Opinie o Uniglass Polska Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Uniglass Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Uniglass Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniglass Polska Sp. z o.o. w Łomża

Poszukujacy pracy

Z tego co tu czytałem wszystko jest złe w tej firmie, jest coś pozytywnego? Bo słyszałem że przyjmują każdego.

Xx
@Poszukujacy pracy

Nic nie jest pozytywne . Przeczytaj wszystkie komentarze jeszcze raz i zastanów się czy do takiego (usunięte przez administratora) chcesz iść .... a za miesiąc wypowiedzenie dostaniesz i będziesz poniżany .

Spostrzegawczy

Tam nie ma kultury i szacunku do drugiego człowieka. Dla nich jesteśmy tylko robotami i mamy robić i marne grosze za to dostawać a jak wspomnisz o podwyżce to cię wyśmieją , zbesztaja i na drugi dzień wypowiedzenie dostaniesz.Praca na miesiąc wiec lepiej idź już do Domela tam przynajmniej jest szacunek i godziwe pieniądze.

Szukający pracy

No tak ogłoszenie jest praktycznie cały czas

Spostrzegawczy
@Szukający pracy

Spójrz już usunęli nasze komentarze bo firmie nieodpowiada już prawda ....

Prawda

Nie polecam ludziom o słabych nerwach , pakiet socjalny nieistnieje żaden pracownik nie pamięta już chyba że prócz pustych i nieszczerych słów , było coś innego ...urlopy trzeba planować z 3 miesięcznym uprzedzeniem. Co do miłej Pani z góry to fakt jest trochę zadufana w sobie pozbawiona empatii , uważa że jest najlepsza , tylko błędnie jest tak myśleć nie dając szansy innym , kiedy ktoś jest mądry trzeba go szybko ustawić by nie spaść ze stołka , Pan od kontroli jakości zajmuje się "kontrola " tylko że nie tego co trzeba doszukiwaniu się w ludziach błędów i przekazywanie tego wyżej , nikt nie jest nieomylny zwłaszcza kiedy pracuje się na okrągło , ludzie w tej firmie to zwykle przedmioty komuś potrzebne tylko w jednym celu ,ciągła praca dyspozycyjność obowiązkowa :/(Nie obrażając tych ludzi ,przedmioty to tylko metaforyczne stwierdzenie jak są traktowani )

Pracownik 1

Nie polecam tej firmy w lato 40 stopni. Atmosfera w tej firmie masakra wielkie (usunięte przez administratora) A pani J z gietarek to chora kobieta wredna. To (usunięte przez administratora) tam żeby dostać podwyżkę to trzeba wchodzić w .D. panu kierownikowi t

Pracownik uniglass

Pracuje tam parę lat bo trzeba gdzieś pracować nie jest to szczyt moich marzeń ale jestem z bojących ludzi co boją się zmian, a może trafię gdzieś gorzej. Widziałem tam wiele i wiem jak są traktowani ludzie, niestety władza firmy sądzi że wszystkich można zastąpić" jak nie ten to inny" ale to jest do czasu już nikt nie chce tam pracować i sam się zastanawiam bardzo poważnie nad zmianą pracy. Nie wiem jak tam wytrzymałem tyle czasu. Ale jak podejście Prezesa do ludzi się nie zmieni i nie będzie doceniał swoich ludzi bo ludzi ma dobrych do pracy to niedlugo sam będzie pracowal. Jak starzy odejdą to koniec.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Uniglass Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ok.

Jeśli chodzi o zmiany to są męczące, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Stawka raczej ustalana indywidualnie. Produkcja ok, magazyn nie mam pojęcia.

Factor

Ovzywiscie ze jest inaczej.Szkoda mi tych ludzi w lato taki upał a oni biedni musza pracować w takich warunkach. Wstyd.

