Opinie o Murgrabia Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Murgrabia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Murgrabia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Murgrabia Sp. z o.o. w Szczecin

Tak ogólnie to co się z atmosfera teraz u was dzieje? Pojawiła się kiedyś wypowiedź, że w firmie nie widzi się w niej pozytywów. Chłopak kiedyś chciał do Was przyjść pracować ale teraz jak tak czytam komentarze to nie wiem nawet co w firmie słychać na bieżąco. Opowiecie? Jakieś zmiany weszły wraz z nowym rokiem?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Murgrabia Sp. z o.o.?

. Nowy wpis

Fałszywych ludzi tam nie brakuje. Radzę uważać i nie wierzyć każdemu na słowo:) Atmosfera jeśli chwilę fajna to fałszywa I tak ci (usunięte przez administratora) obrobią łącznie z tomusiem

Mieczysław

O kim mowa i na czym miałoby polegać to łamanie kodeksu pracy? Szukam opinii o pracodawcach bo chcę robotę zmienić.

@Mieczysław

Mowa o synu właściciela. Nie szanuje ludzi. Ma ich za nic.(usunięte przez administratora).

Magdalena

Czyli pracodawcą to on nie jest? Ktoś jeszcze w firmie prócz samego Szefa mógłby mieć na niego wpływ jeśli faktycznie działoby się coś niepokojącego? Co z wyższymi stanowiskami?

Bez Nowy wpis
@Magdalena

Na górze jest szef. Pod nim jego syn który jest kierownikiem. Myśli że wie wszystko i wszystko mu wolno a traktuje ludzi bez szacunku jeśli mu coś nie będzie pasować. Żonę traktuje również tragicznie tym bardziej przy pracownikach w miejscu pracy Szef nic z tym nie robi Wzrusza ramionami i pyta zlewczo co ma zrobić Rodzinna firma to czego się spodziewasz ;)

Magdalena

Jest jakiś konkretny powód czy chodzi o problemy z atmosfera jedynie? Cos pisali, że podobno słaba ale sama specyfika pracy by mnie interesowała. Opowiesz na jej temat coś więcej? jaki zakres obowiązków miałeś do wykonywania i jak robota przy nim szła?

Pracownik Produkcji

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w przyjaznej atmosferze. Szef konkretny, ale miły.

W skrócie to pytania dotyczyły CV, tego czy wiem czym firma sie zajmuje i co produkuje, ale bez większych szczegółów i jakie są moje oczekiwania finansowe.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tom

Jak się pracuje w tej firmie? Ile płacą?

Jak długo czekaliście na odzew z Murgrabia Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Sam

A jak się teraz pracuje w firmie? Dalej atmosfera nieciekawa czy synuś się zmienił i nie (usunięte przez administratora) załogi i żony?

@Sam

I pewnie nikt nie odpowie, bo kluczowe słowo się ukryło? Z drugiej strony raczej by już dawno się ktoś skarżył gdyby było coś nie tak, nie sądzisz? Czyli obecnie są tu lepsze warunki?

Sam

Rodzinna firma to i rodzinne wpisy, by podnieść ranking na gowork. Może i szef jest jako taki, ale syn mu się nie udał. Jeśli co tydzień niby zwalnia pracownika za nic. "Jutro możesz już nie przychodzić" tak się tam do pracowników mówi. Jesteś zwolniony. A jak orzyjdziesz następnego dnia do pracy, to jakby nie pamiętał że niby zwolnił. Beznadzieja.

@Sam

Tak z ciekawości serio myślisz, że ten ranking ma jakieś znaczenie dla nich? To coś poważnego dla nich wnosi? No a jeśli to prawda i faktycznie tak mówi to może jakiś problem niestety ze stabilnością jest? Szef nie chce na ten temat się konsultować?

@Magdalena

Szef się nie pyta jak wygląda współpraca z jego synem niestety. Jeśli syn przejmie firmę, to będzie masakra.

@Sam

A jest co do tego pewność, że przejmie? Kiedy by to mogło być?

P

Mała, rodzinna firma godna polecenia. Szef zawsze na miejscu, pomimo dużej ilości pracy, zawsze ma czas dla swoich Pracowników, CODZIENNIE obchodzi rano firmę i z każdym się wita. Sam też pracuje na hali i pomaga, Klienci są zadowoleni, bo w razie wątpliwości doradzi. Jeśli chodzi o zarobki, to na rozmowie kwalifikacyjnej zostało mi zaproponowane na start 300zł więcej niż w poprzedniej pracy. Polecam tego pracodawcę, bo od kilku lat tam pracuję i nie mam zamiaru tego zmieniać.

