Opinie o Peak Packaging Poland Sp. z o.o. w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Peak Packaging Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Peak Packaging Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peak Packaging Poland Sp. z o.o. w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Umowa Nowy wpis

Byłem na rozmowie , w ogłoszeniu umowa o pracę . Na rozmowie z pracodawcą okazuje się, że umowa zlecenie z najniższą krajowa ...

Buu Nowy wpis

@Pracodawca Czy praca jest na jedną czy na dwie zmiany ? I w jakich godzinach?

Error Nowy wpis
@Buu

Praca na dwie zmiany . Na początek najniższa krajowa później trochę więcej.

Jaaaa Nowy wpis

Czy praca jest na jedną czy na dwie zmiany ? I w jakich godzinach? @Pracodawca

Czy praca jest na jedną czy na dwie zmiany ? I w jakich godzinach?

Rozmowę kwalifikacyjną w Peak Packaging Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko MECHANK UTRZYMANIA RUCHU?

Jaki dress code obowiązuje w Peak Packaging Poland Sp. z o.o.?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Peak Packaging Poland Sp. z o.o.?

Jak najbardziej.Tylko nie wiem czemu nigdy ich nie pamiętam w całości :D

Marzena

Ciekawe, jak wygląda sprawa integracji zespołu w obecnych czasach (chodzi mi o pandemię), czy firma znalazła jakieś interesujące rozwiązanie zastępcze? Jaka atmosfera panuje w zespole pracowników? W wielu firmach, ludzie skarżą się na brak motywacji związany z ciągłym przebywaniem i pracą w domu.

Ha haa ha

Oj działo się działo ????

Bece

Witam, zastanawiam się nad zmianą pracy. Czy zdaniem pracowników warto zainteresować się placówką w bartoszycach? Aktualnie zarabiam 2450zł ale ile przy tym stresu, zespół w ogóle nie trzyma się razem, kierownictwo hmm długo by pisać, tak w skrócie faworyzuje wybranków. więc pytam, czy warto? :)

Mariusz
@Bece

Nie znam dokładnych zarobków, ale przeczytałem że płacą tu więcej niż w okolicznych firmach więc jest szansa że więcej zarobisz niż w tej w której jesteś teraz. Ja też chce zmienić prace i będę tu celował. Napisz jak zdecydujesz się na rekrutacje ;)

@Mariusz

@Mariusz CV zostało złożone już jakiś czas temu, lecz nie było kontaktu... może z uwagi na to że pracuje, a okres wypowiedzenia to 3m-ce. Choć fajnie byłoby zostać zaproszonym na rozmowę i przedstawić, jak i poznać ich warunki pracy i oczywiście zarobki :) a może Ty wiesz coś więcej? :)

@Bece

A to dalej się kotłujesz w tamtych warunkach co opisałeś jeszcze w lutym? Nie podawali info do kiedy dają sobie czas, żeby się odezwać?

@Jolanta

wiesz co u mnie sprawa miała się tak że wszedłem przez drzwi , zadzwoniłem na domofon (dzwonek z kamerą) i Pani poinformowała mnie że mogę CV zostawić w okienku, więc nikt ze mną zasadniczo nie rozmawiał, a szkoda :) bo z chęcią bym poznał ich warunki itd... I tak cały czas kotłuje się w tej samej firmie ;) co zrobić, nikt nie dzwoni, nie zaprasza na rozmowę , a pracować trzeba? a może ktoś z was już tam pracuje i może się pochwalić? atmosferą? wypłatą? jak to wygląda? podstawa+premia? jestem ciekaw :)

@Bece

Kurcze, powinni jednak dać jakkolwiek znać, że chociaż przejrzeli to cv. Nie myślałeś, żeby po prostu tam zadzwonić i spytać czy faktycznie ktoś już miał o niego wgląd? Bo to chyba nic nie zaszkodzi, a przynajmniej ta niepewność zniknie. ;)

@Jolanta

I jak sytuacja? czy ktoś może już tam się dostał? miał rozmowę? a może już ma stanowisko na którym się wkręcił i wszystko się układa... ? tak, tak... ja dalej na starych śmieciach ;)

@Bece

Czyli u siebie pewnie nawet nie wypowiedziałeś? W sumie to oni się odezwali o Ciebie czy do teraz nic?

@Jolanta

gdybym miał rozmowę i przebiegłaby w porządku, wszystko zostałoby obgadane i ustalone, to wówczas mógłbym złożyć wypowiedzenie u siebie ale w takiej sytuacji nie ma to sensu :) a jak sytuacja wygląda u Ciebie?

Zuzia

@pracownik to chyba oznacza ,że jest dobra atmosfera w firmie!

ABM
@Zuzia

Jak najbardziej. Nie ma tu nikogo kto by "za karę" przychodził do pracy.

@ABM

Fajnie, że w firmie tej panuje dobra atmosfera. A co mógłbyś napisać o możliwościach rozwoju zawodowego? Czy pod tym kątem pracodawca ten również jest godny polecenia? Z góry dzięki za wyrażenie zdania w tym zakresie.

ABM
@Michał

Do pozycji głównego operatora każdy może dojść , o ile ma chęci do pracy. Podwyżki są , płace lepsze niż w okolicznych firmach ( piszę tu o 160 godz. tygodniowo , bo zaraz ktoś napisze, że jak zarabiam gdzie indziej 4k na łapę , ale nie wspomni , że "dymał" 300 godzin plus wszystkie niedziele po 12 :D). Co do stanowisk wyższych typu kierownik , technolog itp to już długa historia ... Tu kierownicy robią to co trzeba a nawet więcej niż się od nich wymaga i szefostwo jak i pracownicy stoją za nimi murem , więc ciężko będzie ich zastąpić :D Po prostu są tu lubiani :D

@ABM

Cześć, wiesz kiedy można się spodziewać jakichś rekrutacji w Peak Packaging? Z Twojego opisu wnioskuję, że warto zainteresować się pracą u nich. Czy mogę liczyć na umowę o pracę od samego początku współpracy?

Abm2
@ABM

Co ty (usunięte przez administratora) Chyba jesteś tym kierownikiem a za wami i tak smród się ciągnie.

Wiktor

@ABM to super, a możesz napisać o ewentualnych prezentach na święta lub bonach? Macie coś takiego?

Yo
@Wiktor

Są premie świąteczne

@Yo

Hej @Yo, wciąż tam pracujesz? Jakie inne benefity, oprócz bonów świątecznych zaoferowała Ci firma? Mógłbyś wymieniać plusy i minusy pracy w Peak Packaging?

Marzena

Cześć, czy ktoś z obecnych, lub byłych pracowników firmy Peak Packaging mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań? Jak przebiega proces rekrutacyjny w firmie, ile trwa? Czy firma oferuje tak zwaną ścieżkę kariery?

Praca w miarę lekka i w bardzo dobrych warunkach. Od pn do pt 8 godzin , soboty dla chętnych za "setki". Wynagrodzenie mogłoby być lepsze ale z tego co wiem od nowego roku może być znaczna poprawa płac.

just

a jakie zarobki?

Stiven
@just

Od 1830 do 2500 netto przy 8h na dobę , 5 dni w tygodniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Peak Packaging Poland Sp. z o.o. - Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

• Jak się pracuje w Peak Packaging Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Peak Packaging Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Peak Packaging Poland Sp. z o.o.
  • Inwestycyjna 5
    11-200 Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia
  • NIP: 7431958326 REGON: 280183526 KRS: 0000274449

Peak Packaging Poland Sp. z o.o.