Opinie o Dori Trans Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dori Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dori Trans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dori Trans Sp. z o.o. w Płock

Co wchodzi w socjal Dori Trans Sp. z o.o.?

$$$$ Nowy wpis

Kasa odzyskana 571 231 183

Była Nowy wpis

Pamiętam dawno temu jak pracowałam,obecnie na szczęście mnie tam nie ma...jak po tygodniu podziękował świętemu pracownikowi,od tak po prostu...zrobił to pantoflarz bo konkubiną Milena mu kazała a ten się jej posłuchał...cóż karma wraca...zbanrutowal

Ilona

Sporo informacji ze firma nie płaci swoim kontrahentom za zlecenia... a jak jest z pracownikami? Macie normalnie wypłaty?

DonJulio Nowy wpis
@Ilona

Oczywiście, że nie

Spedytor

Szybko, bezproblemowo, konkretnie, Pracuję drugi miesiąc, wypłata i wszystkie warunki dotrzymane. Atmosfera w firmie bardzo dobra w porównaniu do mojej poprzedniej spedycji w której pracowałem.

o doświadczenie, wyniki,

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jaka jest umowa w firmie Dori Trans Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Spedytor Międzynarodowy zatrudniają na umowę zlecenie?

DonJulio

Umowa o prace za najniższą krajową

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Dori Trans Sp. z o.o.? 22 listopada na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Spedytor. Ktoś z Was aplikował?

DonJulio

Jak to jakie, minimalne, a na reszte dymaj z prowizji

DonJulio

Tragedia, szef nie płaci za urlopy, podstawa mierna, dobrze, że stamtąd uciekliśmy

Rafał

Długo to trwało?

@Rafał

U mnie 2 miesiące ;)

udalo sie odzyskac 20000

Super opcja. Dzownicie

Przemysław Guzdowski

2 miesiące i kasa na kocie!

Paweł z firmy Sowiński

Polecam dzownić.

wachałam się długo czy zadzownić. Nie żałuję :D zadzońcie, czegoś się dowiedzie

ODZYSKANA KASA! 3 miesiące ale pieądze na koncie ponad 3ty seuro! polecam dzownić :)))

Wanda
@Ania

Za co Wam firma tak zalega, za pracę jako pracownikom, czy bierze inne firmy transportowe jako podwykonawców? Bo czytam i nie wiem, czy to jako kierowcy piszecie, czy jako kto...

Transport

Uwaga !!!! nie płacą!!! (usunięte przez administratora)

Przewoznik

FIRMA NIE PŁACI ZA ZLECENIA,ZERO KONTAKTU,NIE WIEM JAKIM CUDEM SĄ NA TRANSIE,(usunięte przez administratora)I TYLE

Jacek
@Przewoznik

I co, udało się jednak odzyskać pieniądze? Zgłosiłeś gdzieś sprawę?

Lexu
@Jacek

Można się dogadać

Dorota
@Lexu

ale o jakiej sprawie mowisz? o zwrocie kasy czy o czyms innym ?

AD TRANS

Polecam zadzwonić. Wróciło 3 tys euro.

Przewoznik
@AD TRANS

Dobre,chciałbym to zobaczyc

PRZEWOZNIK

Widziałem ze ta firma Trans Elit znikła kiedyś z trans .eu ale juz widze jest z powrotem oni są powiązani z dori dlaczego trans ich przywrócił do oszukiwania ludzi Składajcie skargi do bezpieczenstawa trans.eur zeby ich poblokowali , i zgłaszajcie na prokuraturę ta dori i ze trans elit to powiązanie

Zdziwiony
@PRZEWOZNIK

Trans tylko na abonament patrzy. Dawajcie na facebooka tam jest większa grupa (usunięte przez administratora)

Tomek co sam sam wozi domek

Tak tak tak. Mój zaufany gość:)

Poszkodowany

Podajcie gdzie siedzi kierownictwo firmy ? Wszyscy i jedyni pracownicy z Dori Trans przeszli do Trans Elite w miejscowości Skudzawy. Adres w Płocku i Toruniu to wirtualne albo nieaktualne miejsca. (usunięte przez administratora) mnie, zgłaszajcie do trans nową spółkę trans elite żeby nie okradali kolejnych przewoźników. Jak ktoś wie, gdzie szukać dyrekcji to proszę o informacje. Chciałbym się tam przejechać.

Płock
@Poszkodowany

Podaje adresy z dawnych zleceń transportowych: ul. Witolda Zglenickiego 42G/34 09-411 Płock ul. Stanisława Szymańskiego 1A 87-100 Toruń ul. Plac Sienkiewicza 4/8 87-500 Rypin Posiadacie prywatne adresy tych kombinatorów ?

