Opinie o Sówka Mądra Główka Osuchowska Anna Marzena w Otwock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sówka Mądra Główka Osuchowska Anna Marzena. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sówka Mądra Główka Osuchowska Anna Marzena o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sówka Mądra Główka Osuchowska Anna Marzena w Otwock

Ewa Nowy wpis

Zapisałam dziecko we wrześniu, super się rozwija, cały czas się coś dzieje w placówce. Polecam.

Barbara Nowy wpis

Byłam pracownikiem przedszkola Sówka w Otwocku. Niestety ze względu na przeprowadzkę musiałam zmienić pracę. Bardzo polecam. Miła, domowa atmosfera. Dogodne godziny pracy, grafik dopasowywany tak, ze zawsze można załatwić swoje sprawy przed lub po pracy. Będę polecać to miejsce i przy okazji wizyty w Otwocku na pewno je odwiedzę.

Zofia Nowy wpis

Nie zgodzę się z tymi komentarzami negatywnymi. Mam styczność z tym przedszkolem od roku i jestem bardzo zadowolona, dziecko oczywiście też ( do takiego stopnia że nie chce wyjść :) ). Są różne zajęcia dodatkowe, prace plastyczne kreatywne, teatrzyki, konkursy itp. Jest pomoc logopedy oraz psychologa. Bardzo polecam!!!

Justyna Nowy wpis

Koszmarne miejsce, mam zal do siebie, ze poslalam tam moje 2 letnie dziecko, na szczescie po 2 miesiacach i rozmowie z psychoterapeuta dzieciecym zmienilam placowke. Teraz mam szczesliwe zawsze usmiechniete dziecko, bez koszmarow w nocy, bez atakow paniki i histerii. To nie jest miejsce przyjazne dzieciom.

AB

To jest koszmarne miejsce zarowno dla dzieci jak i pracownikow. Nie polece go zadnemu rodzicowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Sówka Mądra Główka Osuchowska Anna Marzena - Otwock

• Jak się pracuje w Sówka Mądra Główka Osuchowska Anna Marzena?

Zobacz opinie na temat firmy Sówka Mądra Główka Osuchowska Anna Marzena tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sówka Mądra Główka Osuchowska Anna Marzena
  • Legionów 2