Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o. w Lublin

Mischa

Wypłata na czas i niezbyt ciężka fizycznie praca. To tyle z plusów... Porozmawiajmy o negatywach: każdy z kimś spoinowacony, a jeśli zdarzy się, że jednak nie, to wtedy jest pracownikiem drugiej kategorii i jest ganiany jak pies. Kierownictwo wiecznie obrażone, jeśli z czymś przyjdziesz. Brygadziści uznają tylko "swoich". Mają swoich kolegów, z którymi spędzają większość czasu na rozmowach, żartowaniu i obgadywaniu innych. Warto też zaznaczyć, że kierownictwo i brygadziści są ZAWSZE nieomylni, a ci gorsi to głupie śmiecie, nie mające prawa głosu. Jest też kilku "szeregowych" pracowników, którzy uważają się za "szefostwo", mając na to przyzwolenie góry. Całymi zmianami siedzenie w telefonach, rozmowy, wyjścia na fajkę, do toalety etc. A reszta wykonuje za nich pracę. Premia uznaniowa: owszem. Zazwyczaj ci co mało robią, dostają więcej, a ci naprawdę pracujący mniej, bo nie są "kolegami i rodziną". Jednym za dzień, dwa zwolnienia jest ucinana premia, a innym za tydzień, dwa nie... Tuszowanie problemów przed prezesem jest na porządku dziennym. Przepisy BHP nie istnieją- pełna samowolka (no chyba , że jest jakaś kontrol, lub audyt. Wtedy jest tip top). Wymagania wysokie, ale tylko do niektórych pracowników. Największym śmiechem na sali jest utrzymanie ruchu w tej firmie (choć utrzymanie ruchu to zbyt dużo powiedziane). O wkręcenie zwykłej śrubki trzeba ich prosić kilkanaście razy, a i tak trwa to kilka dni. Gdy dzwonisz z problemem, zazwyczaj są wielce obrażeni, że muszą wyjść z kanciapy i przerwać oglądanie filmów, czy przeglądanie internetu. Jedyną kompetentną osobą jest chyba taki starszy pan elektryk. Reasumując - kierownictwo ma wywalone jaja na wszystko, a na hali produkcyjnej rządzi gównarzeria, nie mająca pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi, dająca przyzwolenie koleżkom na szkalowanie i poniżanie "mniej obrotnych pracowników". Pracownik nie mający "pleców" długo tam nie przetrwa. To tyle z moich spostrzeżeń.

Jarek
@Mischa

@Mischa, powiesz coś więcej o tej pracy? W każdym dziale jest taki nieporządek jak na produkcji? Słyszałem, że firma się dynamicznie rozwija i bije rekordy sprzedaży, czy to prawda? Ponoć były nowe inwestycje... Dasz znać więcej jak jest w firmie? Myslę nad rekrutacją, a chciałbym pracować w przyszłościowych firmach. Z góry dziękuję..

Bart

Witam. Warto aplikować do tej firmy na produkcję? Ogólnie jak tu jest - atmosfera, zarobki itp? No i ktoś miesiąc temu pisał o zaległej wypłacie, często się to zdarza w tej firmie? Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

Ktos
@Anonim

Ile osób w laboratorium pracuje? Czy są przyjęcia?

Elizka Nowy wpis

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko asystentki działu sieci handlowych. Firma oferuje stabilne zatrudnienia. W grę wchodzi umowa o pracę na czas nieokreślony? Widzę, że można otrzymać tutaj premie uznaniowe miesięczne. Co brane jest pod uwagę podczas ich przyznawania? :)

Zainteresowany Nowy wpis

Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu? Może ktoś obiektywnie nakreślić mniej więcej jak to wygląda? Dużo awarii?

Elżbieta Nowy wpis

A co nie tak jest z tym działem rozdmuch o którym piszesz? Bo ja właśnie miałam aplikować, tzn dzwonić o pracę, ale nie znam struktury firmy na dobrą sprawę i nie wiem, jak to wygląda. A w którym są najlepsze warunki? Można ogółem wybrać?

O, ciekawa informacja tu padła, ale chyba nikt z pracowników jej nie potwierdził? To prawda, że firma bije rekordy sprzedaży i sa nowe inwestycje? Faktycznie się aż tak bardzo rozwijają? Jak to przekłada się na wynagrodzenie i warunki pracy dla was — pracowników?:) Jestem zainteresowany stanowiskiem operatora rozruchu, ale szukam już czegoś stabilnego za adekwatne pieniądze. W oferowanych warunkach nie ma nic na temat premii, socjalu czy benefitów. Chyba coś jednak oferują? Stawki jak teraz wyglądają? Były jakieś podwyżki ostatnio, lub są zapowiedziane??

