Opinie o Uniparex Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Uniparex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Uniparex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniparex Sp. z o.o. w Sosnowiec

Robert Nowy wpis

Czy firma miała kiedyś problem z terminowością ?

nb m,m Nowy wpis

a jaka jest dokałdnie rożnica międzyuu upadłością układową a likwidacyjną? Pytam, bo dla mnie logiczne jest to, że jak jest upadłość to jest upadłość. I tyle. nie sądziłam, że są rozgraniczenia w tym wyapdku

podbitka Nowy wpis

ja podbijam temacik bo widze ze niestety nikt nic nie powiedział napisalby ktos konkretniej o pracy w uniparexie. trzymam sie ostatnio jedne firmy ale szuam nowej bo trzeba czasem cos zmienic w zyciu. jedni zmieniaja zony albo miejsca zamieszkania a ja chce zmienic prace. prosilbym o jakies nowe informacje.

sami Nowy wpis
@podbitka

jeżeli masz zamiar zmienić coś na plus w swoim życiu to na Twoim miejscu trzymałbym się z dala od pracy w Uniparexie w Sosnowcu , zwłaszcza , że jak to można przeczytać na wielu portalach, firma jest obecnie w upadłości likwidacyjnej , a więc niewiele czasu jej już pozostało. Na pewno też już nikogo nie zatrudnią...

tomasz

witam kochani forumowicze, czy w sprawie Uniparex cokolwiek się ruszyło i czy firma kogokolwiek teraz zatrudnia do pracy? niby w internetach są jakieś ogłoszenia ale nie ma przy niektórych dat publikacji więc nie wiem czy to nowe świeze czy może stare nieaktualne. jak ktoś ma jakis infosik w tej sprawci to prosze o pomoc

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Uniparex Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
jasia

kurcze to powstała nowa firma tylko pod inną nazwą, czy o co chodzi? Skąd te wnioski? ja na razie nie widzę żadnych ofert pracy, więc rekrutacja jest chwilowo wstrzyma raczej

kasztan

Nie wiecie czy Uniparex jakoś teraz albo w niedalekiej przyszłości planuje rekrutację? I jak taka ewentualna rozmowa rekrutacyjna wygląda?

unibax to (usunięte przez administratora)i firma bez przyszlosci, pracowalem tam 1rok i poznalem dobrze (usunięte przez administratora) nigdy niewidzial prawdziwych pieniedzy tylko resztki od (usunięte przez administratora) haha a (usunięte przez administratora) ogulnie mam w (usunięte przez administratora) fszystkich pracownikow (usunięte przez administratora)to zwykli niewolnicy. pozdrawiam tych co odeszli od niewoli. a pracownikom zycze milej i owocnej pracy hahahaha

UNIPAREX to mega firmia z (usunięte przez administratora) na czela - robią dile z DABRO .Wszyscy po jednych pieniądzach.Byla wyskrobać kogoś do zera.

kadi

powiem tyle probilem w lodzi jak do mnie to ta firma jest ok. dostawalem wyplate w terminie. mam pytanie ma ktos numer od (usunięte przez administratora) co robil w lodz?

byly pr.

To jest (usunięte przez administratora)omijajcie ta firme z daleka

Bardzo ladna pogoda dzisiaj. Slonce swieci, chyba wiosna przyszla. Fajnie jest. Czego wszystkim zainteresowanym zycze.

byly pracownik

Takiemu Pracodawcy!! za granica jakby mu dali kopa! to moze na księzycu by sie zatrzymal!!!!!!!!! a nie (usunięte przez administratora)pracownikow i pisal bzdury!!!!

Wlasnie zdobylem aktualny adres firmy UNIPAREX - Sosnowiec ul. Kosciuszki 17 Dla zaiteresowanych

bleblablu

Panie (usunięte przez administratora) przypomnij sobie jak nie chciałeś wracać do domu bo 2 miesiące byłeś bez wypłaty więc nie rób z siebie ........ Co dostałeś 20zł żeby takie bzdury pisać bo w tej chwili nawet na paliwo do samochodów nie ma.

Pan Jan

Zebyście zrozumieli istotę tych firm bo to są dwie różne firmy a te same to polecam udać się do Sądu w Katowicach na ulicy Lompy 14, wziąść KRS i zrozumiecie co jest zgrane. Ja swoje pieniadze odzyskałem wiec nie są tacy sprytni :)

Zawiercie

Przecież Pan (usunięte przez administratora)i Pan (usunięte przez administratora)na pewno są tymi dobrymi to cały świat jest zły. Zdarza się znowu im nie wyszło najpierw Uniwersal a teraz Uniparex tylko który upada zoo czy ska. Ale firma i tak nie stoi na nich więc otworzą trzecią firmę a właścicielem jest Pani więc to do niej miejcie pretensje. Czemu tak na nich narzekacie przecież mają sporo działek, samochodów, koparkę, domek w górach a jakby nie byli pracowici to by sie nie dorobili. Wiec nie zazdrośćcie im. Ale skoro tak dobrze płacą to czemu wyprowadzili się ze starego adresu??? Dziwna jest ta firma. Ale co się dziwić widzieliście Arkadiusza bez zarostu hehehehe (przepraszam ale naprawdę śmiesznie zniekształcono wygląda)

Były pracownik UNIPAREX

Uwaga byli pracownicy emeryci ratujcie firmę jeszcze pod nazwą Uniparex jesteście potrzebni do odśnieżania. z okolic Środuli i Zagórza

były pracownik Uniparexu

Uwaga!!!! Panowie firma Uniparex ogłosiła upadłość!!!!! Pozostało mało czasu na odzyskanie zaległych pieniędzy.!!!!!

Były pracownik UNIPAREX

Ryśku Ryśku masz bardzo krótka pamięć przypomnij Sobie jak wyzywałeś firme. Że są Tobie zalegli finansowo.

Były

obecny adres firmy UNIPAREX mieści się - sosnowiec Niwka ul. Wojska Polskiego 140. ( w pobliżu Huty Cedler

Zostaw merytoryczną opinię o Uniparex Sp. z o.o. - Sosnowiec

Uniparex Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Plac Kościuszki 17 lok. 1
    41-200 Sosnowiec