Grupa ENERIS Warszawa

Opinie o Grupa ENERIS Warszawa

Aktualność

Dziękujemy za zainteresowanie firmą ENERIS.  Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania związane z rekrutacją i pracą w naszej firmie. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz.

Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, przestrzegania regulaminu serwisu GoWork.pl i aplikowania na oferty pracy poprzez https://eneris.pl/kariera/aktualne-rekrutacje

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres hr@eneris.pl
Leon Nowy wpis

Czy ponowienie ogłoszenia dot. Specjalista ds.ochrony srodowiska oznacza iż osoby które złożyły CV nie były odpowiednimi kandydatami ? Czy wasze szukanie pracownika to w dalszym ciągu pic na wodę i tak naprawdę to stanowisko już zostało objęte przez "córkę pani Krysi sprzątaczki?" Mało poważna firma sądząc po tym jak to się wszystko odbywa.

Meg Nowy wpis

@Pracodawca kiedy można spodziewać się telefonu dotyczącego ogłoszeń pracy umieszczonych na pracuj.pl ?? Po zakończeniu całego okresu ważności ogłoszeń ?? Czy dzwonicie również w trakcie trwania naborów do wybranych kandydatów ??

Nowy wpis

@Meg

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Prowadząc proces rekrutacji, po wstępnej selekcji, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których profil jest najbardziej zbieżny z naszymi oczekiwaniami. Pozdrawiamy, Dział HR

Karampuk

Widzę że firma ma centralę w Kielcach, czy ludzi w Warszawie zatrudnia według stawek warszawskich czy raczej kieleckich?

Nowy wpis

@Karampuk

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do aplikacji na obecnie prowadzone procesy rekrutacyjne, podczas, których udzielimy Pani/Panu wszelkich informacji. Spokojnego dnia. Dział HR

Aktualność

Jak szefostwo w Eneris Grupa Sp. z o.o. traktuje ludzi?

bardzo zle.

@pracownik

A jakieś konstruktywne wyjaśnienie?

Maria

No to ja chyba kiepska w te klocki jestem, bo takie określenia to pierwszy raz widzę. Co to oznacza? Na pewno co do nich się to odnosi?

Maria

No zbyt dobrze to to nie brzmi. Zaskakują mnie czasami opinie, gdzie ktoś kto zauważa, że w firmie podobno zieje się źle proponuje interwencję PiPu i na tym tak jakby temat się kończy. Bo chyba gdyby naprawdę było coś mocnego na rzeczy to by ktoś już dawno to zgłosił? w innym wątku ktoś to zapowiadał no ale wyszło chyba jak zawsze skoro cisza?

Iza
@pracownik

Bardzo źle, brak szacunku dla pracowników. Uciekajcie od tego miejsca ile sił w nogach.

@Maria

a nie zastanawialo Cie to, ze jest lek? ze Ci ludzie maja konekcje wszedzie...? to oni decyduja, czy i jak moga zajsc ci za skore

Wiktoria
@Iza

Non stop piszecie o tym złym traktowaniu, ale to tylko słowa. Może jakieś konkretne sytuacje tych złych traktowań co ? bo jednak trzeba znać konkret by ocenic sytuacje, moze to jednak pracodawca ma racje? chce poznac calosc sytuacji

wiktor
@Wiktoria

sęk w tym, ze każdy się boi..taka firma. Walki frakcji, zarządów osób indywidualnych..biuro piękne!;)

linka7a

no jak widac, b. zle

Bożena
@linka7a

A możesz napisać coś wiecej? Jakie są Twoje doświadczenia?

Maria

A masz na to jakiś konkretny dowód czy tylko będziesz argumentował swoje racje opiniami z forum?

linka7a

oj mam i wykorzystam!

@linka7a

Faktycznie namacalny? W jaki sposób niby wykorzystasz? Bawisz się w zgłaszanie tego?

wroclove
@Maria

mysle, ze zglosze w swoim czasie i bedzie poploch

Maria

Aa, sorki za męską formę. Czyli o tym info za bardzo się nie rozniesie w takim razie?

nic sie nie zmienilo? zasluzona 1 gwiazdka! ;)

Urszula
@Pracodawca

A za co konkretnie ta 1 gwiazdka :)?

delus
@Urszula

za caloksztalt!

luty

widze, ze prawda boli, bo wszedzie kasowane wpisy....

Urszula

To skoro ma być tak źle to czemu ktoś tam pracuje jak w obszarze It jest taka konkurencja i mnóstwo roboty? O co chodzi z tą asystentką, jakaś szara eminencja?

