Opinie o Uniglass Polska Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Uniglass Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Uniglass Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniglass Polska Sp. z o.o. w Łomża

Ciekawy

W radiu Jest ogłoszenie z uniglassu. Atrakcyjne zarobki itp. wie ktoś ile płacą bo z opinią firmy wynika że jest nieciekawie?

@FIRMA

i jak długo trwa ten cały proces rekrutacji? po jakim czasie wiadomo, że otrzymało się tę pracę? trzeba czekać dłużej niż 2 tygodnie na feedback? poza tym, każdy go otrzymuje czy tylko wybrane osoby?

Czy nowo zatrudnione osoby w Uniglass Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Fabian

Na początek pracownik otrzymuje umowę zlecenie na okres 1-go miesiąca. Jeśli obie strony są zainteresowane dalszą współpracą, to podpisujemy umowę o pracę na pełen etat.

@FIRMA

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które rzekomo nie otrzymały umowy o pracę lub wynagrodzenia za świadczoną pracę. Czysto informacyjnie dla wszystkich czytających i zainteresowanych osób - panujące u nas zasady: 1. Firma istnieje już ponad 22 lata i zatrudnia aktualnie prawie 250 pracowników, z czego znaczna grupa osób jest z nami od samego początku. 2. Pracujemy w systemie 3-zmianowym. 3. Wszyscy nasi pracownicy mają zawarte i podpisane umowy, które podlegają zgłoszeniu do ZUS. 4. Wynagrodzenie wypłacane jest pracownikom na podstawie Regulaminu w wyznaczonym i nieprzekraczalnym terminie. Praca w godzinach nadliczbowych i nocnych jest dodatkowo wynagradzana zgodnie z Kodeksem pracy. 5. Od pełnej kwoty otrzymanego na rachunek bankowy wynagrodzenia odprowadzana jest składka ZUS i podatek do Urzędu Skarbowego. Jeszcze jedna mała uwaga - chcesz sprawdzić, jak jest naprawdę, przyjdź i zobacz, nie polegaj na niepotwierdzonych opiniach. A wszystkich niezadowolonych zachęcam do otwierania własnych działalności i zatrudniania pracowników. Powodzenia!!!!

Uniwersalny
@Ciekawy

Skoro wiesz ze jest nieciekawie to po co te pytanie? Pójdziesz będziesz pracował po 10-12h i ciagle będzie im zle. Praca na 3 zmiany. Wciąż szukają ludzi bo ich po prostu nie szanują i z dni na dzień stracisz prace i w dodatku będziesz poniżany. Chcesz taka prace ? (usunięte przez administratora)

Prezes
@Uniwersalny

Już dajcie spokój. Chłop się pyta to trzeba odpowiedzieć ze to wyzysk ludzi i arbite ciagle. A teraz tam tak zaczyna się gorąco robić od szyb . Pot po tyłku będzie leciał i będą gnębić. Idź, idź to sam się przekonasz co tam się wyprawia

@Prezes

A wy dalej swoje już wiem że lipa i te sprawy ale o kasę chodzi i nikt nie napisał jaka stawka godzinowa. Taka mała że wstyd się przyznać czy co

Ostry cień mgły
@Ciekawy

W moim przypadku po 2 letnim stażu pracy mam 21,50 na rękę.

@Ostry cień mgły

No to przyzwoicie ale to na produkcji czy na innym dziale? Bo dobrze będzie wiedzieć na rozmowie:) na który dział isc

Ostry cień mgły
@Ciekawy

Tyle to możesz zarabiać ale jako ochrona Prezydenta swojego ostrego cienia mgły. Bajki pisać to można , a chłop pójdzie i dostanie tyle co kot napłakał. Nikt tyle Ci nie da i nie w tej firmie. Prezes chowa kasę na swoje konto . Musisz po 12 h i wszystkie soboty pracować żeby dostać coś na przeżycie . A nie to co piszą to bajkopisarze chyba znów z biura . Powodzenia na rektutacji . Ps. Tam cię dadzą gdzie potrzeba a nie gdzie chcesz i będziesz parobkiem lub konfidentem to wtedy doceni najwyższy z Lola i Flapem.

@Ostry cień mgły

Czyli dalej nic nie wiem. Jest ktoś jeszcze z pracowników co może powiedzieć o stawce?