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno

Ile zarabia operator linii rozdmuchu od stycznia 2024? Jakieś podwyżki były? Na stronie mają ogłoszenie z pracą, takie dość ogólnikowe i z października chyba. Czy jeśli mam doświadczenie na produkcji, ale nie w tworzywach sztucznych, to szkolenia to załatwią?

Alan

A jaki to ma wpływ na warunki zatrudnienia dla ludzi? Widocznie go stać jeśli to prawda. Tu się tak dobrze zarabia czy tylko kadra wyższego szczebla ma wysokie pensje?

Mischa

Jarek
@Mischa

Na stronie jest tylko jedna oferta, to duża firma, myślałam, że będzie więcej etatów tak szczerze :) Zawsze tak jest, czy wyjątkowo teraz nikogo nie potrzebują? Chciałabym pracować w kadrach/administracji/księgowości. Może ktoś z biura napisać coś na temat przyjęć, jakie trzeba mieć kwalifikacje, jakie programy trzeba znać? Co z pracą hybrydową? Jak stawka, jesteście zadowoleni? Ogólnie, jak wam się pracuje w firmie? ;-)

Cześć, myślę nad aplikacją na Kierownika ds. produkcji opakowań. Jednym z obowiązków jest nadzór nad pracownikami obsługującymi linie rozdmuchowe, ktoś powie ile osób liczy zespół na produkcji? Dla ich miłymi atutami jest znajomość technologii wytłaczania z rozdmuchem i systemów Lean Manufacturing, akurat mam sporą wiedzę w tym zakresie i zastanawiam się, czy jest szansa na większą stawkę w takim razie?

P.

Cześć!!! Aktualnie zespół liczy 23 osoby , 3 maszyny. Pzdr.

Bart

@Bart

Wypłata zawsze na czas - przelewy wychodzą ostatniego dnia miesiąca i to kiedy pracownik zobaczy kasę na koncie to tylko kwestia księgowań międzybankowych. Nie było wyjątku od tej reguły przynajmniej od kilku lat.

A.K
@Anonim

jest wiele lepszych firm, ja bym raczej zrezygnował z tego bagna . atmosfera nie za ciekawa . praca też do najlżejszych nie należy, ale twoj wybor . pracowałem tu 3 miesiące .

Chłopiec
@Bart

p.Gabriel to nierób, robi wszystko aby było na jego. Jak wpadnie w nerwy to rzuca miensem w stosunku do pracowników nawet jesli realizuja zamowienia. tak sie nie da pracować!!!!

@Chłopiec

Jeśli faktycznie tak jest to przykre, ale pytanie czy masz na to jakieś dowody prócz opinii pisanej na forum?

Chłopiec
@Zuzanna

OCzywiście że mam. Wystarczy zatrudnić się na produkcje i popracować przez tydzien... Nie robisz normy - krzyk, zbesztanie i poniżanie. Brakuje kultury ewidentnie załodze któóra kieruje zakładem Dla mnie takie zachowanie to jest zwykły (usunięte przez administratora) i tyle. W firmie ciągła rotacja to potwierdza. Prezio nie chodzi do pracy bo juz sie dorobil i zostawil samowole w firmie. W kazdej lokalizacji to samo. ten sam (usunięte przez administratora) Administracja woła o pomste do nieba. A pieniadze??? Blagam, praca za najnizsza a kierownicy samochody firmowe. nie bede wspominal czym jedzi prezio i jego nastoletni synalek. ale to nic.. atmosfera jest slaba, zwykly szry pracownik czuje sie jak smiec. zero perspektyw awansu. dookola same chamy i prostaki. Pracowałem to za dlugo bo nie bylo innych perspektyw. czasy sie zmienily. mamy 2022 rok i wszedzie szukaja pracownikow. odszedlem z firmy i nie zaluje. zachecam do tego magazynierow i pracownikow produkcji (jak jest w biurach to nie wiem ale tam tez kazdy na kazdego gada bo nie raz bylem zagadywany aby obrobic komus (usunięte przez administratora) nawet na Parysa jada kierownicy + kazdy kazdego probuje sklocic aby mu zabrac jego pensje). nie trzeba daleko zajsc zeby znalezc dobra prace. w obrebie kilometra poszukuja pracy i obiecujewam ze wszedzie bedzie lepiej niz tu. Dla kierownciywa komunikat: ogarnijcie się i traktujce ludzi po ludzku. wasz brak kultury nie usprawiedliwia traktowania pracownikow z gory, lekcewazac i obrazajac. Nikt nie jest jak niektorzy raczą mowic (usunięte przez administratora) ani debilem. Takie slowa swiadcza tylko o was. Niewiele sie roznicie od prcownikow na produkcji.. jedyne co lepsze u was to lizanie (usunięte przez administratora)parysowi. Zapraszam do wypowiedzenia sie. na pewno ktos ma cos do powiedzenia. nie wiem dlaczeg tak malo tutaj opinii chyba pracownicy nie doszli do tej strony. Aaaa i jeszcze nowy zaklad fajny ale tak sie zadluzliscie i z taka kultura pracy daleko nie zajdziecie takze drogi prezesie: RESTRUKTURYZACJA. poki jeszcze sie da. Kierownicy do wywalenia, zakorzenienie jakis zasad, wprowadzenie stosownych regulaminow i wpojenie ze nie ma ludzi i nadludzi. jedni robia co moga, pracuja ile sie da i na maksymalnej wydajnosci aby firma sie rozwijala a reszta to psuje, wtraca sie i wyzywa.. nie tylko nas ale tez i wlasciciela. mowa nienawisci, bluzgi to kroluje w pph parys. STRZEŻ SIĘ KTO MOŻE OD PRACY TUTAJ.

