Opinie o Kamix Sp. z o.o. w Stojadła

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kamix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kamix Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamix Sp. z o.o. w Stojadła

Bv

Dla mnie nie przeszła by ta robota moze w czasach duzego bezrobocia tak ale na dzień dzisiejszy praca dwu zmianowa całkowicie odpada jednego dnia trzeba wstawac o 2 w nocy pozniej po robocie odsypiac dzien stracony druga zmiana na po południe powrót do domu po 21 i też cały dzień w plecy tak.żle.tak niedobrze

Karolka
@Bb

ludzie tutaj tak się dziwią, że są takie zmiany pracy, jakby nie wiedzieli, że taka zmiana nocna u nich występuje, to wprowadzili to jakiś czas temu, że ludzie są obruszeni? a dlaczego jedni przychodzą na 3 rano, a inni na czwartą? od czego to zależy? rozumiem, że nie ma żadnych dodatków, a jakieś premie dla pracowników?

Benek Nowy wpis

Połowa pracuje tam długie lata stracili rachubę czasu i nie do końca wiedzą jak na przestrzeni lat zmienił się rynek pracy i wynagrodzenia na korzyść pracownikóe nie mają porównania dla nich kamix jest życiem ciemnota ciemnogród dlatego to odpowiada pracodawcy kiedys gadal na twoje miejsce jest 10 teraz pewnie też sieje propagandę

Piotr Nowy wpis

Teraz to.się pracuje od 6 do 14 max do 15 weekendy wolne wszystkie a nie tyrac 24 dni w miesiącu jak w kamixie podziwiam rych biednych ludzi białe (usunięte przez administratora)

Piotr Nowy wpis

Nie absolutnie wstawanie o 2 w nocy do pracy nie adekwatne do zarobków w dodatku system dwuzmianowy odpada a zeby malo tego było tp jeszcze dwie soboty pracujące powariowali

Ff Nowy wpis

Praca w takiej atmosferze odpada specyficzni szefowie i mało płacą i trzeba w środku nocy wstawać do roboty przed 2 nie odpada za 10 .000plus 15 procent premii uznaniowj co miesiąci dodatki za prace w nocy od 3 czy tam.od 4 do 6 to dodatkowa kasa za 13 tysi to uczciwa kasa nie ma.zycia wstajesz w nocy pi rannej zmianie trzeba odsypiac w domu wiecznie chocić nieprzytomny drugi tydzien druga zmiana wracasz do domu 21.30 zero życia płac więcej człowieku z wąsikiem a drugi z wielkim bebzonem jeszcze wam.mało kasy

Firma Kamix Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Arek

Tak to prawda teraz jest tak rynek.,pracy nasycony ofertami ze obecnie nikt nie chce pracowac w systemie dwuzmianowym a w.szczegołności rozpoczynać pracę od 4 rano zgadzam się z przedmówcą nie te czasy że kazdy łapał robotę z pocałowaniem ręki i brał to co było a nie to co chciał

@Arek

A właśnie mi by odpowiadała praca dwuzmianowa ale zastanawiam się czy jest może organizowany dojazd do firmy ? Wiesz, na niektóre produkcje coś takiego ogarniają albo w ogóle dopłacają kilometrówkę, zawsze jeszcze idzie się przespać w busie do pracy dlatego pytam?

H

Dojazd na własną ręke jakie busy bóg cię opuścił jakie dopłaty za kilometrówke człowieku z księzyca spm się urwałeś

@H

Rozumiem że nie ma żadnego dofinansowania i trzeba na własną rękę ogarniać dojazd. A w ogóle jest inne dofinansowanie? Np. do opieki medycznej albo posiłków dla pracowników? Dają jakieś benefity?

