Opinie o Okna Debow Sp. z o.o. w Dębów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Okna Debow Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Okna Debow Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Debow Sp. z o.o. w Dębów

Gregory

Szkoda pisać obóz pracy stawki minimum ciągła gonitwa brak socjalu jadalnia w przyczepie rąk nie ma gdzie umyć ludzie jedzą w budzie lub na maszynach WC to obsrany toitoi. Przemiał pracowników większy niż wynosi produkcja

@Aaa

Rotacji nie ma firma od listopada zarzadza Pan Rafał zrobił porządki i mocno rozkreca firmę a szuka ludzi do działu aluminium do biura i na produkcje Polcem co z ni. ustalicie jest dotrzymywane ja Polecam a wiem co pisze bo pracuje tam

Ja w tej firmie pracowałem i dobre mam wspomnienia - praca od do - 10 go kasa - atmosfera spoko

Życie - zmieniłem miejsce zamieszkania i na szczęście mam również fajna prace

Renia Nowy wpis

Witam. widziałam na stronie ofertę dla kierownika regionalnego ds. sprzedaży PVC i AL. interesuje mnie ocena tegorocznych zarobków. Podano w wymogach minimum 5-letnie doświadczenie. Od jakiej podstawy można przy tym zacząć?

Okna Debow Nowy wpis
@Renia

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem, ale tego rodzaju informacji udzielamy osobiście na spotkaniu rekrutacyjnym Zapraszamy do aplikowania na adres praca@oknadebow.pl

@Piotr

To czemu już tam nie pracujesz skoro tak miło było ?

Życie - zmieniłem miejsce zamieszkania i na szczęście mam również fajna prace

Andriu Nowy wpis

Polecam a długo tu pracuje wszystko jest jak w pracy

Jakub Boratyn

Montowałem okna z tej firmy a znam się na oknach bo na codzień pracuje w firmie zajmującej się montażami Okien Bram Drzwi Rolet i powiem że oni maja naprawdę uczciwy produkt

Michał Nowy wpis
@Jakub Boratyn

Panie Jakubie prawde Pan pisze okna są naprawdę uczciwie zrobione i będą ludziom służyć

Pracownik Produkcji

Normalna - mile przywitany

o doświadczenie, oczekiwania, o rodzie, hobby

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Gregory

@Gregory

Po wielu latach nic tam się nie zmienia jest tak jak było. Brak socjalu, niska wypłata, ciągłe szukanie za co potrącić z wypłaty.

Aleksandra

Skoro mówisz, że wypłata jest niska, to może podasz mniej więcej, ile zarabiasz? Jeszcze nikt tego nie zrobił, a już kilka osób w tej kwestii narzekało. :/ Dobrze byłoby sobie zobrazować, ile to faktycznie pieniędzy jest. :] Jeżeli faktycznie tak szukają powodów, aby potrącić z wypłaty, to najczęściej za co to robią ?

????????????????
@Aleksandra

Staszek pracuje za 10 zł na godzinę. Kilka osób na czarno za 11-13 zł na godzinę Niektórzy biorą rentę chorobową i robią na czarno Kto kiedykolwiek pracował to wie o kim mowa Witek to kłamca i (usunięte przez administratora) ciekawe czy dalej komornicy za nim jeżdżą za te długi co popłyną z jedynką na Śląsku. Pan Rafał to człowiek z klasą ale Witek to kawał ch

Honorata
@????????????????

Ciężko jest zrozumieć te skargi. Kim jest Witek? Właściciel ma na imię Rafał, to przynajmniej jest jasne. W necie firma pokazuje halę aluminium i nie wygląda to wcale tak, jak tutaj to opisujecie, jakiś garaż z toitoiem. Poza tym, dlaczego osoby pracujące na produkcji za mniej niż legalna stawka akceptują ten stan? Bo chyba akceptują, skoro nie wzywają kontroli?

pracownik 1

Ja tam pracuje widzę jak dochodzą nowi pracownic i są - stała stara ekipa jest cały czas - firma się fajnie rozwija - więc nie bardzo rozumiem dlaczego się tak zawziołes żeby ta firmę oczernić - pewnie masz w tym jakiś biznes albo jesteś z konkurencji - z napewno jestes komediantem i pajacykiem :) bo to co piszesz to twoje wymysł - jakie pijaństwo o czym ty piszesz ? zero konkretów same pomówienia - przestań się ośmieszać

@pracownik 1

A możesz Ty sam napisać, jakie są zarobki? Skoro on pisze wymysły, ale stawki jednak jakieś podał, to może zdementuj, wtedy będzie jasne, kawa na ławę?

pracownik 1

Nie mogę napisać kto, ile zarabia, bo nie wiem – każdy sobie sam negocjuje warunki przy zatrudnieni to chyba normalne! Ile ustalisz tyle masz – z tego co widzę i wiem nikogo tu na siłę nie trzymają, więc widocznie aż taki Horror jak opisują to tu nie istnieje Przyjedź zobacz porozmawiaj firma się rozwija szukają nowych ludzi

@pracownik 1

zgadzam się z tobą ludziom się w głowach już (usunięte przez administratora)idą do pracy negocjują warunki a później wypisuja że coś tam - Ja tu pracuje i jest normalnie - jak mi nie będzie pasować to zmienię prace a nie będę stykał w internecie

Aaa
@pracownik 1

Z czego wynikają aktualne nabory, skoro już piszesz, że szukają do Was? To bardziej rotacja czy może zwiększacie liczbę ludzi u siebie? Negocjacje mnie zmartwiły, co jeśli ktoś za dobry w nich nie jest? i co z podwyżkami? Po późniejszym stażu pracy mogę się na luzie ubiegać?

