PHZ KASOL J. A. KAZBERUK

Białystok

Opinie o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK

Białystok

Chyba wszędzie jest lepiej niż w Rosti, dalej szukają so pracy w Kasolu ?

Ola

Już ponad pół roku tam pracuje chyba zależy do jakiej ekipy się trafi ale pracowałam w innych miejscach w Białymstoku i tu jest lepiej niż w agrowicie czy rosti no i nie ma nocek

ola

I tak to, rzekomo LIDER, a dorobił się takich opinii po 25 latach na rynku, he he jak dobrze ze jest net. A ja mam pytanie, dlaczego ludzie nie zgłaszają takich zachowań i działań odpowiednim służbom,czego się boicie ? To oni powinni trząść portkami przed odpowiednimi służbami.

niedoszły

Nie radzę i nie polecam. Fakt że szukają cały czas pracowników jest zastanawiający, ale jak ktoś lubi jak nim pomiatają to proszę bardzo.

Dominika

@prawda, wystarczy ,że zaaplikujesz do firmy, wejdź na ich stronę internetową mają podany kontakt, zadzwoń i się dowiesz, jeżeli nikt Ci na forum nie udzieli informacji. Jak będziesz coś wiedział daj znać.

prawda

Człowiek nie zmienia się z dnia na dzień,a mnie interesuje rzetelna opinia o firmie,bo pracuję,ale chciałbym zmienić pracę i boję się aby nie wpaść z deszczu po rynnę,bo mam nieuczciwego pracodawcę.Proszę o wpisy.Dziękuję.

Michal

Normalna praca dużo młodzieży latem

byla pracownica

Pracowalam tam w tym roku ponad miesiac ale z powodów osobistych musiałam zrezygnować,praca normalna i ludzie też może było kiedyś tak jak piszecie ale teraz gdy jest młody szef Łukasz jest normalnie

drevni

Pracowałem tam kiedyś na wakacjach jako student .. To była jedna wielka porażka .. Stres ogromny presja , krzyki .. szef to porażka bardzo agresywny despotyczny terrorysta .. O szacunku do ludzi nie ma mowy, praca ciężka za psie pieniądze .. To była najgorsza praca jaką w życiu miałem .. tragedia .. Jak ktoś ma alternatywę to odradzam ..

habess

kupiłem w Warszawie w markecie Auchan grzybki tej firmy -maślaki kiszone-bardzo mi smakowały i wiele już zjadłem,a dziś przyjrzałem się dokładnie i znalazłem w słoiczku 3 duże grzybki ROBACZYWE DOSŁOWNIE CAŁE !!!Grzyboznawca nr 1170 zauważył,że to MAŚLAKI ale robaczków nie widział. I tak to stracili następnego klienta,na czym jeszcze zaważyły opinie wyzyskiwanych pracowników.

Janek

Niech sobie będzie liderem na całym świecie tylko niech zmienią tam swój stosunek do pracowników, żeby nie traktowali ich jak niewolników, bo ten cały zakład przypomina jakiś jeden wielki gułag. Znęcają się nad ludźmi psychicznie wyzywając ich od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kretynów, każą zostawać po godzinach i za to nawet praktycznie nie płacą. Warunki pracy nie różnią się od warunków pracy w oborze czy w chlewie, jeden wielki syf i brud. Zarówno ojciec jak i jego synowie to okropne chamy i buraki, uważający się za jakiś nadludzi, traktują pracowników jak bydło i śmieci. Szkoda tracić nerwy dla nich i ich firmy.

margolcia

a co! niech mają! załużyli! moim zdaniem firma jest zasłużonym w pełni liderem na rynku polskim w przetwórstwie runa leśnego i czułam że wielka kasa wchodzi w grę

Incognito

Słyszałem że właściciel Kasolu do "krętach", a jego najbliższa życiu osoba jest Sędziną. Tak więc cuda cuda robić może Pan "Kasol". Dom z basenem i inne cuda kosztują, więc trzeba skrobać na pracownikach i tyle.

