Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Burak
04.05.2019 23:09
Inne
Okropny pracodawca, wielkie skąpstwo. Pani księgowa (usunięte przez administratora) to bardzo niekompetentna osoba, wiecznie gubi faktury, nic nie można załatwić. Odradzam współpracę.
Pracuję
25.06.2019 10:53
Inne
Ze strony pracownika księgarni również potwierdzam.
Kierowniczka
19.07.2019 22:56
Inne
Ja jakoś z tą panią nigdy nie miałam problemu, to bardzo miła osoba.