Opinie o Baker Hughes Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Baker Hughes Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baker Hughes Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baker Hughes Poland Sp. z o.o. w Warszawa

nick

Generalnie to koterie i wyścig szczurów choć pojedyncze osoby są przyzwoite. Jak w korpo.

zyms

Firma oddzieliła sie od GE EDC w zeszłym roku. Mentalność i niska kultura managerska takie same jak w GE EDC... tam dorastali latami. W zeszłym roku dużo ludzi zatrudnili.... W tym roku już pierwsze emalie sa ze będą jednak redukować zatrudnienie.... ze względu na kryzys. Jak będzie w wawie zobaczymy.

@zyms

Już dają wypowiedzenia. Zaczęli w zeszłym tygodniu.

Sas
@zyms

Jak macie pasozytow wychowanych w duchu GE to wspolczuje. Rozwod BH z GE to jedna z lepszych decyzji.

Jens
@zyms

Warto zajrzeć do KRS: 0000325223, aby zweryfikować, że firma Baker Hughes Poland sp. z o.o. jest zarejestrowana przy Rondzie ONZ, a zatem nie jest i nigdy nie była częścią GE EDC< o którym pisze zyms.

Abc
@Jens

Tylko Baker Hughes był jeszcze do połowy 2019r. firmą Baker Hughes a GE Company. I pracownicy zatrudnieni byli przez General Electric Company Polska. Pion BH został wydzielony z GE i założono oddzielną spółkę BH Poland. KRS to jedno, a rzeczywistość drugie. Miejsce rejestracji na prawdę ma tutaj znaczenie drugorzędne.

Karolek

Witam, Pracuje dla BH już prawie 3 lata - słowa, które kojarzą mi się z tą firmą to czarna robota (outsourcing syfu którym w UK nie chcą sie zająć), marne zarobki i przez dwa lata zerowe podwyżki, brak stabilności w przydzielonych zadaniach - skakanie od tematu do tematu. Krótko mówiąc nie polecam zatrudnienia tutaj, chyba i czas na rozstanie się z firmą.

PE

Rekrutacja w tempie typowym dla amerykańskiej firmy: miesiąc po zakończeniu okresu rekrutacyjnego pierwszy telefon od pani z Filipin - kilka podstawowych pytań (umiejętności, doświadczenie, oczekiwania). Po kolejnym miesiącu telefon od pana z UK - te same pytania + termin rozmowy z przedstawicielami z Polski. Po 1-2 tygodniach prawidłowa rozmowa rekrutacyjna, pani z HR i dwóch panów z biura. Pani z HR miła, jednego pana z biura jednak nie ma, drugi pan z biura (J.K.) - porażka. T-shirt jak do spania, odchodzi i przychodzi do kamery, rozgląda się, włącza i wyłącza kamerę - ewidentnie znudzony. Jedyne pytanie jakie zadał, dotyczyło znaku zodiaku. Gdyby to była rekrutacja na czarodzieja - ok, ale to stanowisko inżyniera wyjazdowego. Wyjazdowego jak się okazuje z nazwy, bo 99% wyjazdów będzie się odbywać na Teamsach. Zero pytań z branży, brak rozmowy w językach obcych, brak pytań o przyszłość na stanowisku i w firmie. Widocznie potrzebują człowieka na chwilę, dopiąć projekt i do widzenia. Kiedy dadzą odpowiedź? Zapewne nigdy, bo miała być po 2 tygodniach, a minęło już 5. Z uwagi na stracony czas, źle sformułowane stanowisko, poziom merytoryczny pracowników - zdecydowanie nie polecam brania udziału w jakichkolwiek rekrutacjach.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Baker Hughes Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku New Products Development Design Engineer? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Macie szkolenia bhp tak?

5050 zł kapitału zakładowego mówi wszystko o tym przedsięwzięciu.

nick

Ale czy można tam awansować tam z Wycieraczki na Podnóżka ?

Nick_2.

Firma to BH Poland. Kapitał zakładowy trochę większy.

Wojtek

@ryszard a tej firmie mocno pandemia dokucza ?

Ryszard

Nikt nie ukrywa, że kryzys spowodowany pandemią dokuczy firmom. Oby to były jak najmniejsze straty

Misiek

Jakiego doświadczenia czy tez wykształcenia wymagają tutaj od programistów? Czy wystarczą odpowiednie kursy czy preferują raczej studia wyższe?

Pytajnik

Cześć! Na jaką pensję może liczyć programista?

Aga

Jakieś nowości z firmy ? Jaka panuje atmosfera, warto się starać o firmę ?

pytanie

Cześć, szukam opinii o firmie, pomożecie? Pozdrowienia

Czy firma funkcjonuje normalnie? Żałuję, że tak trudno znaleźć informacje o atmosferze i pracy w firmie.

???
@Adam

Firma funkcjonuje. Można pracowac ;)

Marzena
@???

A jak się u nich pracuje? Konkretnie interesowałoby mnie to jacy są przełożeni, współpracownicy i oczywiście zarobki. Warto w Twojej opinii wybrać się na rozmowę do Baker Hughes Poland?

Zostaw merytoryczną opinię o Baker Hughes Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Baker Hughes Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baker Hughes Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baker Hughes Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baker Hughes Poland Sp. z o.o.
  • Rondo Onz 1 lok. XXIP.
    00-124 Warszawa
  • NIP: 5252471931 REGON: 141718834 KRS: 0000325223

Baker Hughes Poland Sp. z o.o.