Moni
@Anonim

A jak się pracuje w lobaralorium? Ile tam jest osób?

@Chłopiec

Po przeczytaniu tego naprawdę się nie dziwię, że nie żałujesz własnego odejścia... Co do tych pracowników, którzy mało tu się wypowiadają to nie masz właśnie możliwości, żeby im powiedzieć o tym forum? Bo to właśnie byłoby dla wielu osób bardzo przydatne, żeby móc wyrobić sobie jakiś pogląd na tę firmę, bo im więcej opinii tym lepiej. ;)

Aksa
@Anonim

Cześć jak wygląda praca? W jakim systemie się pracuje?

@Aksa

Daruj sobie lepiej, mój chłopak tam pracował przez chwile i zajechal sobie plecy

Aksa
@Anna

Aha, ale co tam się robi?

@Aksa

Zależy o jakie stanowisko pytasz. Jakie masz na myśli konkretnie?

Ana
@Zuzanna

Jest jakiś pakiet socjalny? Typu pieniądze na świeta? Czy na urlop?

Ktos
@Anonim

Ile osób w laboratorium pracuje? Czy są przyjęcia?

Janusz

Dla kogo leją te płyny, poda ktoś informacje? Czy firma się rozwija i jest szansa awansu w górę?

XYZ

Jak wygląda sytuacja na UR? Jak atmosfera, ile pracy, jakie zarobki?

Jan

W necie widziałem że szukają asystenta dyrektora. Napisali że są szkolenia i wsparcie w okresie wdrożenia. czyli nie trzeb mieć wielkiego doświadczenia w pracy sekretariatu żeby się dostać? Ktoś był już na rekrutacji napisze jak przebiega?

A.N.

mobbing i wyzwiska w tej pracy to norma. kierownictwo to same (usunięte przez administratora) co mysla tylko jak wykiwac wlasciciela i sie nie narobic. kazdy jeden w (usunięte przez administratora) włazi parysowi a za plecami jedzie po nim jak walec. jak sie postawisz i powiesz co sadzisz o atmosferze to ci premii nie dadzą za wlasciwie wykonana prace. ciesze sie ze znalazlem prace gdzie indziej

@A.N.

Uznaniowa? A tak normalnie to ile przyznają? Dostałeś kiedyś?

Asia
@A.N.

A jak wygląda praca w laboratorium? Jaka atmosfera?

XY
@A.N.

Hej jak się pracuje w laboratorium? Ile osób tam pracuje i co się robi?

Justyna

Pomijam te negatywy dosyć takie ogólnikowe jak to jest z pieniędzmi? Fajnie ze na czas a czy płaca okej? Jeśli jest opcja podania stawki to proszę

Martyna

Ogólnie myśle ze firma ma bardzo zachęcające oferty, jedynie co mnie męczy to fakt, że wypłaty są pod koniec miesiąca? Płace za mieszkanie do 10 każdego dnia miesiąca, nie da się tego dogadać ?

Czy ktos jeszcze nie dostał wypłaty za poprzedni miesiąc?

adam

zerwały się kontakty z kontrahentami i jest maly problem

Jak wygląda praca na produkcji? Jaka jest atmosfera w firmie?

@Kasia

Atmosfera jest spoko ogólnie same chłopy kobiet nie przyjmują na produkcję przynajmniej na vetterow,

Jacek
@Kasia

Masakra, idzie się (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy bo wykańcza

Ciężka praca, wręcz harówka. Do tego apodyktyczny szef. Gość ma takie ego i jest takim narcyzem, że głowa mała - rób to co ci każe i nie mniej swojego zdania. Ciągłe darcie się na pracowników. Zarobki najniższe z możliwych. Nie polecam jako były pracownik.

Jana

Hej możecie napisać jak praca wygląda w laboratorium?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o.
  • Anny Walentynowicz 1
    20-328 Lublin
  • NIP: 7120152727 REGON: 430040216 KRS: 0000056815

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Parys Sp. z o.o.