M.
@P

Dokładnie ! Kompletnie nie rozumiem jak ktoś może tak oczerniać szefa! Jeżeli są tu aktualni bądź byli pracownicy odpowiedzcie kogo próbujecie oszukać - siebie? Wstyd ! Codziennie szef was wita i żegna w drzwiach jak macie jakaś sprawę zawsze pomoże ja rozwiązać.. Sam potrafi zakasać rękawy i pomóc na produkcji jeśli jest taka potrzeba ! Jestem obecnym pracownikiem a firma jest godna polecenia.

Sory
@P

Jeśli jest tak fajnie to podpisz się pod tym wpisem a nie piszesz albo P albo M. Musicie sobie Murgrabie statystyki w opiniach podciągnąć?

M.
@Sory

Napewno twój podpis jest bardzo wiarygodny :D "Sory"

@M.

Tak w sumie to jaka różnica czy by podał swoje imię i nazwisko czy nie?

Były

Nic dodać nic ująć. To co inni napisali szczera prawda. Mnie też nie szanowali i obrażali. Zarobki? Najniższa krajowa. Nie polecam.

Teresa
@Były

Za najniższą krajową i takie rzeczy, masakra. A powiesz coś więcej o tym złym traktowaniu? Aż tak źle jest

@Teresa

Właściciel traktuje pracowników jak swoich (usunięte przez administratora)......... Jeśli nie stawisz się przed 6tą a np. się spóźnisz zamyka bramę i musisz dzwonić na telefon by ci otworzył. Jak on się spóźni to cała ekipa musi czekać na zimnie aż po godzinie się zjawi. Zostawia na drugiej zmianie pracowników przy maszynach bez nadzoru zamyjając ich w bydynku. Pozostałe rzeczy są opisane w innych postach.

@Były

I często on się tak spóźnia? Tzn., to że bez nadzoru ich zostawi na jakiś czas to chyba nic się nie stanie? Przecież są dorośli czy się mylę?

@Magdalena

Jego sprawa jak i co robi. Jak komuś się coś stanie, to prokurator się zapyta gdzie był. To on odpowiada prawnie za pracowników..

Helena
@Tom

Czemu tak im złożyczysz? No chyba przecież umieją się obchodzić z tymi maszynami? Od wczoraj tam nie pracują? :D

@Helena

Zapraszam do lektury kodeksu pracy.

Grzegorz
@Tom

Nie występują tam warunki szczególnie niebezpieczne wymagające dodatkowego nadzoru. Poza tym na zmianie nie jest zostawiany jeden pracownik - w przypadku gdy nie ma pełnej obstawy zmiany, zmiana jest zamykana.

@Były

Brama jest zamykana ze względu na to, że firma jest czynna dla Klientów od godziny 8. Chyba wymaganie punktualnści, to w większości zakładów standard. O 6 zaczyna się poranne spotkanie, gdzie jest ustalany plan dnia, kluczowe 'wydarzenia', są rozdysponowywane zadania i omówienie spraw bieżących. Nikt nie każe przychodzić przed czasem, ale o 6 musisz już być gotowy do pracy czyli wg umowy- chyba nie ma w tym nic wyjątkowego. Przez ostatnie 6 lat kojarzę jedną sytuację, że Kierownik się spóźnił, a tak to zawsze jest przed czasem. Są pracownicy, którzy spóźniają się notorycznie, co dezorganizuje pracę i przerywa poranne spotkanie.

@P

A ci co się spóźniają to jakie konsekwencje za to ponoszą? Taka dezorganizacja jest faktycznie kosztowna? :(

Grzegorz
@Magdalena

Za spóźnienia pracownicy proszeni są do odpracowania spóźnienia w ramach bieżącego miesiąca. Praca jednego pracownika zazębia się z pracą następnego, jego spóźnienia nikomu nie pomagają. Jeżeli robi to notorycznie - to może liczyć się z mniejszą podwyżką pensji którą szef co jakiś czas przyznaje pracownikom. Odniosę się jeszcze do pensji - ktoś stwierdził że tutaj zarabia się najniższą krajową - nie zgodzę się z tym, nikt nawet nowi pracownicy na dzień dobry nie dostają najniższej krajowej. Może ktoś tutaj pomylił pensję wypłacaną na rękę (netto) z pensją minimalną krajową podawaną jako wartość brutto a to jest wielka różnica.

@Grzegorz

No to z tego co widzę dla ludzi tu w firmie najważniejsze chyba są te finanse w takim razie. Na pewno lepsza informacja jest odnośnie tej wspominanej pensji minimalnej. Czyli tutaj głównie podwyżki są motywatorami dla pracowników? Inne alternatywy nie działają?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Murgrabia Sp. z o.o.?

Gazela

Mają. Za małą kasę i będą znosić fochy właściciela a w szczególności synka właściciela.

@Gazela

Właśnie czytałam coś, że ten syn to bez szacunku podobno do ludzi podchodzi. A co konkretnie takiego robi tak właściwie, że tak źle odbierany jest przez wszystkich?

