Opinie o e-BI sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie e-BI sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie e-BI sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o e-BI sp. z o.o. w Rzeszów

Jak dużo osób pracuje w e-BI sp. z o.o.?

Nowy wpis

Aktualnie pracuje u nas 16 osób na stanowiskach: analityków, programistów, projektantów, testerów, wdrożeniowców, serwisantów, 1 osoba backoffice, 2 osoby zarządzające

Jak dużo osób pracuje na stanowisku front end developer w firmie e-BI sp. z o.o.?

Nowy wpis

Aktualnie: 3 osoby

Jak wygląda sprawa grafiku w e-BI sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tak, oczywiście. Na klika tygodni do przodu tworzony jest harmonogram pracy hybrydowej (zdalnej i w biurze) z uwzględnieniem preferencji każdego pracownika (sprawy rodzinne, zajęcia na uczelni, planowane absencje itp) oraz uwarunkowania wynikające z planu projektów, w których pracownicy uczestniczą. W wypadkach nagłych na wniosek pracownika niemal zawsze udzielane są dni wolne lub zmiana na pracę zdalną. Co do urlopów nie ma nigdy problemu, harmonogramy projektów dostosowujemy do planu urlopów a nie odwrotnie.

Planuję aplikować na stanowisko Junior Front-End Developer do firmy e-BI sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Rekrutacja składa się z trzech etapów: 1. Analiza CV oraz informacji o doświadczeniu, wiedzy, pozyskanie informacji dodatkowych, np. wymagań co do pracy hybrydowej, czasu pracy 2. Przekazanie zadania rekrutacyjnego wybranym kandydatom do realizacji, udzielanie wskazówek, dodatkowe podpowiedzi 3. Rozmowa z wybranymi kandydatami, prezentacja przez nich sposobu realizacji zadania rekrutacyjnego, wyłonienie przyszłego członka Zespołu Wszystkim kandydatom, których aplikacja zostaje odrzucona, staramy się przekazywać informację zwrotną w zakresie co zadecydowało o naszej decyzji, aby pomóc im w dalszym poszukiwaniu pracy. W przeszłości zdarzały się bardzo krótkie rekrutacje, nawet 1-etapowe: rozmowa rekrutacyjna zakończona podpisaniem umowy. Były to rekrutacje poza kampaniami HR-owymi, gdy nasza firma została polecona kandydatom przez naszych obecnych lub byłych pracowników lub naszych partnerów biznesowych, nawet znajomych.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w e-BI sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Developer Java/GOSU
HR Bank sp z o.o.
Paulina

Jestem byłym pracownikiem :) Pracę w e-BI wspominam bardzo dobrze. Od początku miałam poczucie, że jestem częścią fajnego, zgranego zespołu i mogłam liczyć na pomoc innych. Dzięki płaskiej strukturze panuje tutaj naprawdę koleżeńska atmosfera. To, co warto moim zdaniem wyróżnić, to otwartość i wrażliwość osób zarządzających na potrzeby rozwojowe pracownika i podążanie za jego kompetencjami - jest możliwość zmiany zakresu obowiązków dla chętnych, dla programistów - nauczenia się pisania w innej wybranej technologii czy wzięcia udziału w zewnętrznych szkoleniach. Szefostwo naprawdę staje na głowie, żeby każdemu było dobrze. W czasie pandemii, podczas gdy w wielu firmach następowała redukcja etatów lub obniżanie wynagrodzeń, tutaj nic takiego nie miało miejsca. Dla studentów jest możliwe dopasowanie grafiku do zajęć na uczelni. Nie spotkałam się wcześniej z taką elastycznością w przypadku potrzeby wzięcia dnia wolnego czy zaplanowania urlopu. Dla zainteresowanych: pracuje się hybrydowo z biura lub z domu, w zależności od potrzeb. W biurze jest dużo miejsca, można wygodnie pracować. Do picia jest do wyboru chyba ze sto rodzajów kaw i herbat.

@Paulina

Dziękujemy za miłe słowa!

@Paulina

nie 100 a 37.rodzajów Dziękuję Paulino za miłe słowa!

Nejt

Jakie są widełki wynagrodzenia w firmie?

@Nejt

Wynagrodzenia zależą od działu (produkcja, wsparcie) stanowiska/roli, doświadczenia, zakresu odpowiedzialności, rodzaju umowy (umowa o pracę, umowy cywilno-prawne, B2B) i w polityce naszej firmy jest to informacja chroniona.

Chmura

Jako pracownik byłam bardzo zadowolona. Szefostwo bardzo rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, do każdego problemu podchodzi indywidualnie. Zadbanie o komfort pracownika i jego rozwój są najważniejsze. Do każdego projektu jest profesjonalne podejście. Możliwość pracy hybrydowej pozwala na utrzymanie odpowiedniej równowagi i komfortu. Bardzo miła atmosfera i cudowna kadra, z którą wyjścia firmowe nigdy nie są nudne. Jeszcze jako studentka nie miałam problemu, aby dopasować grafik pracy do grafiku zajęć - w tej kwestii bardzo duża i zrozumienie od strony pracodawcy. Dodatkowo czuć, że chce się zadowolić Klienta na każdym szczeblu współpracy. Poza tym pyszna kawa i herbata dla każdego. Polecam gorąco!

