Opinie o Trade Trans Duo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade Trans Duo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Trade Trans Duo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade Trans Duo Sp. z o.o. w Warszawa

Stefan76śląsk Nowy wpis

Pseudo firma pseudo obiecanki Prezes firmy czlowiek który nic nie wie kapitał firmy podany na 100 tysięcy a firma dojrze że nie płaci a jak płaci to po terminie gdy się postraszy komornikiem auta wypozyczine w stanie opłakanym Kierownik firmy stara się ale jest tam jakąś góra która jest Daremna umowę podpisałem po czym sprawdziłem nie została zgłoszona Kierownik umywa ręce twierdzi że planuje tylko trasy resztę wysyła do Warszawy główny Szef kolejny Łukasz gdzie go nigdzie nie ma zapisanego do firmy jeden wielki skandal robić komuś na życie a samemu być w zagrożeniu Trasa 23h beż umowy spać nie można bo auto potrzebne na drogi dzień w nocy już musi stać człowiek się położy na chwilę i wróci nad ranem już problem ale kto normalny daje trasy po 24h beż zatrzymania. Sprawę tej firmy należy rozgłosić na całą Polskę i do odpowodnich służb a nawet tv skandal i wyzysk ludzi jeszcze beż umowy. Nie polecam tej firmy nikomu a wręcz przeciwnie proszę takie coś na glasniac dbając o nasze dobro.

Krzysztof Nowy wpis

Firma nie wypłaca wynagrodzenia pracownikom którzy nie zdecydują się na dalszą współpracę po okresie próbnym. Najpierw obiecują pieniądze w tym samym tygodniu jak się zrezygnuje, a później przeciągają po tygodniu. Jak się ich spróbuje przycisnąć to zaczynają się odgrażać. Obiecywane pieniądze w ogłoszeniach to również fikcja. Radzę unikać pracy w tej firmie. Trasy po 20-24h. Wyjazd w środku nocy, powrót tak samo i na następny dzień znów wyjazd.

Nie polecam , firma nie wypłacalna , praca na czarno nie wystawiaja umow , nie wiedza co to transpot miedzynarodowy, auta w stanie technicznym nie powinny poruszac sie po drogach , wyposazenia podstawowowego brak , auta stale przeładowane , o wszystko sie trzeba prosić a człowieka jak (usunięte przez administratora)traktuja.

@pracodawca Nowy wpis
@Monika

Pani Monika chyba pomyliła firmy, jeśli auta roczne lub dwuletnie są dla niej w złym stanie technicznym. Pozdrawiam konkurencję.

Administrator Nowy wpis

Chcę zapytać o waszą ocenę w kwestii pracy. Czy pracodawca wdraża nowo zatrudnionych pracowników? Czy jest możliwość pracować na niepełen etat? Bardzo dziękuje za wskazówki.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zostaw merytoryczną opinię o Trade Trans Duo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trade Trans Duo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trade Trans Duo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Trade Trans Duo Sp. z o.o.
  • Władysława Przanowskiego 83 lok. D
    01-457 Warszawa

Trade Trans Duo Sp. z o.o.