agencja reklamowa OZON

Opinie o agencja reklamowa OZON

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie agencja reklamowa OZON poszukuje New Businnes Managera http://www.ozon.com.pl/. Czy może ktoś z Was jest zainteresowany? Jak już ktoś będzie po rozmowie to mógłby się podzielić z nami wrażeniami?

efrg
użytkownik zarejestrowany

@pokim jezeli chcesz dosiwadczenie zdobyc polecam staze :)

Mariusz Wiaderny

Powyższe opinie są opiniami o firmie Agencja Reklamowa Ozon z Warszawy, nie Agencja Kreatywna Ozon z Lublina, przez takie posty ludzie mylą moją firmę z warszawską.

poszkodowana

pracowałam w tej firmie jakieś 3 lata temu, teraz okazało się ze przez rok kamusinski nie płacił do zus za mnie składek... OSZUST !!!!!!!!!!!!!!!

mychu
użytkownik zarejestrowany

a Wymagania nie wielkie to znaczy jakie? szukałem tej oferty nie nie znalazłem, to nie mogłem sam sprawdzić, z drugiej strony nawet nie wiem czy ta oferta pracy w agencji reklamowej ozon jest aktualna, ale jak nie teraz to może na przyszłosć warto wiedzieć, bo branża reklamowa mnie bardzo kręci i jest to mój konik

hiy
użytkownik zarejestrowany

Agencja reklamowa Ozon szuka obecnie na jedno stanowisko - new business manager, wymagania nie wielkie, może zaaplikuję.

Anna

Ciesz się , że Ci zapłacili bo Ja nie dostałam nic za swoja pracę nawet dziękuje , telefonów nie odbierali nastepnie stwierdzili , że nie o to chodziło żenada ja dopisałam firmę do KRD każdy ma takie prawo choć i tak wiem że nic tym nie wskuram bo nie mialam podpisanej umowy , ale może ostrzege innych .

a

Co fakt to fakt Ludzie w Ozonie podczas mojej kadencji byli na prawdę ekstra. Przyjaźnie zachowały się do dziś!

Ja byłam podwykonawcą tej firmy i niestety w pełni podzielam zdanie na temat tej firmy.

seriously

Brawo! Opisałeś dokładnie całą firmę AGE!!! Wszystko jest 100% prawdą! Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy bo to tylko kłopoty !

wiec ? bylo tam cos ??

jj

Żadnych pozytywów nie ma o ozonie, tragedia. Nie dziwię się bo sama miałam opcję z nimi współpracować jako zleceniobiorca i to była traumatyczna współpraca.

MD

ja też już tam nie pracuje a to że zostałem zwolniony było jednym z większych szczęść mojego życia. pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

K.SZ

Proszę aby nikt się pode mnie nie podszywał. Niech każdy używa swoich inicjałów! chyba że była inna osoba o inicjałach K.S A swoją drogą również zgadzam się z tymi opiniami które zostały wyżej wymienione. K.SZ

a

Naprawdę jest aż tak źle? A ja właśnie szykowałam się do wysłania CV do tej firmy...

także były pracownik

Ja także się niestety muszę zgodzić, nigdy wcześniej nie pracowałam w tak słabej firmie.

Zostaw opinię o agencja reklamowa OZON - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agencja reklamowa OZON