Opinie o HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Kandydat Nowy wpis

Jakie są teraz warunki pracy w tej firmie ?? Coś się polepszyło ?? Czy dalej poprzednie opinie aktualne ????????

Jaki jest styl zarządzania w HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o.?

Patimat Nowy wpis

Firma krzak, z siedzibą w bunkrze bez okien... Produkt jak wszędzie...zdecydowanie najdroższa oferta na runku, nawet o 50 % Brak własnej floty,wszystko z wynajmy, 300-400 zł limit paliwowy dla handliwca (najlepiej aby komunikacja jeździć) Niby szwedzkie standardy a zarobki wschodnio europejskie... Jak najdalej!!!!

Czy po rozmowie w HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Patimat

Firma krzak, absolutnie najdroższa na rynku... Siedziba w bunkrze bez okien... Brak własnej floty, limit paliwowy dla handlowca na wache 300-400 zł miesiac Niby szwedzkie standardy ale proponowane wynagrodzenie na poziomie białoruskim... Opryskliwa i pretensjonalna obsługa biurowa... Jak najdalej

BEMOWO

(usunięte przez administratora)NIE POLECAM !!! UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ !!! NIE PODPISUJCIE Z NIMI ŻADNYCH PAPIERÓW, PÓŹNIEJ PO ODEJŚCIU PRZEDSTAWICIEL SAM ZAZNACZA SOBIE WARIANTY NIBY TEJ UMOWY A TA BABA Z ADMINISTRACJI NIE ROZUMIE FAKTU, ŻE KLIENT ZOSTAŁ (usunięte przez administratora)!!! FIRMĄ POWINNI ZAJĄĆ SIĘ ORGANY ŚCIGANIA BO TO FIRMA PEŁNA (usunięte przez administratora)!!! RAZ JESZCZE NIE POLECAM !!!!!!!

Hanna

bo ta opinia to 3 lata temu wrzucona była przecież. Nie orientowałaś się co i jak wcześniej? :/ I ogólnie to po prostu coś niefortunnego podpisałaś, tak? Co dalej?

Dorota

Jak teraz wyglądają warunki w firmie? Może ludzie od HRu sie zmienili i rozmowa rekrutacyjna wygląda inaczej? :D Mam po co aplikować?

Magdalena

Wasze opinie na tym forum mówią same za siebie. Począwszy od rozmowy rekrutacyjnej, na której padają osobiste pytania po kiepskie warunki pracy w ciasnym pseudobiurze aż po niejasne umowy. Dobrze, że ostrzegacie....

Jakie macie wynagrodzenia miesięczne ?

RozlogiBemowo

(usunięte przez administratora) i naciągacze ! Kłamią na rozmowach, użyczają używane maty itd. Nie polecam ani pracy wśród tych (usunięte przez administratora)ani dzierżawy poroduktów. Firma dla organów śledzczych.

janusz2223

Firma tragiczna , mała obiecująca wiele i nic z tego nie wynika , najdroższe ceny na rynku . Rekrutacja tragedia pytania ile mam dzieci i czy ma swoje mieszkania. Biuro 2 m2 zero rozwoju.

Janek1985

Rekrutacja tragedia jakaś kobietą wypytuje się o paski plac z poprzedniej pracy a biuro i warunki jakie proponują masakrą nie oczekuję cudów .

Zostaw merytoryczną opinię o HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o.
  • Jagiellońska 74C lok. 42
    03-301 Warszawa

HR Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o.