@Chmura

Damian
@Chmura

Po jakim czasie można pracować hybrydowo? I czy w ogóle każdy może tak pracować? czy to zależy od stanowiska

@Damian

Hybrydowo można pracować już od pierwszego dnia, jednak sami pracownicy wybierają pracę w biurze w okresie jednomiesięcznej adaptacji, aby poznać cały zespół oraz móc skorzystać z pomocy koleżanek i kolegów, o którą jest łatwiej w bezpośrednim kontakcie.

Wojciech

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić e-bi jako były pracownik. Podczas pracy panowała profesjonalna, ale również luźna atmosfera. Zadania były zawsze skrupulatnie analizowane i rozdzielane na odpowiednich członków zespołu. Projekty realizowane były głównie w SCRUM zgodnie z jego regułami. E-bi to świetny wybór dla każdego zarówno dla pracowników jak również osób, które chcą powierzyć im swój projekt.

@Wojciech

Andżelika

Bardzo polecam prace w firmie. Zespół bardzo sympatyczny, pomocny, bardzo dużo im zawdzięczam :)

@Andżelika

Dziękujemy za pozytywną opinię

Jakie są mocne strony pracodawcy e-BI sp. z o.o.?

Dbałość o rozwój kompetencji pracowników: ------------------------------------------------------------------ 1. Różnorodne projekty (równocześnie realizujemy ok 5-8 projektów) 2. Różne i nowoczesne technologie i frameworki, platformy - Angular, React, .Net, Microsoft Power Platform, MS Azure, MS SQL i Power BI 3. Atmosfera współpracy i wzajemnej pomocy w zespole 4. Współpraca z dużymi firmami informatycznymi jako ich podwykonawca, możliwość poznania kultury pracy w dużych organizacjach 5. Indywidualne podejście menedżerów do rozwoju kompetencji pracowników (zmiany ról i technologii, mentoring) Sprawiedliwe wynagrodzenie pracowników ---------------------------------------------------- 1. Uzależnione od stopnia zdobytej wiedzy i posiadanych umiejętności oraz odpowiedzialności, samodzielności, roli, technologii 2. Premie kwartalne uzależnione od wyników firmy i podwyżki co najmniej raz w roku (w czasie inflacji częściej) 3. Śledzenie zmian w strukturze wynagrodzeń co do technologii,i ról oraz śledzenie poziomu inflacji 4. Równouprawnienie kobiet i mężczyzn w zakresie wynagrodzeń, brak dyskryminacji wiekowej 5. Otwartość w dyskusji z menedżerami na temat wynagrodzenia, ścisła ochrona informacji w zakresie wynagrodzeń Troska o well-being członków załogi ------------------------------------------------- 1. Atmosfera sprzyjająca efektywnej pracy, nacisk na pomoc w ramach zespołu a nie na konkurowanie 2. Praca hybrydowa (stacjonarno-zdalna) wg potrzeb i specyfiki indywidualnego pracownika (np. studia, ferie dzieci, sprawy prywatne) 3. Minimalizacja stresu, dobór projektów o stopniu trudności adekwatnym do zakresu umiejętności zespołu realizującego 4. Płaska struktura organizacyjna, menedżerowie, właściciele są członkami zespołu 5. Firma nie za mała (różnorodne projekty) i nie za duża (płaska struktura, indywidualne zarządzanie członkami zespołu)

Prezes

To wyjątkowy Zespół, pracujący z wielkim zaangażowaniem, wręcz z pasją. W branży informatycznej pracuję ponad 30 lat i dobrze wiem, jak trudno znaleźć zespół, gdzie można liczyć na życzliwość i wzajemną pomoc Koleżanek i Kolegów, gdzie wsparcie, życzliwość, współpraca oraz odpowiedzialność, uczciwość i zaufanie jest tym, co napędza ludzi do działania i rozwoju. Kierując tą Firmą od ponad 10 lat, codziennie zaskakuje mnie zbiorowa energia naszego Zespołu, jego dążenie do osiągania sukcesów, pracowitość i upór w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Codziennie jestem dumny z tego, że jestem jego członkiem, z satysfakcją obserwuję zawodowy rozwój moich Współpracowników. Praca z tym Zespołem jest dla mnie przyjemnością, jestem zaszczycony tym, że mogę pracować z ludźmi, którzy przez dłuższy lub krótszy okres swojego zawodowego życia zdecydowali się współtworzyć tę wyjątkową atmosferę, zupełnie inną niż napotkałem w moich poprzednich miejscach pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o e-BI sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w e-BI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy e-BI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w e-BI sp. z o.o.?

e-BI sp. z o.o.
  • Hoffmanowej 19