Omega Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowo-Prawne Przemysław Skorupski

Bydgoszcz

Opinie o Omega Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowo-Prawne Przemysław Skorupski

użytkownik zarejestrowany

to prawda, faktycznie żadnej nowej oferty nie zauważyłem od nich, ale często jest tak, że nie zdąży się najpierw pojawić w internecie bo już mają na miejscu chętnych do pracy, także warto złożyć swoje cv bezpośrednio do punktu w tym przypadku w bydgoszczy ofc

Sławek
@:) 24.04.2016, 19:09

Nie ma jak samoreklama. Trzeba było tylko wspomnieć, że firemki już nie ma a właściciel ma sądowy zakaz wykonywania działalności gospodarczej :)

zuza

Uwaga !!!! To lichwiarska firma. Pracowałam u nich w jednym z oddziałów. Udzielają pożyczki na lichwiarskich zasadach. Daleko od takich.

Sly
@zuza 01.03.2014, 19:45

Witam, poszukuję kontaktu z Panem (usunięte przez administratora) . Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Zostaw opinię o Omega Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowo-Prawne Przemysław Skorupski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowo-Prawne Przemysław Skorupski