Poszkodowany
@Płock

Mam rodzinę w Rypinie,i z dobrego źródła wiem że dopiero to teraz trans elite,z Sienkiewicza przenieśli się na wylocie z Rypina do Warszawy,koło Orlenu.Nazwy nie znam.Wlasciciel mieszka na ulicy cichej,gdzieś koło torów,dokładnej lokalizacji nie znam.Ale wysoki,gruby więc by rozpoznał pewnie.Trzeba by w STE z Torunia popytać o nazwisko,bo wspolpracowali

Szok
@Poszkodowany

Na ulicy cichej w Rypinie mieszka prezes Tomasz Boruszkowski ? Czy miałeś na myśli kogoś innego pisząc o właścicielu ?

Poszkodowany.
@Poszkodowany

Na przeciwko Orlenu na wylotówce na Warszawę była zajezdnia Pks i firma krawiecka miejscowość Dylewo.

poszkodowany
@Szok

tak,muminek tam mieszka,aut sporo maja wiec jest z czego egzekwowac.Ale wiadomo to nie pierwsza spolka tego pana i wszystko pewnie przez podstawione osoby.Maly wywiad zrobilem,podobno domy,auta za konkretne pieniadze sa itd ,wiec raczej nie z pensji.No chyba ze od bezdomnego dostał.Dziwne ze skarbówka i inne instytucje sie nie zainteresuja.

Tez się chętnie dowiem.

Tomasz

Odsprzedają ładunki z giełd, tragedia

Anita
@Tomasz

Częściowo ma Pan racje. Ale proszę pokazać spedycje która tak nie robi. Docelowo si3 pozyskuje klienta żeby nie musiał na żadną z giełd wrzucać

czaro
@Tomasz

i to w jaki sposób biora ładunki za cenę naprzyklad 1500 euro a sprzedaja za 2000 ty zeby tylko znalesc jelenia i sprzedac i mu nie zapłacic ta firma to porazka smierci kryminalem w niej ludzie obudzcice sie

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Dori Trans Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 22 listopada kilka ogłoszeń.

Lesio

Juz nie wyglada.Firma zwija zagle jak jej poprzedniczki.Ale powstal juz nowy klon Trans Elite jakby co.Historia ladna,8ep,Omega poludnie,dori trans teraz trans elite.Ciekawe co dalej?Ile razy można z tego samego przekrętu korzystać?

Dorota
@Lesio

skad masz takie info, w necie nic o tym nie ma ze zamknieta czy w upadlosci, normalnie gogole podaje kontakt do nich !

@Dorota

Wlasnie widze ten kontakt.Tutaj po opiniach ludzi a i na FB trochę o was pisza.WIec jak Pani prezes Doroto czy moze Pani tomaszu lepiej?

Lesio

Firma której nie polecam.Wypowiadaja się tu pozytywnie pracownicy którzy nie mają swojego zdania.Wystarczy powiedzieć że to klon dawnej 8ep i Omega południe.szef Tomasz nie on jakich mało i jego partnerką zawierająca nosa.Kierowca to niewolnik u nich:najlepiej jakby nie spał.Kto ma własne zdanie odmienne od linii szefostwo jest szybciutko zwalniany

Pracuje w dori
@Lesio

Nie wiem kim jesteś ale wydajesz się być jakimś totalnym płaczkiem..... Rozumiem że wylewasz swoje żale przez internet bo masz poczucie anonimowości, ale proszę cię skończ! Nie jesteś żadnym pracownikiem jak to podałeś w komentarzu. Może jesteś kolejnym gościem który nie poradził sobie w pracy i teraz plujesz jadem na każdego. Firma ma mega fajną atmosferę. Nikt na nikogo nie krzyczy, nie ma (usunięte przez administratora) + każdy stara się być dla siebie uprzejmy. Ludzie po prostu się lubią. Proponuje Ci zasięgnąć porady jakiegoś specjalisty jeżeli masz problemy z emocjami. To co wypisujesz to totalne bzdury XDDDD Pozdrawiam :)

Kierowca
@Pracuje w dori

Jak tam pracujesz, skoro firma zbankrutowała ?

Lesio

Tomasz to bufon jakich mało uwazajacy się za wszechwiedzacego.Pracownice trzymają prosto paluszek bo się boją o zwolnienie.Na temat jego partnerki Milanu szkoda się wypowiadać.Sposob zachowania i wypowiadania się na poziomie szkoły podstawowej.Co chwila urząd skarbowy i policja kontrolują firmę więc chyba nie jest tak różowo

Firma nastawiona na rozwój, posiada oddziały w Warszawa, Toruń, Koszalin, Kraków

Zostaw merytoryczną opinię o Dori Trans Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Dori Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dori Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dori Trans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dori Trans Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dori Trans Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dori Trans Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.

Dori Trans Sp. z o.o.