęci do pracy. Wypłacane wynagrodzenie zawsze na czas. Dobra atmosfera w pracy. Ogólnie pracuje już 5 lat w tej firmie i mogę polecić ją każdemu

Jeżeli znasz się na robocie i chcesz robić i zarobić to zarobisz, a jak przychodzisz (usunięte przez administratora) osiem godzin to sory Gregory. Ja nie narzekam i tego się trzymam. Pozdrawiam.

Malec

Zgadzam się z przedmówcami, po prostu jakiś dramat.

Monter

Firma słabo funkcjonuje, wyplaty nie na czas porażka..... Trzeba zmieniac robotę. Nie polecam

Gregor

Tak sporadycznie tu zaglądacie, czy to dlatego że dobrze sie pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Montostal Silesia Sp. z o.o. - Kocikowa

• Jak się pracuje w Montostal Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Montostal Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Montostal Silesia Sp. z o.o.?

Montostal Silesia Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wola Kocikowa 3
    42-436 Kocikowa

Montostal Silesia Sp. z o.o.