Hul

Za taką tyrkę za wstawanie o 2 w nocy do pracy o prace w systemie dwuzmianowym i jeszcze sldwie soboty na start magazynierz na spożywce i nabiale po 9 tys na ręke pracownicy kas 7.5 tys na ręke nie oszukujmy się najlzejsza robota kierowcy 12 tys na ręke te.zarobki byłyby uczciwe bez premii niczego i kazdy pracownik na święta talon 2 tys ale nie do wykorzystania w kamixie tylko topaz sklep kulfon coś w tym stylu

@Hul

Czytam te zarobki, i na początku myślałem, że podałeś kwoty, jakie realnie można tu zrobić :P No ale jak widać, to tak dobrze nie ma. W takim razie ile tu magazynierzy zarabiają?? Kilka miesięcy temu podał ktoś 4500, ale w sumie nie napisał jakiego stanowiska to się tyczyło, ani czy chodzi mu o brutto, czy netto. Czyli robota cięzka, normy trudno wyrobić?? Hmm a jak z rotacją? Bo szukałem ofert pracy i firma chyba nikogo nie szuka.

Robert

Ile 4500tys chyba jakiś żart za pracę fizyczną i zarwane noce .jak 4800 to zarabia sprzątaczka w warszawie na bloku myje schody okna liscie pograbi czy snieg odsnieży pracuje od.8 do 16 wszystkie weekendy wolne pracujcie tam.dalej powodzenia

Jan

Teraz 7 albo 8 tys to standard na magazynie w wawie żadna łaska pewnie 8 tysięcy zarabiają

Weronika

Co według Ciebie ma oznaczać stwierdzenie "robić za czapkę gruszek"? Jesteś w stanie podać zarobki? Jakieś widełki? Bo nie wiem, jaką kwotę miałaś/eś na myśli używając tego stwierdzenia, a zastanawiam się nad tym, aby złożyć tutaj CV...

Ona

Hej, wytłumaczy mi ktoś, dlaczego nie ma tu dodatku za zmianę nocną? Nocek nie reguluje przypadkiem kodeks pracy? :P Jeszcze coś warto wiedziec, przed zatrudnieniem się tu u was w firmie? Zmieniam pracę i nie chce wpaść z deszczu pod rynnę, kolokwialnie mówiąc. Chodzi mi o stanowisko na produkcji. Tak w ogóle to mam przed sobą starszą ofertę, i firma w benefitach napisała o dofinansowaniu wczasów i świąt. Jak wyglądało to dofinansowanie w tym roku? Było jakieś?

Bv

@Bv

To w jakich godzinach pracują magazynierzy? Możesz napisać konkretnie od której do której? Bo już się pogubiłam :D Widzę różne komentarze, kto o której musi wstać i już sama nie wiem. :D Pytam rzecz jasna dla męża, który zastanawia się nad złożeniem CV. I skoro pracuje się tak w środku nocy, to czy można liczyć na jakiś dodatek nocny? :)

Bb
@Gość

Magazynierzy pracują od 3 rano do.12 a reszta chołoty od 4 do.13 tak się ma.1 zmiana i nie ma.zadnych dodatkow za prace w nocy więc to logiczne ze jak mieszkacie na wiosce za mińskiem to twoj stary musi wstać o 1.30 do roboty a jak w mińsku to o 2 w nocy powodzenia

Bb
@Gość

Więc trzeba miec niezły cyrk w bani zeby na takie warunki i pieniądze przystać ale zawsze się jakiś cyrkowiec trafi bez szkoły i perspektyw zyciowych typowy nieudacznik życiowy który będzie wstawał o 1.30 w nocy do roboty

Karolka
@Bb

Ttt

Do pracy normalni ludzie to chodzą na 6 rano na jedną zmianę a nie wstają o 2 w nocy zeby za te wstawanie jeszcze płacili godziwe pieniądze a w kamixie jakis chotu system dwuzmianowy i tak naprawde na nic nie ma człowiek czasu

@Ttt

Ale podpisując umowę chyba godzisz się na system dwuzmianowy. No chyba, że na rekrutacji co innego o wymiarze pracy mowili? A jak komuś jakaś zmiana w grafiku nie pasuje, to można się z kimś zamienić?