Koniec ciekawości
@Ciekawy

14-15 zł/h na start. Te 21 zł /h co ktoś powiedział to chyba brutto i to za kilka lat strzelania z ucha.

Marco
@Ciekawy

Witam szczerze nie polecam tej firmy poprostu (usunięte przez administratora) ludzi wystawiają ogłoszenie że szukają pracowników produkcji obiecują stała prace i dobre zarobki nie dajcie sie nabrać a później nie chcą przyjąć wolą chińczyków poprostu masakra Pozdrawiam.

Kandydatka
@Marco

Prawda szkoda czasu na chodzenie na te spotkania bo jeśli wyczują na rozmowie, że jesteś inteligentny i nie dasz sobą pomiatać to dostaniesz odpowiedź na email że niestety ale dziekujemy. Ja na spotkaniu spytałam o panią która podobno dokucza pracownikom dostalam odpowiedz że ,,ta pani już u nas nie pracuje,, i że to stara sprawa... Tego samego dnia dostałam też wiadomość że nie przeszłam rekrutacji :) może i dobrze :) wiało falszem...

@Kandydatka

To z ilu etapów składa się rekrutacja, że piszesz, że szkoda czasu na chodzenie na te spotkania? I na czym polega każdy z nich? Jesteś w stanie je jakoś opisać? ;)

FIRMA Nowy wpis
@Kandydatka

Rozumiem, że Twoje doświadczenie z naszym procesem rekrutacyjnym nie spełniło Twoich oczekiwań, i za to serdecznie przepraszamy. Jako firma, staramy się zapewnić uczciwe i profesjonalne podejście w trakcie rekrutacji, dlatego też zależy nam na uwzględnieniu opinii naszych kandydatów. Co do Twojej obawy, że być może Twoja inteligencja lub stanowczość mogły być interpretowane jako negatywne cechy – chciałabym zapewnić, że szanujemy różnorodność perspektyw i umiejętności. Naszym celem jest zbudowanie zespołu, w którym każdy członek może przynosić wartość i rozwijać się, a nie wykluczać kandydatów na podstawie pewnych cech osobowościowych. Co do Twojego pytania dotyczącego pracownika, który już nas nie pracuje – chciałabym przekazać, że nasza polityka dotycząca informacji o byłych pracownikach jest skoncentrowana na ochronie prywatności i etyki. Nie zawsze jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji na temat sytuacji poprzednich pracowników, aby zachować poufność i szacunek wobec nich. Jeśli chodzi o decyzję o nieprzyjęciu Twojej kandydatury, chcemy podkreślić, że proces rekrutacji opiera się na różnorodnych kryteriach, w tym na odpowiednio dopasowanych umiejętnościach, doświadczeniu i kulturze organizacyjnej. Decyzja ta nie była wynikiem Twojej inteligencji czy stanowczości, ale raczej wynikiem kompletnej oceny Twoich umiejętności w kontekście wymagań stanowiska oraz dostępności miejsc pracy. Dziękujemy za Twoją szczerość i zaangażowanie w proces rekrutacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które mogą pomóc nam doskonalić nasz proces rekrutacyjny i zapewnić lepsze doświadczenia dla wszystkich kandydatów. Życzymy Ci powodzenia w dalszych poszukiwaniach pracy i mamy nadzieję, że znajdziesz idealne dla siebie miejsce zawodowe.

FIRMA Nowy wpis

Z przyjemnością opiszę nasz proces rekrutacyjny, tak abyś mogła/mógł lepiej zrozumieć, jak przebiega. Nasza rekrutacja składa się z kilku etapów, które są starannie zaplanowane i mają na celu dokładną ocenę kandydatów. Etapy rekrutacji: 1. analiza przesłanych aplikacji - na tym etapie oceniamy zgłoszone aplikacje pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska. Sprawdzamy doświadczenie zawodowe, kwalifikacje oraz umiejętności kandydatów 2. rozmowa kwalifikacyjna – kandydaci, którzy pomyślnie przeszli przez pierwszy etap, są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której omawiane są szczegóły dotyczące doświadczenia zawodowego, umiejętności i motywacji kandydata. 3. ostateczna decyzja – na podstawie wszystkich zebranych informacji i ocen z poszczególnych etapów, podejmujemy ostateczną decyzję odnośnie wyboru kandydata do zatrudnienia.