lilka

Odradzam pracę w tej firmie. Na produkcji czułam się jak bym pracowała w oborze przy bydle. Resztki grzybów z podłogi trzeba było sprzątać rękami bo nie bylo szufelek. Jeden wielki szlam na podłodze. Bez kaloszy się nie obejdzie. Przerwa na szybko żeby zjesc kanapkę, zdążyłam się napić tylko wody z czajnika bo o zaparzeniu herbaty nie było mowy- brak czasu. Porażka! Odradzam, zwłaszcza ze jeden z synów jest strasznym chamem, potrafi przyjsc i powiedzieć -Ty już tu nie pracujesz, zbieraj się do domu. Nik nie patrzy że kobiet dźwigają ciężary (skrzynki), po prostu jedna wielka porażka. Szok że coś takiego dzieje się w XXI wieku w środku miasta.

była pracownica

Pracowałam w tej firmie miesiąc i już nigdy więcej tam nie wrócę. Pracowałam tam tylko dlatego, bo z dnia na dzień straciłam pracę i musiałam czegoś się złapać. Tam nie ma negocjacji-nie podoba się to do widzenia. Szefostwo tylko potrafi krzyczeć, atmosfera tam jest tragiczna

ojama

Płacą 5 zł netto za godzinę, czyli poniżej płacy minimalnej - umowa śmieciowa. Opisani w lokalnych gazetach. Praca w Białymstoku za 5 zł. Żeby zarobić płacę minimalną trzeba pracować 250 godzin

Nat

Właściciel firmy traktuje ludzi jak szmaty, byłam tam tylko jeden dzień i każdemu będę tą firmę przedstawiać w jak najgorszym świetle bo tylko na to zasługuje. Za nadgodziny nie dostaje się ani grosza, kobiety muszą czasem pracować po 2-3 godziny za darmo. Przerwa trwa około 5 minut bo później szef woła do pracy i nie ma że się nie pójdzie. Dla niecałego tysiąca na miesiąc nie warto się męczyć

babka

Kasol nadal zatrudnia? ktoś dostał tą pracę przy produkcji? Jestem tzw. 50 plus i w niewielu miejscach jeszcze mogę liczyć na pracę..

Samurai

Też jestem zainteresowany pracą w tym przedsiębiorstwie, nie wiem jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i czego się spodziewać... proszę o opinie..

laura

Ostatnio cos w Internecie czytałem, że kasol zatrudni Panie przy produkcji, może któraś juz pracowała i może polecić?

seba

O czym dokładnie jest mowa, bo jak sprawdzałem to PHZ KASOL działa w pięciu branżach, a to nie mało, to może doprecyzujcie by nie było nieporozumień.

MAks

Jeżeli taka jest prawda to cóż... dobrze, że teraz to widzę niż miałbym się przekonać na własnej skórze żałując każdej godziny spędzonej w firmie.

pracuje sie po 8 godzin albo i wiecej jak sie nie wyrobisz,ale placa 5 zl za godzine wiec sobie policz,odejmujac nadgodziny bo nie sa platne.kalkulacja jest prosta

kamilkkkk

Ktos sie zastanawia dlaczego ciagle szykaja do pracy to samo powina dac do myslenia 5zl jejku 800zl miesiecznie co to jest .

duska

to jest smieszne lepiej prowac za 5zl ktos napisal niz glodowac smieszne jesli sie bedzie pracowac po 8 godzin 5 dni w tygodniu to sie zarobi 800zl .Kup bilet 80zl na dojazy sie str aci od 1 do 2 ale ok to jest 720zl zaplac dla opikunki i co ci zostaje 70zl .Ja nie chce pary tysiecy ale dajcie ludzie najnizsza krajowa to sa ludzie

pracownica

traktuje ludzi jak smieci nie placi za nadgodziny daje umowe zlecenie placi 5 zl na godzine.nie warto sobie tym zakladem glowy zawracac

Zostaw opinię o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHZ KASOL J. A. KAZBERUK