Gazela
@Magdalena

Np. grzebie w szafkach osobistych bez wiedzy pracownika. Takich rzeczy się nie robi. Jedynie komisyjnie można sprawdzać szafki...

@Gazela

A po co to robi? Złapał go ktoś za rękę na tym albo coś komuś zniknęło?

P

Osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie. Przed przystapieniem do pracy, oprócz szkolenia BHP, jest również przeprowadzone szkolenie stanowiskowe, zapoznanie się z maszynami, panującymi zasadami itd. W każdej chwili jest też do dyspozycji Kierownik albo inni pracownicy, którzy bez problemu wspierają i tłumaczą nowym osobom co i jak. Firma posiada również ISO 9001, więc system kontrolowania produktu jest wysoki. Brak doświadczenia to nie jest problem. Największą szansę na pozostanie w firmie mają osoby rzetelne i chcące naprawdę pracować.

Szczepan

Polecam tą firmę. Pani Monika nie dość, że przesymaptyczna to jeszcze bardzo profesjonalna i zawsze uśmiechnięta. Kiedyś byłem tam na koniec zmiany, to Właściciel każdemu wychodzącemu Pracownikowi podawał rękę i życzył miłego dnia. Przyjemna i pozytywna atmosfera.

Tama

Jaka atmosfera w firmie? Warto aplikować?

Kolega
@Tama

Nie warto, atmosfera do (usunięte przez administratora) każdy na każdego gada za plecami. Większość to (usunięte przez administratora) . Praca za minimalną krajową i nie licz na podwyżki czy awans. A jak już dostaniesz "awans" ( czyli wiecej obowiązków bo wypłaty ci nie zwiększą) to szef i tak cię będzie (usunięte przez administratora) i aneksu do umowy nie zobaczysz. Dodatkowo wgle nie ogarnia prawa i o wszystko trzeba się kłócić a on i tak wszystko zwali na Księgową .

@Kolega

Na każdym stanowisku płacą tyle samo, skoro piszesz, że można awansować a wypłata nie rusza?

Stach

Słaby pracodawca. Nie warto. Mało płaci i nie szanuje ludzi.

Witold
@Stach

A mógłbyś napisać coś więcej odnośnie tego braku szacunku do ludzi? Co dokładnie się tam dzieje? Jest wywierana jakaś presja?

Ola

Szkoda zachodu. Nie szanują swoich pracowników.

Wiki
@Ola

Bo to prawda.

Były

Słaba praca, beznadziejny pracodawca. Nie polecam. Chaos. Nie wiadomo kogo słuchać.Jak coś schrzanią,to potem piszukują kozła ofiarnego. Tomaszek nigdy nie jest winny...

Tomcio

Jakoś nikt z porządnych pracowników nie może zagrzać w tej firemce miejsca. Tatuś z synkiem nie mają szacunku do ludzi. Synek nawet żony nie szanuje. Wstyd. Tylko (usunięte przez administratora) zostają, ale przecież oni są najlepsi buhaha.

ON

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Łamanie przepisów, ignorancja, pracownicy jak (usunięte przez administratora) Syn właściciela znieważa pracowników. Zero organizacji pracy a jak ktoś chce coś podpowiedzieć, to ma się zamknąć. Zarobki słabe. Jak najdalej od tego pracodawcy.

Adaś
@ON

Czy jest tam jakaś praca by się nie narobić?

Pablo
@Adaś

Jasne. Kilka osób tam tylko pracuje a reszta może udawac że pracuje a i tak sa lepsi niż ci co na nich zasuwają. Nie szanuje się tam ludzi. Właściel grzebie bez twojej wiedzy w szafkach ubraniowych ( bo nie wolno zamykac), no i teraz zabronił korzystania z prywatnych telefonów. Jest to jawne łamanie przepisów ale co tam, jeszcze trochę wytrzymam i odejdę.

Niedoszły pracownik

Dziś bylem na rozmowie o pracę, kierownik spoko, ugadałem się już z nim, co do pracy, zmian, wypełniłem test psychologiczny składający sie z 206 pytań, jeszcze tylko do szefa porozmawiać, a ten mi wyskakuje że mam same bzdury w CV że jak w zainteresowaniach można mieć uwaga "czytanie książek", jak to usłyszałem, zabrałem mu moje Cv wstałem i wyszedłem bez żadnej dalszej rozmowy. Pamiętajcie, żeby nie dodawać w Cv że lubisz czytać książki, bo jeszcze okażesz się bardziej oczytany od szefa.

Zostaw merytoryczną opinię o Murgrabia Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Murgrabia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Murgrabia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Murgrabia Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Murgrabia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Murgrabia Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Murgrabia Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Tama Pomorzańska 13P
    70-030 Szczecin