@Factor

Jestem ciekawy gdzie wy wszyscy pracujecie. Inżynierowie, prezesi, a może bezrobotni? Po co pracować na produkcji, po co na budowie, tam też gorąco, w biurze tez źle. Obstawiam, że wszyscy mają świetna pracę i są dobrze wykształceni? Możecie polecić tym biednym pracownikom jakaś inna lepsza prace? Oczywiście ze świetnymi zarobkami i pracodawcą który myśli tylko o dobru pracownika, bo po co inny. Sam się chętnie dowiem i złożę cv do firm w których pracujecie. Czekam na propozycje najlepiej miejsce pracy Łomża.

Factor
@M

Biednym pracownikom? Widać, ze firma nie szanuje pracowników. A Ty jakie stanowisko masz,ze masz taka opinie na temat ludzi.Jestes inżynierem czy Prezesem??Bo jestem bardzo ciekawy ze taka opinie wystawiasz tym „Biednym ludziom..”. Przyjmij lepiej do biura ludzi, a nie wszystkich w biurze po znajomosci.Nie pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

@Factor

Chyba nie umiesz w sarkazm. :| Sam piszesz, że to wstyd tam pracować w takim upale i warunkach. To co ludzie mają iść kraść? Zastanów się najpierw co ty piszesz ,a nie potem obrażasz innych. Każdy dobiera pracę pod siebie. Akurat ja nie pracuje w tej firmie, ale z żalem się czyta z jaką litościa się wypowiadacie o pracownikach. Uważacie ich za głupców że tam pracują? Pochwal się lepiej swoją posadą.

Bożena
@Ok.

Uważasz, że zmiany w Uniglass Polska są męczące. A dlaczego? Jakie obowiązki mają pracownicy?

Zal
@M

O pracownikach ? Chyba wszyscy się wypowiadają tutaj o pracodawcy czyli prezesie i dyrektorze i kierownikach , kierowniczce.. Haha. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Podsumowując o osobach którzy rządzą w firmie, maja wyższe stanowisko i o waszym poniżaniu pracowników i selekcji . Nie mata za grosz szacunku do nas.Dajta to klimatyzacje z biura na produkcje i zacznijta ludzi szanować bo za pare lat będzie prezes zaginął rękawy ze swoimi kierownikami i robił. Jak dbasz tak masz.

@Zal

Czytać to ja umiem. Za to Ty powinieneś cofnąć się do podstawówki, żeby nauczyli Cię pisać po polsku. Dajta, zacznijta? Co to w ogóle za słowa wymyślone? Może ludzie z biura nie rozumieją co do nich mówisz, dlatego nie możecie się dogadać.

Zadowolony

Super robota polecam kazdemu

Zdziwiony

Nic nie można zrozumieć z Twojej wypowiedzi. Na przyszłość używaj polskich znaków diakrytycznych, stosuj odpowiednią interpunkcję. A wszystkim wokół Ciebie będzie żyło się dużo łatwiej.

Alejandro

Czesc. Ciesze sie ze wyjechalem do.wloch w tym zakladzie bylo jak bylo ale w pizzerii jest fajniej i podjadac moge spody od pitzy (za darmo)

Rozgoryczony

Pracowałem w tej firmie. Muszę przyznać ze to był zły okres w moim życiu i musiałem upaść tak nisko żeby iść do takiej pracy.Nie szanują ludzi.Nie umieją uczyć.To co tam się wyprawia to można byłoby opisać w gazecie.Ciagla wymiana ludzi. Zero taktu do drugiej osoby.Ludzie którzy tam żądza nie maja odrobiny pojęcia o moralności.Praca dla patologii to nie jest społeczeństwo normalne

Pedro
@Rozgoryczony

Zgadzam sie z.toba przyjacielu. Tez pracowalem tam dla pieniedzy mialem trudna sytuacje. Nie mialem wyboru. Ale to jaka atmosfera panowala.miedzy pracownikami to dopiero patologia. Klotnie/jeden drugiego podpierdala/rozmawia z kims a 5minut pozniej obgaduje na papierosie/ masakra. Takie zycie i taki system jest pojehany po.calosci. grunt to sie nie poddawac. Pozdrowienia z kanady

