Opinie o Mont-Inox w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mont-Inox. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mont-Inox o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mont-Inox w Sanok

COWY ZA BREDNIE WYPISUJECIE LUDZI W KONIA ROBICIE ,,zaczyna się tak dziac jak w firmie NGS , Z zarobki na delegacji w FRANCJI TO 6000ZŁ zgadzam sie z tym ale za2,5 miesiąca ,nigdzie niema lekko niestety ,3lata pracowałem to wiem jak jest ,eh

Tak masz wszystko dojazd , mieszkanie to taki GITE domy z wyposażeniem kuchnia , łazienka i pokoje , dojazd busem , berlingiem czasem samolotem lub autobusem na koszt MONT INOX

Umowa za granicą we Francji 6000 zł . Urlop normalnie do wykorzystania , bony, i ogólnie znośnie oby tak dalej

Pan

Po pierwsze tu nigdzie nie pisze czy ja tam pracuję czy też nie. Po drugie jak chcesz znać prawdę to właśnie częściowo tylko JĄ POZNAŁEŚ, bo chcąc wejść w szczegóły należałoby dość długie wypracowanie napisać. Nie mam ochoty na bzdurne pisanie. Chcesz to wierz, nie to nie. Mi osobiście na tym nie zależy. Chcieliście na forum kilka faktów, więc napisałem tylko cząstkę. (usunięte przez moderatora)

Firma Mont-Inox poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Były pr.

Przepraszam bardzo nie mogę pracowac na delegacji ze względów rodzinnych to do Pan. Przestań pisać te brednie .............

ANONIM

DO PAN : JAK CI TAK ŻLE TO DLACZEGO TAM PRACUJESZ CO NIEMA MIEJSCA DLA CIEBIE W INNEJ FIRMIE ALBO CIĘ NIE CHCĄ TEN BYŁY PR PRAWDĘ PISZE

Pan

Posłuchaj ty były na poziomie zerowym. po co pytasz, a później niestosownie próbujesz się wypowiadać. Jak ci tak dobrze było w tej firmie to dlaczego dalej cie tam nie ma ! Może próbujesz punktować, chcesz wrócić. Musisz się ujawnić aby pAN cię zauważy. Jakieś donosy i temu podobne włazidupstwo - mile widziane. ..." A dzban dotąd wodę nosi dopóki się ucho nie urwie!!! "...

Były pr.

Napiszcie coś normalnego bo to jest portal o opinie firmy a nie ciągle ten sam człowiek pisze to samo i ciągle przeszkadza MU [szeryf] . Myślę że to jest KTOŚ z bliskich współpracowników szeryfa . Wystarczy przeczytać te opinie od stycznia i wszystko wiadomo. Trzeba mieć inteligencję na poziomie zerowym żeby pisać o prywatnych sprawach właściciela , pochodzeniu , co to kogoś obchodzi . Pracowałem w tej firmie kilka lat było różnie ale wspominam dobrze. Mam kolegów w Mont Inox i nie słyszę od nich złą opinię o firmie. Lepiej posłuchajcie normalnych ludzi a nie .......Byłem w kilku firmach i jak jest; zus z najniższej lub "0" o urlopie można zapomnieć a w M-I miałem wszystko i jak ktoś wspomniał wcześniej bony świąteczne.Kończę, Do zobaczenia

też spawacz

Spawacz - 2013-06-22 15:34:42 A ja właśnie dostałem podwyżkę na 15€ i nie mam co narzekać wystarczy kombinować a nie stać po portalach jak co nie którzy co robią tyle lat za śmieszne pieniądze!zapomniałeś ,,kolego spawaczu,, dodać że na działalności i przez lizusostwo,bo inaczej byś się nie chwalił.

też spawacz

Widać ze te wszystkie opinie (GŁUPIE I DURNE) na temat właściciela robi ta sama osoba jak już było napisane wcześniej .Napiszcie coś co się przyda przy zatrudnieniu . POZDROWIENIA

Spawacz

Ktoś

Ludzie nie mają pracy, więc znoszą "humory"- (delikatnie powiedziane), nastroje, a może napady wściekłości czy wariacji. Prosty chłop (właściciel) udało mu się dojść do pieniędzy - miał szczęście w życiu, (tak jak Ty byś wygrał w lotto) - teraz mu wali w (usunięte przez moderatora)bardzo często. kto wytrzymuje jego nastroje to pracuje i jeszcze donosi !!! I jeszcze jedno wali mu "dół na górę", a to zdecydowanie zbyt często.

I jeszcze jedno pytanie : Wiem ze w Mont Inox pracuje 220 ludzi to o co tu chodzi

Nie rozumiem jak jest tak żle to dlaczego w tej firmie pracujesz ????

Ktoś

Donosicielstwo to za mało powiedziane, tam tylko (usunięte przez administratora) mogą pracować.TEN /prostak/ ma napady wściekłości nie do opisania. Wszystkich próbuje sobie podporządkować.Jak ktoś jest odporny na stres i poniewieranie to może się tam zatrudnić.Ogólnie syf, bałagan.Zarządzający chaotycznie wydają polecenia, bardzo często bzdurne, tworzące złą atmosferę. Nie polecam. Mimo wszystko szkoda zdrowia!

zyczliwy

co do płacy jest wporządku ale oprocz Pani (usunięte przez moderatora) firmą żądzą bracia (usunięte przez moderatora) nie wiem ile z tego utrzepią ale skoro jest jak jest muszą brac tysiączka od 1 łebka mniej w firmie.

do wiatr

Bajzel to jest tylko robią to niektórzy pracownicy chodzą cały dzień z rękoma w kieszeni a (usunięte przez moderatora)to toleruje. Pracuje też w niby bajzlu i widzę jak to jest z tego co wiem ten '' kieszonkowiec'' pan (usunięte przez moderatora) to ma w ci..l kasy może więcej niz na montażu i . wszyscy czekają na zakończenie tego bajzlu przez pana kieszonkowca .Pozdrowienia dla pracujących pracujących a nie grających w C.... z BAZY

były

To nie jest mobbing , nareszcie ktoś robi porządki bo z taką samowolą nie spotkałem się do tej pory , każdy się uważa za kierownika, wszyscy robią co chcą i tylko żeby godziny nabić a robota daleko w \"D\" i to niektórych boli. Pracowałem w tej firmie i to mi się nie podobało ale ogólnie było dobrze. Żeby w innych firmach tak było ...........

znajomy jańci

To jak Pan prezes zaczął traktować ostatnio swoich pracowników to istna paranoja [usunięte przez moderatora] ,dobrze że ja już mam to za sobą. osobiście nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mont-Inox - Sanok

• Jak się pracuje w Mont-Inox?

Zobacz opinie na temat firmy Mont-Inox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mont-Inox?

Mont-Inox
2.5/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Kiczury 12A
    38-500 Sanok