Neti

30 żl netto powinnien płacić na h i nie ulega to.żadnej wątpliwości zeby wychodziło 270 zł dniówka ludzie trzeba się szanować noc zarwana nic nie mozna załatwić po.1zmianie trzeba odsypiać 2 zmiana na poludnie wraca się póznym wieczorem co.to za.robota minimumm 6.5 tys musi brac on ma dobre zyski stać go tylko propagande sieje że małe sklepy plajtują molochy się otwierają baju baju to jak jest tak.żle.to.dlavzegomjeszvze funkcjonuje

@Neti

Skaczesz po różnych wątkach i trochę trudno to zrozumieć ... Powinien płacić 30 zł, a czemu? Uważasz, że praca jest za ciężka czy jest po prostu sporo obowiązków? To ile w takim razie płacą na godzinę? Są 2 zmiany czy więcej, nocki też wchodzą w grę?

Zocha

Nie współmierne zarobki.do zarwanych nocy

Roman
@Zocha

Masz na myśli nocne zmiany? Tak ciężko się pracuje? A jeśli chodzi o zarobki to dają dodatek za pracę w nocy? Ile razy w tygodniu wypadają nocki?

Gg

Jaki jest sens yammpracowac jak ciecnna budowie ma 18 zł na godzine system.pracy 24 na 48 20 dni wolnych 4500 wypłaty w nocy spi juz kiedys pisałemnnie te czasy zeby w kamixie pracowac

Darek

Bezrobocia W Polsce nie ma więc na tą chwilę na bank bym tam nie pracował ze wzgledu na te poranne zmiany nie dla mnie się zrywac o.2 w nocy do pracy przez cały tydzień o nieeeeeeeee nawet za 10.000 tyś bym nie poszedł przysięgam

Teodor

Nie polecam zatobki nie wspólmierne do wykonywanej pracy dziwna atmosfeta a do tego te wstawanie w srodku nocy nie polecam słabo płacą tam się ludzie nie wzbogacą

Nnb

Absolutnie bron boze tam robic kasa jest slaba trzeba wstawać do roboty o 3 w nocy a magazynietzy wstają ze spozywki chyba o 2 w nocy w imie czego systemu pracy dwuzmianowego jakas kpina za takie pieniądze co oni oferują mozna znależc robot z pracą od 7 do 15 czy 16 weekendy wolne robota dla ludzi niedowartościowanyvh

Ttt

Nie warto zła atmosfera robota nie pewna nie znasz dnia i godziny kiedy cię pogonią bez podania przyczyny były takie przypadki ogromna liczba pracowników konfidentów i plociuchów dwu zmianowy system.pracy niekprzystny dla pracownika n,nieadekwatne zarobki do wykonywanej pracy jedyny plus terminowość wypłat

Edyta
@Ttt

Tak po prostu zwalniają? Ile pracowałeś w firmie czasu? To nie jest cios w kolano trochę? Przecież nowego pracownika trzeba znowu wdrażać itp.. czy po prostu były redukcje etatów z przyczyn finansowych? Nieadekwatne zarobki, to ile szło tu zarobić?

Asia

To znaczy? Co masz na myśli pisząc że jest to co było 20 lat temu? To jak wspominasz tamte czasy w firmie? Nadal tutaj pracujesz?

Rtv agd

Zero poszanowania panów pseudo prezesów w stosunku do pracowników a ich sposób w jaki zwalniają pracowników woła o pomste do nieba były takie przypadki że pracownik na koniec zmiany na fajrant dowiaduje sìę że jutro ma nie przychodzić do pracy bez podania przyczyny to tylko świadczy jakimi są ludzmi bez taktu honoru w taki sposób się tego nie powinno robić ale karma wraca

Zostaw merytoryczną opinię o Kamix Sp. z o.o. - Stojadła

• Jak się pracuje w Kamix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kamix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kamix Sp. z o.o.