Rozgoryczony
@Pedro

Oczywiście ze atmosfera jest bardzo nieprzyjemna i w oczy pięknie,ładnie a jeśli wyjdą na papieroska to dopiero zaczynaja obgadywać to jest jedna sprawa. A tez miałeś taka sytuacje, ze Ci którzy zarządzają w tej firmie i maja większe stanowisko to poniżają ludzi,? Nie potrafią uczyć,krzyczą.smieja się ze człowiekowi z dni na dzień nie chce się przychodzić do pracy tylko jedyne o czym się mysli to najlepiej się powiesić.Zadnej pochwały, nikt się nie zapyta czy wszystko w porządku.Czlowiek ma kredyt i na utrzymaniu rodzine i tak żyje i daje się poniżać.Dobrze ze odciąłem już pępowinę i mnie nie zastraszycie ze co ja i tak nie zwolnię się bo mam kredyt i będę do końca życia tyrał na was. To już nie te czasy!

...

Hmm zerem... to tylko pozazdrościć , tak trzymaj.

Degenerat

A ja sie nie dziwie sie. Narobili bastrukow noto dymaja w takich firmach. Powodzenia i wspolczuje

mięka faja
@Degenerat

hahah dobre co racja to racja ciekawe czy wpadka czy swiadomy wybór no ale co maja rodzine to (usunięte przez administratora) wyjscia nie ma hello ale nie oszukujmy sie posluchac wystarczy rozmow pomiedzy nimi poziom ciezko znaleźć slowa by to opisac i o czym oni wogole gadaja ?????? i don t know

PobitySzybasss

Ciągła selekcja,selekcja,selekcja pracowników.To o czymś świadczy rekrutacja pierwsza klasa w Łomży.Praca na miesiąc.

Nie polecam.Prezes nie dba o swoich pracowników.Ciagle oczekuje więcej pracy i zaangażowania, a w zamian płaci marne grosze.Praca na nocki i w weekendy , w dodatku pełno kamer. Człowiek czuje się osaczony. Kierownicy nie mili i w dodatku Nowy dyrektor ciagle się czepia.Widac , ze jest na nieodpowiednim stanowisku.Nie szanują ludzi , dlatego ciagle są ogłoszenia na 4Lomza , ze poszukują pracowników. A przecież wiadomo nie od dziś, ze pracownik to nie śmieć prezesie. Stad moja negatywna opinia. Proszę nie usuwać mojej opinii bo jest wolność słowa i mam prawo się wypowiedzieć .

zniesmaczony

pracowałem muszę przyznać że była to jedna z najgorszych robót w moim życiu niemiło wspominam

Radek

Nikomu nie polecam tej firmy . Wyzysk człowieka . Uważam , ze trzeba być naprawdę osoba zdesperowana żeby tam iść . Praca na 3 zmiany , zero dodatku za nocki i teraz gdy zima siedzi się w domu i czeka na telefon . Atmosfera w pracy nie miła i lepiej szanują (usunięte przez administratora) , niż Polaków . A co do prezesa ,no cóż wiele pozostawia do życzenia....

Nie polecam obiecują na castingu inne stawki a co do czego pracujesz za mniej pieniądze nie polecam i po tyle godzin

gogo

Praca w tej firmie nie lekka zwłaszcza latem, upał straszny, pot się leje. Sporo ludzi z Ukrainy robi i dostają tyle na godzinę co Polak, nie muszą nic umieć, oby mieli ręce i nogi. Prezes zły nie jest, atmosfera pracy ok, zależy do jakiej brygady trafisz, bo (usunięte przez administratora) są też, jak wszędzie. Sporo ludzi bardzo oddanych firmie i znających się na robocie, czasami aż za bardzo oddanych, pracują po wiele godzin. Można przywyknąć i robić jak nie ma nic innego do wyboru bo przyjmują każdego, ale trzeba też potem wiele się nauczyć i pracować pod presją czasu, tępa i ilości.

Zostaw merytoryczną opinię o Uniglass Polska Sp. z o.o. - Łomża

• Jak się pracuje w Uniglass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uniglass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniglass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uniglass Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Mała Kraska 11 lok. A
    18-400 Łomża
  • NIP: 7181842107 REGON: 200070365 KRS: 0000253138

Uniglass Polska Sp. z o.o.