@FIRMA

Jak w Uniglass Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy praca przy szkle na linii produkcyjnej będzie łatwa dla kobiety? Trochę się boje o kręgosłup w odcinku lędźwiowym bo często przy dźwiganiu zaczyna bolec i nie wiem czy aplikować na to stanowisko…

Nikt o tym nie słyszał

Raczej umowę dostaje się z datą wsteczną a z tego co sikorki ćwierkały to zdarza się im i po miesiącu dopiero umowę dać także ten …

@Nikt o tym nie słyszał

to sikorki zle cwierkaja bo pracuje tam od jakiegos czasu i umowe dostalem od razu wynagrodzenie tez placa jak nalezy

Aaa

Ja byłem na okresie próbnym i nie zapłacili. Powinienem wtedy zglosic do pip żeby mieli nauczke (usunięte przez administratora) Niech sami pracują za darmo

@ok
@Aaa

A ile trwał ten okres próbny?

Dawid
@Aaa

Z jakiego powodu Ci nie zapłacili? Nieźle... Ja bym właśnie spróbował ale się boję trochę. Możesz napisać jaka stawka w ogóle jest na okres próbny oferowana dla pracownika? Bo tak bym chętnie ustalił, czy z 3000 na rękę chociaż wychodzi.

@FIRMA

Tak, umowa jest od pierwszego dnia pracy. Pracodawca ma 7 dni na wystawienie tego dokumentu.

Larysa

Jak już piszesz o płacy, to jesteś w stanie przybliżyć u nich widełki płacowe i na jaki czas dają umowę o pracę po okresie próbnym?

Fabian

Jak już wspominasz o umowie to powiesz jaką dostałeś? Na czas określony czy zlecenie? Na ile czasu zwykle popisują kontrakty?

@Fabian

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Uniglass Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

@FIRMA

Zgodnie z art. 190a § 2 Kodeksu karnego podszywanie się pod inną osobę poprzez wykorzystanie jej wizerunku, innych danych osobowych lub innych danych, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Proszę o sprostowanie swojego wpisu, w przeciwnym razie sprawę kieruję na policję.

@FIRMA

To nie stanowi sprostowania wpisu. Ostateczny czas na właściwe sprostowanie wpisu wyznaczamy dzisiaj (04.07.2023r.) do godz. 24:00, w przeciwnym razie jutro sprawa zostaje skierowana za pośrednictwem naszej Kancelarii Prawnej do właściwych organów ścigania.

Co wchodzi w socjal Uniglass Polska Sp. z o.o.?

Agata

Cześć, znalazłam u nich na stronie ofertę na Stanowisko Specjalisty ds. zaopatrzenia i chyba będę aplikowała. Możecie powiedzieć czy praca u nich jest hybrydowa, czy wyłącznie stacjonarnie? Piszą o umiejętności pracy w grupie, ile osób liczy dział zamówień? :) No i czy ktoś zna widełki placowe w tym dziale?

Do Agata
@Agata

Obecnie z tego co kojarzę od dłuższego czasu nie ma tam żadnego specjalisty ds zaopatrzenia. Na tym stanowisku nikt nie zagrzewa długo miejsca wiec można się tylko domyślać, że jest coś nie tak z przełożonymi? Hmmm ??? No i jakieś ochraniacze na kolana by się przydały, żeby prosić o Akceptację, bo może jest gdzieś jeszcze taniej ten zestaw Trytytek Haha

Edward
@Do Agata

No właśnie. Jak ciągła rotacja na tym stanowisku to może coś jest na rzeczy. Wiesz może jakie warunki finansowe proponują bo może tu jest problem i dlatego nikt nie zagrzewa miejsca. A co z umową? Bo ktoś napisał że dają z opóźnieniem. Serio czeka się aż miesiąc na podpisanie?

Jądro donosiciel

Jądro donosiciel z magazynu to największa 60ka z całej firmy wielu chłopaków ma takie zdanie każdy wie o kim mówię uważajcie na (usunięte przez administratora)

