Opinie o Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Staszowie Spółka Gminy z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Staszów

0 0 0 5 1

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Staszowie Spółka Gminy z Ograniczoną Odpowiedzialnością w mieście Staszów? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Staszowie Spółka Gminy z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Staszów

Chcę opublikować:

• Wojska Polskiego 3
    28-200 Staszów
  • NIP: 8660001412 REGON: 830251455 KRS: 0000148363
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie