Przedszkole Przytulaki Sp. z o.o.
counter
Jedna z mam

Gorąco polecam to przedszkole. Miłe Panie z indywidualnym podejściem do dzieci,godne zaufania. Moje dziecko bardzo chwali obiadki. Właścicielki miłe, a przy tym konkretne można się z nimi dogadać. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, miejsce przytulne, bez wahania oddaje tam swoje dziecko.

Ulka Nowy wpis

Tylko nie rozumiem jaki związek mają te wrzutki z opinią o pracy w przedszkolu??

Xoxo

Nie polecam Nigdy więcej nie dałabym dziecka do tego miejsca Przedszkole to-to pomyłka Nie dziwię sie że coraz więcej rodziców zabiera stamtąd swoje dzieci!

JB Nowy wpis
@Xoxo

Zgadzam się z opinią Nigdy więcej!!!! Na szczęście w porę zabrałam stamtąd swoją Córkę!

Jedna z mam

Edyta
@Jedna z mam

@Jedna z mam Super czytać pozytywną opinie, a powiedz w jakich godzinach dziecko ma możliwość przebywania w Przedszkolu Przytulaki?

Jedna z mam Nowy wpis
@Edyta

Z tego co wiem to przedszkole jest czynne od 7 do 17 ale ja przyprowadzam dziecko od 9 do 15.30

Robert Nowy wpis
@Jedna z mam

Mogłabyś dodać jakie zajęcia dodatkowe są przygotowane dla dzieci i czy biorą udział w wycieczkach w teren lub do instytucji kultury takich jak kino lub teatr? Będę wdzięczny za odpowiedź.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 404 dni.

hej, czy w firmie Przedszkole Przytulaki Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kasia

Czy w przedszkolu jest rekrutacja na nowe stanowiska ?

Zuza

Bardzo skrajnie różne opinie o przedszkolu słyszałam. Podpowie mi ktoś czy potrzebują kogoś do pracy?

Aga
@Zuza

Byłam na rozmowie jakiś czas trmu i bardzo jestem pod wrażeniem placówki, miłej atmosfery i pań które tam teraz pracują. Z tego co wiem przedszkole jest kameralne i mją małe grupy. Ponoć żłobek ma być otearty lada chwila.

Foryou
@Aga

Zlobek? Panie pisza ze jest tam strasznie zimno....

Megan

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Panie Włascicielki bardzo zarozumiale i nieprzyjemne. Przedszkole ładne ale ma mało zabawek i jest w nim lodowato w zime. Panie pracujące tam co chwile nowe. Dobrze ze zabralam stamtad moje dziecko.NIE POLECAM.

Tak3Nie1
xxxxxxx

do niedawna byłam bardzo zadowolona, obecnie nie polecam ze względu na nową opiekunkę młodziutka dziewczyna która nie potrafi ubrać dziecka i dostosować ubrania do pogody kiedy zwracalam jej uwage lekcewazyla mnie nie wzbudza mojego zaufania aby powierzyć jej dziecko

Taka jedna

Przedwczoraj miałam rozmowe o prace w Przytulakach. Wlascicielka na wstepie zaznaczyla ze odeszlo duzo dzieci i nie zatrudnią nikogo. Wiec po co zapraszają na rozmowę? Powiedziala też, że w tym tyg mają jeszcze kilka kandydatek do pracy. W przedszkolu koszmarnie zimno, biale sciany dodatkowo potęgują uczucie chlodu. Wlascicielki ą ę. Szkoda czasu...

Tak9Nie

Xoxo
@Taka jedna

Dokładnie Właścicielki bą tą Tragedia

Pracuś

Pracuję w przedszkolu od jakiegoś czasu, atmosfera się znacznie poprawiła wraz z odejściem osoby, która robiła placówce czarny PR, wewnątrz jak i na zewnątrz miejsca pracy, hejtowanie jest obrzydliwe i sam wpis w sobie świadczy o tym jaką osobą jest „(usunięte przez administratora). Kameralne przedszkole z indywidualnym podejściem do dziecka. Super sprawa, polecam.

Karina

Przedszkole Przytulaki to jakaś pomyłka. Dzieci są nieznośne samolubne a dyrektorka zatrudnia osoby bez kwalifikacji przykład to pani która pilnuje dzieci na placu zabaw sprzątaczka czy tak zwana pomoc do dzieci niedorozwinieta umysłowo stoi i zamiast zająć się dziećmi przygląda się rodzicom wariatka niezrownowazona psychicznie i smieje się gdy dziecko się potknie. Jeżeli Taka idiotka nierozgarnieta będzie tam pracowała to dzieci będą uciekać z tego przedszkola. Nie polecam!!!

Supermama
@Karina

Na szczęście te idiotke już zwolnili. I nie była to sprzątaczka tylko jedna z pań do dzieci.

Tak4Nie

Wera

Nie zgadzam się z powyższą opinią, jestem rodzicem dziecka,które uczęszcza do tego przedszkola. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, panie dyrektor są bardzo miłe i wyrozumiałe , panie nauczycielki z sercem podchodzą do dzieci i jest jeszcze Pani kucharka,ktora gotuje pyszne obiadki. Osoby,która szkodzila placówce i mówiła nieprawdę o personelu już nie ma. Polecam z całego serca to przedszkole. Bogata oferta zajęć przedszkolnych, spokojne miejsce, cicha okolica, cudowna kadra sprawia,że z wielkim spokojem oddaje tam swój najcenniejszy skarb ;-) Kolejne dziecko też tam zapiszę

Tak6Nie

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Przedszkole Przytulaki Sp. z o.o. w miejscowości Otwock? Wasza opinia pomoże innym użytkownikom!

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Przytulaki Sp. z o.o. - Otwock

Przedszkole Przytulaki Sp. z o.o.