Nie polecam pracy w tej firmience. Pracowałem w dziale IT kilknaście miesięcy. Szybko z tamtą odeszłem. Szkoda czasu, bardzo niskie płace w stosunku do konkurencji (gdzie obecnie pracuję), brak premii, kompletny brak profesjonalizmu w firmie. Osoby w kadrach nie potrafią czytać i pisać ze zrozumieniem prostych kwestionariuszy. Do tego pseudo-kierownik z IT to dzieciak, który myśli, że pozdjadał wszystkie rozumy, nie ma szacunku do starych pracowników, jak i do kandydatów starajacych się o pracę (byłem świadkiem kilku rozmwów), zero profesjonalizmu.

luke

co tam Kierownik..Dyrektor jest lepszy;) zwiekszyl dzial dwukrotnie, bo tak;) takie zycie w Enerisie;)

K.
@luke

Mowa o dyr. działu IT?

@K.

a jak;)

Zgada sie!

Szczery

Znam tylko trzy osoby w IT, które odeszły pod wpływem swoich decyzji i nie jesteś żądną z nich. W tym jedna wróciła, bo są też tacy którzy wracają do ENERIS.

szczerszy
@Szczery

syndrom sztokholmski? czy nie potrafia pracowac w uporzadkowanej korpo a lubia czysty (usunięte przez administratora)

Witam. Czy mógłby ktoś napisać jakie są mniej więcej zarobki na rękę na stanowisku kierowca/ładowacz kat. B w firmie Eneris?

Czym Eneris Grupa Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Worker

Niczym nie zachęcają, bo nie mają czym zachęcać. Firma ma kłopoty finansowe. Lepiej nie zaczynać u nich pracy, a jeśli ktoś już pracuje, to uciekać do konkurencji.

@Worker

klopotow finansowych juz nie ma..sa za to klopoty PiP...

@luiza

Niech zgadne? Czas pracy? (usunięte przez administratora) Wiem! Wszystko na raz! ;)

michal

jak to czym zacheca? pieniedzmi!!! niczym innym nie moze. Ale...pieniadze to nie wszystko..

luzik

Widze, ze firma kasuje komentarze. Nie ladnie. Nie ukryjecie zlego traktowania pracownikow, zwolnien, (usunięte przez administratora) nadgodzin, placzu po katach ludzi..

zawiedziony

widzę, ze firma kasuje komentarze. (usunięte przez administratora) nadgodziny, zwolnienia ludzi, bo nie pasują niektórym w zarządzie. Ech..zróbcie coś z tym.

Co wchodzi w socjal Eneris Grupa Sp. z o.o.?

Likus

Kawa (ale nie mozesz byc za glosno w kuchni Bo chamska asystentka guru zwroci Ci uwage), albo inne leans dziadki na pietrze, poza rym…hmmm opieka medyczna, platny multisport

Henryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Łatwo jest zaszkodzić, a trudniej naprawić.

@Henryk

niestety nic dobrego tu nie ma. Ostrzegam przed ta firma. Niski szacunek do czlowieka. Tak to jest jak kazdy chce byc blizej wlasiciela i pieniedzy

Wawa

Polecacie prace w biurze w Warszawie? Jaka atmosfera, czy są jakieś benefity?

nc.
@Wawa

Atmosfera jest fatalna, konflikt zaczyna sie od Zarządu i kaskadowany jest w dół. Praca w nadgodzinach. Nie polecam

byly pracownik
@Wawa

potwierdzam. nadgodzin w brud. Finanse, kontroling, It non stop w nadgodzinach. Kadra zarzadzajaca to starsze lesne dziadki. RUN forrest RUN!

misia

czy nadgodziny są płatne?

@misia

hahahahaha. Jak tylko pojawia sie ten temat, wymieniaja pracownikow, bo niby nie dowoza. Zobacz na finanse..

luk
@misia

chyba w obietnicach;)

Kaja

Czy mógłby ktoś podzielić się opinią o pracy w biurze firmy w Warszawie bardziej szczegółowo? Widzę, że widnieje ogłoszenie o pracę.

byly pracownik
@Kaja

nie polecam, a raczej uciekaj jesli mozesz. Totalny konflikt wew organizacji, a wlasciciel jest wariatem.

kontroler piła
@Kaja

potwierdzam

Amanda

Czy możecie napisać więcej swoich informacji na temat pracy w Eneris?

K.

Z czego to wynika? Słaba organizacja pracy, mało ludzi do pracy?

@K.

wieczny konflikt w organizacji podsycany przez wlasiciela. zarzad tez doklada swoje.

Czy w firmie Eneris Grupa Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Emki

Tak. Są organizowane szkolenia wewnętrzne dla różnych grup pracowników, według zgłaszanych potrzeb, ich ilość zależy pewnie od działu w którym się pracuje ale jest ich kilka w roku. Są również finansowane szkolenia zewnętrzne ( tu w zależności od kosztów może być wymagane podpisanie lojalki).

lala
@Emki

sa organizowane akademie, a tak to posucha

była p.

nie ma.

Czarek

@Hasiok Czy możesz napisać coś więcej do tego zagadkowego tekstu?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa ENERIS Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa ENERIS Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa ENERIS Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa ENERIS Warszawa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa ENERIS Warszawa?

Kandydaci do pracy w Grupa ENERIS Warszawa napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa ENERIS Warszawa