@robson

Czytam te wszystkie wpisy i czegoś nie rozumiem. Skoro tak wszystkim źle to zaluzcie własne firmy i uzerajcie się sami z ludźmi waszego pokroju. Ja to mam za sobą. Kilka lat własnego biznesu mi wystarczyło. Teraz przynajmniej o nic się nie martwię. Najważniejsze że na głowę nie leci robię co mam do zrobienia ale przynajmniej kasa uczciwa na czas na koncie i na emeryturę się zbiera. Mało kto w Łomży tak płaci i to z zusem. Trochę firm mam na koncie. A jeśli chodzi o atmosferę i plotki, sami to robicie. Moja zmiana jest spoko .Nie obrabiaj (usunięte przez administratora) drugiemu to i tobie nie obrobia. A prezes spoko gość ale nie trawi (usunięte przez administratora) Ma to na co ciezko zapracowal. Ja wolę swoje 8 godzin i do domku niż mieć więcej kasy ale brak życia prywatnego. Gdyby tak było źle to fabryka tak by nie rosla i nikt by nie pracował. Już kilku było zagranicą i wrócili. A ogłoszenia o pracę są ciągle bo jak widać nie dość że głupi piszą to i ślepi nowa hala się buduje i trzeba ludzi już teraz uczyć. To tyle. Polecam więcej odwagi i swoje żale wylać w oczy prezesowi czy kierownikowi a nie pisać anonimowo.

Zgadzam się
@@robson

Ludzi nie potrafią normalnie rozmawiać. Roboty nie ma to tylko stoją i ploty tworza. Ile ja się wysłuchałem kto z kim romans ma t0 się w głowie nie mieści. Żeby każdy się za robotę wziął i zwolnień by nie było tyle. A jak ktoś robi mało i jeszcze prosi o podwyżkę to sam bym wysmiał. Wszystko mają w systemie. Co kiedy kto i ile. Ja też swoje przepracowałem w kilku firmach i mam porównanie. No ale najlepiej napisać że biuro komentarze pisze. Takim to choćby tłuc do głowy to nie przetłumaczysz. A firma niech się rozwija . Lepiej dla nas

Zdziwiony
@Zgadzam się

Sam/a sobie zaprzeczasz, jak nie ma roboty to jak mają się wziąć za robotę?

Lola
@Zdziwiony

Bo widzisz jak musza bronić firmy żeby opinie sobie nie zepsuć.wszyscy już wiedza ze Uniglass to w skrócie porażka. Nikt już nie przyjdzie do roboty tam za te poniżanie i przy zatrudnianiu to praca po 8h a co do czego to po 10h.A wyśmiewać to wy możecie ale tych z biura jak przychodzą na produkcje i się pytają co wpisać w komputer bo praktyki nie znają.wielkie damy po znajomosci prace dostały. Tam rekrutacji nie ma tylko na produkcji zeto kultury i wypowiedzenia .A te nowe z gietarek to daje im góra 3miesiace ;) i kolejna rekrutacja.Wszyscy pompę wala z was Haha

Mario
@@robson

Oto właśnie wypowiedz tępego człowieka z Ciemnogrodu, który popiera Standard Łomżyńskiej Tyranii Pracy.

@@robson

Opinia nieprawdziwa nastawiona na pochlebstwa prezesa.Firma oszukuje pracownikow o czym przekonalem sie niedawno na wlasnej skorze...

Alicja

Serio? A dasz znać w jaki sposób? :/

kierowniczka

Pani kierowniczka z gietarek wszystkich ludzi psychicznie gnębi. Dziewczyny z gietarek wychodzą z płaczem z pracy bo jest psychiczne gnębienie i ciche przyzwolenie prezesa. Było tyle rozmów na ten temat.Zebrania żeby ja zwolnić,lecz ma męża kierownika i wszystko nadarmo.Jak można być takim człowiekiem.Jesli dziewczyna jest lepsza od kierowniczki to od razu wypowiedzenie dostaje.Pani J nie potrafi uczyć bo raz powie i oczekuje żeby już umieć . Ciagle krzyczy na dziewczyny i kontroluje. Nie ma akordu w uniglasie... Lecz pani kierowniczka zrobila na gorze ze jeśli nie wyrobi się normy 500 ramek to od razu niższe pieniądze i gnębi dziewczynę. Ciagle musi mieć kozła ofiarnego i z tej osoby się śmieje i wykańcza psychicznie. Dlaczego dziewczyny z gietarek nie pracują więcej jak 2 lata ?kazda zwalnia a cała firma wie jaka jest kierowniczka.Chodzi do kościoła i czyta psalmy, a ludzi traktuje jak śmieci. Tyle skarg było na nią do inspekcji pracy, tylko szkoda Ze prezes umie dobrze zapłacić za milczenie...... Jeśli ktoś jeszcze został psychicznie gnębiony proszę się wypowiadać i ostrzegać resztę kobiet ... na gorze w lato jest 40stopni i w takich warunkach dziewczyny pracują .... dziękujemy Prezesie !

