Opinie o Tanie Mieszkanie Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tanie Mieszkanie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tanie Mieszkanie Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Była lokatorka Nowy wpis

Mieszkałam przy ulicy Królowej Jadwigi 4. W sumie mieszkałam tam od 14 października 2019 roku jakoś do października 2021. Generalnie nie polecam: płaci się za rachunki, które stale rosną. Umowa jest sporządzona niekorzystnie dla wynajmującego. Co miesiąc płacisz zaliczki na poczet mediów i to jest ok. Nie ok jest natomiast sytuacja kiedy po bardzo długim okresie wynajmu otrzymujesz od nich fakturę na zaległości, które są wystawione na kwotę kilku tysięcy. Po 1.5 roku wynajmu od nich pokoju dostałam rachunek rzędu 2.5 tysiąca złotych. Jakoś go zapłaciłam, bo oczywiście mają swoje kancelarie prawne, ale co ma powiedzieć kobieta która wynajmowała of nich kilka lat i dostała rachunek rzędu 15 tysięcy złotych? Pomijając kwestie rachunków- ciągłe zimno w pokoju z powodu braku ocieplonej kamienicy, lokatorzy dobierani od czapy przez co co chwila ginęły ci albo garnki albo jedzenie, brak zamku w drzwiach wychodzących na klatkę przez co osoby postronne nocowały na klatce i korzystały z wszystkiego za co my tak naprawdę płaciliśmy... Stąd potem takie rachunki i naciąganie ludzi. Warunki mieszkaniowe w tamtym budynku wołają o pomstę do nieba. Po roku czasu odkąd przestałam wynajmować dzwonienie do mnie, że nadal mam nieopłacone jakieś rachunki? Ta firma to dosłownie śmiech na sali i nie polecam nikomu wynajmu stamtąd czy to pokój czy kawalerka.

Czy nowo zatrudnione osoby w Tanie Mieszkanie Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Były pracownik Nowy wpis

Nie, za nadgodziny nic Pan(-i) nie dostanie...

Svieta

Najem bez problemów

Czy po rozmowie w Tanie Mieszkanie Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Natalia

(usunięte przez administratora) naciąganie ludzi na rachunki które są brane z kapelusza. Aktualnie sprawę przejmuje prawnik

@Natalia

Witam, też chyba mam analogiczny problem i się zastanawiam nad prawnikiem. Proszę powiedzieć, czy sprawa została wygrana? Czy dopiero w trakcie?

@Natalia

Witam, też chyba mam analogiczną sytuacji i zastanawiam się nad prawnikiem. Proszę powiedzieć, czy za pomocą prawnika udało się rozwiązać problem Pani?

@Natalia

Przepraszam za duplikowanie wpisów - po dodaniu pierwszego strona się nie odświeżyła, więc nie było widać, że został dodany.

Wiktoria
@abc123

Znaczy jaki dokładnie problem w twoim przypadku? Daj znać, widzę że muszę jeszcze trochę poczekać z decyzją, miałam tam wysłać papiery, ale się wstrzymam, dopóki nie dostanę większej ilości informacji.

@Wiktoria

@Wiktoria Problemy tam ciągle się pojawiają, właścicielka tego (usunięte przez administratora) ma lokatorów totalnie w (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o obsłudzę stanu budynków i mieszkań, chociaż z ich wpłat istnieje.

@Wiktoria

To Pani wysłała te papiery? Sprawa się ruszyła?

Mrkl

Dziwne i podejrzane zapisy umowne. Moim zdaniem do sprawdzenia przez UOKiK.

Zostaw merytoryczną opinię o Tanie Mieszkanie Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tanie Mieszkanie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.
  • Człuchowska 13
    85-808 Bydgoszcz

Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.