Opinie o Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o. w Wola Rębkowska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - Produkcja włóknin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o. w Wola Rębkowska

Na początek najnizsza krajowa albo umowa zlecenie potem ciężko doprosić się o umowę normalną która i tak jest niewiele wyższa od najnizszej krajowej. Niema żadnego systemu premiowego, na Święta też nic nawet sprzątaczki niema pracownicy sami łazienki i stołówkę sprzątają według ustalonego grafiku...Chodzi o pracowników produkcji

Polecam! Największa zaleta to atmosfera w firmie, prawie jak w rodzinie. Generalnie, nie ma do czego się przyczepić. Wypłata zawsze była na czas a nawet sporo przed terminem.

Pracownik2

W maju to była jedyna impreza od kilku lat dla produkcji .Zapomnij o jakieś pieniądzach na Święta itp

Cześć, możecie ustosunkować się do wielkości stawek? Jest tu taki wątek w którym pisali, że nowe osoby zarabiają więcej niż te zatrudnione od lat. czy to prawda? A jeżeli już tak to w jaki sposób do tego dochodzi? Nie powoduje to większych rotacji?

Xd Nowy wpis

Pracownik pracujący 5lat i wyżej mniej zarabia niż Panie i Panowie z Ukrainy!!!

Xxx Nowy wpis
@Xd

Tak jest-nowo przychodzący potrafią dostac wyższa stawkę niż starzy pracownicy na tym samym stanowisku.

Operator

Szef typowy Janusz-placi tyle aby tylko ludzie nie uciekli przeważnie najnizsza krajowa,premi żądnej, nawet wigilia jest jak ludzie sami się zrzuca i sobie zrobią o jakiś pieniądzach na święta zapomnij,a stołówkę i kible sami pracownicy sprzątają...

Operator
@Operator

Jak w każdej firmie: bez doświadczenia zarabiają najniższa krajową, natomiast ci z doświadczeniem mają lepiej.

@Operator

I to wspomniane lepiej na jakie kwoty można mniej więcej przybliżyć? Jest jakiś stosunkowy przelicznik? Co roku o te sama kwotę czy może jakoś na wyniki bardziej patrzą? Piszemy teraz o stawce godzinowej, tak?

Sporo czyli? Nie wiem jak to wpływa na warunki pracy, bo jeszcze mnie tu nie było ale pisali o dobrej atmosferze, pozostali miedzy sobą jaka teraz maja? teraz rzuciło mi się w oczy ze wigilie chyba za organizowane i ludzie robią wspólna zrzutkę? Gdyby się nie lubili to by się zbytnio nie angażowali chyba? Jakieś jeszcze imprezy organizują?

Atmosfera na produkcji zła nie jest-ale co tu się spinać jak i tak najnizsza krajowa a premi niema.Po nowym roku podwyżka-ale tylko dlatego że będzie musiał najniższą krajową zapłacić....Jedyny plus to że na noce się nie pracuje

A gdyby ktoś chciał właśnie na te noce robić to by teoretycznie jakoś mógł? O kasę mi teraz chodzi, więcej by wtedy pewnie wpadło? Prócz zmian odnośnie minimalnej są planowane jakieś jeszcze w tym nadchodzącym 2024ym?

Pracuje się na 2 zmiany 6-14 14-22.

Nie ma indywidualnego podejścia? Mam na myśli ugadanie się pod pewnymi warunkami by robić właśnie na jedna? Chyba poprzednik to właśnie miał na myśli. Co przy tym z taka ogólna elastycznością? Gdyby komuś przytrafiło się, że musi dosłownie godzinę przed końcem zmiany wyjść załatwić cos istotnego to można się jakoś dogadać?

Majowe balety macie? A co ze świętami lub tez sylwestrem? Była może wigilia pracownicza? Organizujecie sobie takie wydarzenia? Jak już ostatnio do świąt nawiązywali w komentarzach to tylko do kasy jeśli już

Pracownik2

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Nowe opinie

Witam szukam opinii na temat firmy Allfil filter. Takich normalnych nie mściwych. Opinie na temat atmosfery, czy wypłaty na czas, jak przełożeni i współpracownicy?

Czyli jak z tym grafikiem? Był na rękę czy nie bardzo? nie widzę odpowiedzi na zeszłoroczne pytania, a ktoś pisał o jakiejś nowopowstałej siedzibie, po takim czasie jest tu ktoś bardziej doinformowany i mógłby się odnieść? pisali po prostu o kasie na czas a nawet przed czasem, lubię mieć wszystko zawsze na koncie tak jak trzeba z tym, że w jakich wysokościach? Jakie są stawki?

Wszystko do dogadania. Z wynagrodzeniem na początek nie ma szału, zresztą jak wszędzie.

Oluś
@Marcin

Na początek szalu nie ma? a co potem? : ) po jakim ewentualnym czasie doczekam się jakiejś solidnej podwyżki? i za jaka prace zostanie mi ona w zasadzie przyznana? Niczego nowego w postach tu nie widzę, a lubię być na bieżąco. Jakieś widełki płacowe są możliwe do wskazania?

Wiecie, czy Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jak wygląda sprawa grafiku w Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

NATI

wika

Taka duża inwestycja a prezes jeździ Peugotem paertnerem ????

Opinia

Szukam nowych opinii na temat firmy Allfil Filter. Jak atmosfera, przełożeni? I czy prowadzą rekrutację już do nowo powstałej siedziby firmy?

????????????

Polecam z czystym sumieniem tę firmą ... Pracodawca bardzo w porządku???? wypłaty na czas a nawet przed czasem.... atmosfera w firmie bardzo dobra.... nie mam nic do zarzucenia????????

Sylwia

Tez polecam! Pracuje się bardzo dobrze! Atmosfera bardzo dobra! Tylko takiej firmy szukać!

Zostaw merytoryczną opinię o Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o. - Wola Rębkowska

• Jak się pracuje w Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o.?

Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 40
    08-410 Wola Rębkowska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o.