@kierowniczka

Do tych 2 lat nikt ich przecież nie trzyma. A ty ile pracowałas? Polecam pracę w biedronce, tam napewno lżej ????

Zgadza sie

Ma.pani racje. Nikt.nikogo nie trzyma.aczkolwiek stad wynika.ogromna rotacja w tej firmie bo przeciez gdyby bylo wszystko w porzadku to raczej by tam zostawali a nie na odwrot. :-)

2miesiacexxx

@Pracownik 2 lata ? Ja wytrzymałam jedynie dwa miesiące , zreszta jak większość kobiet... tak to prawda ze tam na gietarkach jest niesamowita rekrutacja. Chyba powinni coś w tym kierunku zrobić? A nie ciagle wymiana dziewczyn. Dlaczego prezes nie reaguje?I ten upał w lato to mdleją kobiety i jeszcze gnębienie...

@2miesiacexxx

Jak na 2 miesiące to się dużo dowiedziałaś na temat firmy ???? z tego co kojarzę to jest dużo osób, które pracują długo i nie narzekają. Według mnie problemem tam są jednak ludzie którzy przychodzą i liczą na to, że odwala robote byle jak i będą za to dostawać pochwały. Takiemu pracownikowi wszędzie będzie źle.

@Zgadza sie

Ja pracuje półtora roku. Do tej pory nie mialam żadnych konfliktów i nieprzyjemności ze strony kierowników . Wykonuje dobrze swoja prace i uważam ze dostaję za to właściwe wynagrodzenie. Na samym początku również nasluchalam się bardzo złych opinii. Jednak jestem z takich osób, które muszą same się przekonać . Nie posluchalam i mam się dobrze.

Bezczelni

Cóż z biura ludzie piszą i dlatego tak im dobrze bo przecież musza bronić opini firmy.Tak lubisz te gnębienie?Polowa z gietarek zeszła na dol na produkcje bo trzeba mieć silna psychikę żeby pracować na gietarkach i być poniżanym przez kierowniczkę. Trzeba robić tak jak ona zagra ma prawo mówić ze jesteśmy głąbami tylko ona jest najlepsza,ze zniszczy nas itd. Pracowałam pół roku i zgadzam się z @Kierowniczka to prawda. Tam jest gnębienie ja musiałam do psychologa chodzić bo kierowniczka wyniszczyła mnie doszczętnie.Szkoda ze są kamery,a nie ma prezesie podsłuchu na gietarkach co?moze powinieneś w to zainwestować bo zaraz sezon i znów na gietarkach rekrutacja się zacznie.Przykre to ze nic z tym nie zrobisz tylko pozwalasz,wiec proszę nie dziw die ze masz takie opinie same negatywne.

Hahah
@Bezczelni

Mylisz się, nie pracuje w biurze i nikt mnie nie prosi o pozytywne opinie. Wyrażam po prostu swoje zdanie. Jakie to przykre, że zwolniony pracownik nie daje o sobie zapomnieć xD z tego co kojarzę to na gentarkach teraz całkiem dobry skład został. Kogo mieli zwolnić to zwolnili i wszyscy zadowoleni xD dziewczyny nie wyglądają na nieszczęśliwe. Szczerze to nie wglebiam się w to bo każdy ma swoje odczucia i powinien je wyrazić. Wedlug mnie ktoś probowal z siebie ofiarę zrobić a potem pół firmy się z tego śmiało. Niestety nikt nie zna prawdy i się nie dowiemy jak było. Nie jestem w temacie, ale co nieco słyszałam. Szkoda czasu na dyskusję na ten temat.

Zaniepokojona
@Hahah

Witajcie.Z mojego punktu widzenia to wyglada tak może i Pani ma wiedzę lecz szacunku do drugiej osoby nie ma i w dzisiejszych czasach to się nazywa Mobing.Nazywajmy rzeczy po imieniu.a to nie czasy komuny żeby nie można było się wypowiedzieć.Chyba po to jest ta strona i każdy może wyrazić swoją pozytywna i negatywna czy neutralna opinie.Tym bardziej Ci ludzie którzy pracowali to wiedza jak jest.Najwidoczniej bardzo raza w oczy kogoś szczere wypowiedzi.Nikomu nie życzę zle.Niektorym ludziom życzę po prostu żeby kiedyś spotkali swój brzydki charakter w innym czlowieku.

