Pastel Hotel Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Kasol Janusz Kazberuk

Białystok

Opinie o Pastel Hotel Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Kasol Janusz Kazberuk

lala

5zl na godzine i umowa zlecenie. wychodzi 800 zl miesiecznie. ludzie pracuja tam po kilka lat za taka stawke. [usunięte przez moderatora]

Nieźle płacą, hehe chyba sam właściciel pisał. Przecież tam nikt nie chce pracować, w Białymstoku wszyscy mają zupełnie odwrotną opinię. Tam nikt nie szanuje ludzi, ma się ich za nic a sam właściciel ech szkoda gadać. Ostrzegam innych!

mili

taaa 5zl/godz to faktycznie dużo...

Zostaw opinię o Pastel Hotel Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Kasol Janusz Kazberuk - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pastel Hotel Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Kasol Janusz Kazberuk