Tyso
@Aaa

Nabory bo cały czas ktoś rezygnuje z tej super pracy , a negocjacje stawki haha dobre sobie , najlepiej zapytać tych co nawet minimalnej stawki nie mieli haha żenada .

@Tyso

Nie prawda Aluminium mocno wystartowało nowe maszyny nowa Hala - jest elegancko - i głupoty opowiadasz z tą minimalna stawką

Wiktoria C

Jedna z najlepszych inwestycji. Mam okna ponad 2 lata jestem bardzo zadowolona wszystko działa tak jak powinno, lekkość w otwieraniu bez zmian.

????????????????
@Wiktoria C

Niech pani rozkręci ramy witek każe stare profile wkładać na produkcji lub poprostu za krótkie. Najczęściej te profile pochodzą z okien które się nie sprzedały i witek każe rozbierać stare okna i wkładać stare profile w nowe ramy okienne

Na jakie benefity można liczyć w firmie Okna Debow Sp. z o.o.?

Hd

Na zj×bke można liczyć na codzień

Małgorzata
@Hd

Masz na myśli jakieś dość szczególne upomnienia? Za co najczęściej się zdarzają, bywają faktycznie uzasadnione? Są problemy podczas pracy?

Rumcajs
@Małgorzata

Za byle co , bo ktoś ma takie swoje widzimisie

Minek

Wypłata na czas to żaden atut firmy, tylko obowiązek. Firma tragedia. Mobbing stosowany przez brata właściciela to codzienność. Robią wszystko żeby nie zaplacic/ zapłacić jak naj mniej jeśli chodzi o handlowców. Niedotrzymywanie terminów to standard, ale nie ma się co dziwić jak przez takie traktowanie brakuje ludzi. Unikać szerokim łukiem!!!!

Aleksandra
@Minek

Co znaczy, że robią wszystko by jak najmniej zapłacić? Co konkretnie robią?

Waluś
@Aleksandra

Np. powiedzą ci gdy już jesteś blisko finalizacji transakcji z dużym klientem że jesteś za mało kompetentny i przypiszą klienta wujkowi właściciela panu Zbysiowi. Krótko tam pracowałem ale w ramach szkolenia jeździłem z gościem co już tam pracował kilka lat to się nasłuchałem w samochodzie jak się żarł z właścicielami o swoich klientów , o serwis czy terminy

Olga
@Waluś

Czyli bardziej lukratywne transakcję są oddawane po znajomości? Zawsze tak się dzieje?

Olt
@Olga

Odwalasz czarną robotę za marną stawkę bo oczywiście nie zasługujesz na więcej w oczach właścicieli, oni spijają śmietankę a pracownik ma z tego gò.

Ropa1

Każdy kto się szanuje powinien omijać takie prace szerokim łukiem, a co do pieniędzy to minimalna krajowa jak dobrze pójdzie bo bywa nawet mniej.

Mirosław

Jako były pracownik mogę pochwalić firmę. Pieniądze były zawsze na czas a atmosfera bardzo miła

Damian

Zleciliśmy zamówienie na wszystkie okna do domu. Zlecenie zrealizowane szybko i w terminie. Jesteśmy zadowoleni z usług firmy

Krzysztof

Firma Okna Debow podeszła do naszego zamówienia w sposób bardzo profesjonalny. Jesteśmy zadowoleni.

Janek

Firma bardzo dobra, wszystko sprawnie, szybko załatwione. Panowie bardzo mili.

Bożena

Jesteśmy zadowoleni z okien, bardzo solidna praca, montaż okien dokładny

Świder Jakub

Współpraca z firmą tragiczna. Pierwszy kontakt okej, przedstawiciel przyjechał na pomiar i cisza. Przez 2 tygodnie dzwoniłem do przedstawiciela, ciągłe zbywanie że jeszcze nie zdążył potwierdzić wyceny, na końcu informacja że ceny się zmieniły z racji na kolejny miesiąc kalendarzowy i myślał że już nie będziemy zainteresowani. Sprawa zgłoszona do centrali, lecz centrala po naszej rozmowie miała oddzwonić i niestety lecz nie oddzwoniła. Podejście do klienta niestety tragiczne, jak jest taki ciężki kontakt przed zamówieniem to co dopiero musi być po zamówieniu i opłaceniu okien... nie polecam firmy. Byłem obsługiwany przez : (usunięte przez administratora)

Witold
@Świder Jakub

W połowie lutego zgłaszałeś sprawę do centrali i nie napisałeś już później, jak wszystko zostało wyjaśnione przez firmę Okna Debow? Czy całą sytuację udało Ci się wyjaśnić, dlaczego tak to wszystko dziwnie wyglądało? Zaciekawiło mnie to, dlatego chętnie to ustalę. Pomożesz mi w tym? Dziękuję.

Janusz

Nie polecam tej pracy.

@Janusz

Młody pilnuje dobrobytu :) a córa równie pilnuje ???

Tatt

Takie pytanie jaka jest stawka godzinowa na produkcji?

Siekiera

Powiem krótko. Również nie polecam.

alo

@Czarek właśnie, czy na początek dają minimalną czy cokolwiek więcej?

Czarek

Jakich zarobków można się spodziewać na początku? Dają od razu umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Debow Sp. z o.o. - Dębów

• Jak się pracuje w Okna Debow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Okna Debow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okna Debow Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Okna Debow Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Okna Debow Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Okna Debow Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 233
    37-200 Dębów