Hahah
@Zaniepokojona

Nigdy nie jest kolorowo i w każdej pracy są jakieś spiny, ale niektóre historie jakie słyszałam były tak naciągane że aż uszy bolą. A mnie dziwi czemu prawdziwa pozytywna opinia w ludziach takie zdziwienie wywołuje. Czy wszyscy muszą narzekać na pracodawców? Gdy mi nie odpowiada praca to ją zmieniam a nie wchodzę w (usunięte przez administratora) szefowi i nie płacze potem do ludzi jak mam źle. A takie sytuacje widzę ciągle. Nie pasuje płaca, szuka się innej pracy gdzie będzie lepiej. Po co się męczyć i ciągle narzekać. Mnie nic nie razi Po prostu chce pokazać że nie wszystkim jest źle.

@kierowniczka

Apropo kierowniczki to już z gietarek następna zwolniła w tym tygodniu wraz z dyrektorem. Taki piękny skład tam maja ze ciągła selekcja. Moje pytanie brzmi która następna będzie gnębić i do odstrzału? Biuro niech się wypowie :))) Czy wy w końcu zrozumiecie ze kierowniczka ma taka opinie na całej Łomży poszargana ze na jej miejscu bym się ze wstydu spaliła. Teraz dać ogłoszenie na 4lomza ze przyjmą nowa bo tylko tyle potraficie. Wszyscy pracownicy śmieją się z was. Zatrudnijcie nowa i uczcie pół roku a później zwolnijcie. To tylko o was świadczy nikt tam nie nagrzeje miejsca :))

Karma

Dopóty dzban wodę nosi, dopóki ucho się nie urwie!

@Hahah

Moze nie w biurze ale i nie jako fizyczny...Aby pisac takie bzdury trzeba byc albo z biura albo dupowlazem,albo oplacanym pochlebca.Kojarzyc to trzeba potrafic,znac ortografie tez-GENTARKI?Dziewczyny szczesliwe?Te zaplakane u prezesa tez?Pani Lola rzucila podanie o zwolnienie i zamiast zwolnienia dostala awans.Ciekawe dlaczego?Moze w firmie doceniani sa wazeliniarze,gumowe ucha(a moze ladniej-denuncjatorzy) i innej masci mendy?Nie pol ale cala firma smieje sie z tych glupot,ktore piszesz.Ja akurat znam prawde choc nie pracowalem na gientarkach i pani Lola moze mnie za przeproszeniem cmoknac...

Pękniętaszybka
@papusza

Prezesie! Szanuj pracownika swego bo za chwile możesz nie mieć żadnego...!

Ktoś
@kierowniczka

Kierowniczka J a smierdzi z buzi

Giętarki
@papusza

Jak już kogoś poprawiasz to popraw dobrze. Ortografia się kłania gientarko.

@Giętarki

No byc moze...Ale taki bystry czlowiek jak Ty powinien zauwazyc,ze nie uzywam interpunkcji wlasciwej dla jezyka polskiego nie z nieznajomosci ortografii a z lenistwa...GIENTARKA jest bardziej zrozumiala niz GENTARKA.Choc po Twoim wpisie widac,ze sa wyjatki.

Giętarki
@papusza

I tu i tu chodzi o jedną literę, więc nie wiem widzisz problem. Skoro z pisaniem masz problemy z lenistwa to jakim byłeś /jesteś pracownikiem leniwym.

Polak 2020

A na magazynie? Brygadzisci? Brak komentarza bedzie najlepszym komentarzem

normalny

Ty to chyba nie masz pojęcia jak pracuje się na świecie. Niewolnictwo to już się dawno skończyło. Tylko co niektórym pozostało we łbach.

Przykre ze zainteresowanie nasza firma jest tylko ze strony ukrainskiej a nie naszych rodakow. Szkoda...

Donosiciel
@Tomek

Bo nikt o zdrowych zmysłach z Polski nie przyjdzie pracować za 15 zł/h ... i w takich warunkach. W lato podczas upalnych dni temperatura wynosi 30-40 stopni i obowiązek ubrań roboczych, bez dodatkowych przerw, krótszego czasu pracy i do tego zmiany po 8/10/12 godzin a najlepiej jak Ukraińcy i po 16h. A kierownictwo sandałki, spodenki, t-shirt i klimatyzowane pomieszczenie. Czasy komuny już dawno minęły ale niestety duża część osób chyba o tym nie wie i dalej dają się robić bez maści.

Sama prawda niestety
@Donosiciel

Bylo fajnych paru ludzi w tej firmie ale odchodzili bo zobaczyli jaki to jeden wielki aaaa szkoda gadać cała Łomża wie że tu nie warto z kim nie porozmawia sie to odrazu pierwsze co mówią to omijaj szerokim lukiem

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Uniglass Polska Sp. z o.o.?

Paca

Pytan raczej się nie spodziewaj raczej usłyszysz obietnice jak dużo się zarabia itp. kto był i został w firmie to wie o co chodzi hehe

Donosiciel

Jak na produkcję to zapytają czy chcesz pracować i bajek nawciskają o wysokich stawkach w przyszłości, możliwy awans, 5-dniowy tydzień pracy po 8h itp. a jak przyjdziesz do pracy to się przekonasz, że mija się to z rzeczywistością.

Magazyn

Tak właśnie jest pełno kamer,alkomat jest i trzeba dmuchać. A w sezonie jeśli nie przyjdzie się w Sobotę do pracy to od razu dostaje się wypowiedzenie. Upał niesamowity i jeśli włączy się wiatrak i prezes obok będzie szedł to oczywiście wiatrak da w kierunku maszyn bo się przegrzewają, a pracownik niech się meczy.Mowia na castingu ze praca po 8h a co do czego po 10h trzeba pracować i jeśli się człowiek nie dostosuje to z miejsca wypowiedzenie. Lepiej dać ogłoszenie ze poszukują pracowników,niż się dogadać z przeszkolona osoba.Takie traktowanie.Dzisiaj jest praca, lecz jutro przychodzę i jej nie mam ot tak. Nie polecam.

@Magazyn

Teraz w każdej firmie są kamery. A alkomat jest od nie dawna . I bardzo dobrze, bo może skończy się przechodzenie do pracy pod wpływem alkoholu.

Alkohol

Liczby nie kłamią a ja nie tęsknie za wami. Chociaż wogle nie przeklina to jej słowa tak mnie ranią Ooo najbardziej mnie dobija Toksyna pod tytułem Ty nie możesz wypić piwaa :)

Nie usuwać
@Alkohol

Możesz być Dyrektorem.Prezesem..Przezydentem.Kim tam sobie chcesz.Ale jeśli nie jesteś człowiekiem .Jestes nikim... (Znów usuniecie?)

Zbij
@Magazyn

Jeszcze trafia na mnie żeby im powybijam...

Czy w UniGlass Polska Sp z o.o. są czyste toalety?

Bożena

Zastanawia mnie co ma fakt czystych toalet do pracy w firmie Uniglass Polska? Bo pytasz jak wnioskuję jako osoba zainteresowana pracą u nich? Czy się mylę? Podejrzewam, że czystość toalet zależy od samych pracowników, którzy na pewno o to dbają.

prawiczex

ile sie zarabia w tej fyrmie??

Duzo
@prawiczex

Sobie policz 13 na godzine, 5 dni w tygodniu po 8 godzin.

Finger boy

Siema a wy myslicie ze ja to inaczej tak samo robota w miare ale jakbym nie mial dziecka i zonki 1wsze co bym zrobil to dzide z tej firmy hah

Pedro

Ja tak samo robie tylko ze wzgledu na dziecko. Bym nie mial rzucilbym...ale trzeba wytrzymac te8h dziecku nie wytlumacze ze nie ma co do gara wlozyc

Produkcja

Dla mnie jest znosnie jestem zadowolony. Ale wszyscy w lomzy wiedza jak.tu jest i dlatego wlasnie jest jak jest...

Czy firma Uniglass Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Smieszne

Szkolenia???? Uniglass i szkolenia dobre hehe. Bedziesz pracowal i nawet nie wiedzial co robisz takie szkolenia w uniglassie.

Bhp
@Smieszne

Ej nie prawda sa szkolenia BHP :) i tylko takie hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Uniglass Polska Sp. z o.o. - Łomża

• Jak się pracuje w Uniglass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uniglass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniglass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uniglass Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Mała Kraska 11 lok. A
    18-400 Łomża
  • NIP: 7181842107 REGON: 200070365 KRS: 0000253138

Uniglass Polska Sp. z o.o.