Opinie o Gros Engineering Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gros Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gros Engineering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gros Engineering Sp. z o.o. w Tychy

areczek bez majteczek

jezeli wszedles tu, zeby sie dowiedziec cos o firmie przed przystapieniem do rekrutacji, albo jestes w jej trakcie to przeczytaj ten wpis. zrezygnuj z aplikacji! firma składa sie z trzech "prezesow" z czego jeden gorszy od drugiego. Niekompetentni (organizacyjnie), zadufani w sobie i czasem beszczelni. Nie szanują pracowników, utrudniają pracę i są pretensjonalni. Podejrzliwi o to ze działasz na niekorzysc firmy (choc nie maja dowodów) i próbują cie ukarac za to. Zarniają projekty bez zaplecza pracowniczego, wyśrubowane terminy są nie do utrzymania a wina za to spada na project managera. Ociągają się z kasą i czymkolwiek o co by poprosił pracownik, ale do klienta o kase piszą od razu i to z prawnikiem. No głąby niesamowite. Dla swojego dobra i spokoju psychicznego lepiej zrezygnuj z aplikacji. Myślisz, że piszę żale bo mam pretensje do firmy? Może tak, ale wiedz, że takich osoó było więcej bo od czasu pandemii zwolniła się cała kadra najlepszych konstruktorów i to z właśnie z winy zarządu i ich zarządzania i olewania pracowników.

@Dominika

Nadgodziny płatne? Pozwól „Dominiko” że przytoczę tu cytat prezesa odnośnie płatnych nadgodzin. AB: „pracownik nie dostanie 100% za nadgodziny bo po tych 8h nie jest tak wydajny jak wcześniej. Jego wydajność spada o polowe wiec 50% dostanie” Ta wypowiedz jest podsumowaniem tego zakładu

Aspanator

Nie rozumiem tych wszystkich docinek jakie pojawiają się tutaj. Myślę, że piszą je osoby które nie sprostały wymaganiom firmy, albo miały wygórowane oczekiwania. Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i nie doświadczyłem żadnej z wymienionych tutaj rzeczy. Firmę cechuje profesjonalizm, dobre podejście do pracownika oraz klienta. Projekty co prawda nie zawsze są wykonywane na czas, trzeba czasami brać nadgodziny no ale to jest normalne zjawisko często też nie zależy od samej firmy. Pracując w GROSIE zdobyłem cenne doświadczenie oraz nauczyłem się jak wygląda współpraca na poziomie, że każdy robi swoją robotę ale potem wszystko jest zbierane i każdy ma udział w projekcie. Firma rozwija się, niedawno otwarta Hala w Będzinie, nowoczesna i dająca możliwości montażu większych jednostek, stołów maszyn chwytaków, itp. Oddział w Krakowie też rozwija się dynamicznie, planowane są nowe miejsca pracy, być może w przyszłości firma zmieni lokalizację w celu powiększenia przestrzeni roboczej ale to tylko moje odczucia, nie wiem jak będzie, w każdym razie obecnie nie jest on za duży i trochę więcej miejsca by się przydało, jednak pracują tam wspaniali ludzie z którymi miałem do czynienia. Tychy sa głównym centrum dowodzenia, zarząd stara się zapewnić wszystko aby pracownikom było dobrze i nikt nie narzekał. Jest to firma, dzięki której można nabyć cennego doświadczenia, aby potem iść dalej do przodu w swojej karierze. Wiele osób zaczyna od tego, ale jeżeli ktoś postanowi zostać na dłużej na pewno nie pożałuje. Być może nawet wrócę, ale nie wiem kiedy i czy na pewno, jednak nie planuję zamykać tego rozdziału

@Aspanator

(usunięte przez administratora). Tego nie da się czytać. Wychwalasz zakład z którego się zwolniłeś? To po co się zwalniales skoro tak tam kolorowo? Ten komentarz jest tak niewiarygodny ze aż skręca wnętrzności czytając go. Albo siedziałeś tam nie na stanowisku konstruktora albo piguły ci weszły za mocno

Grażyna Nowy wpis

Dzień dobry. chłopak będzie chciał iść na montażystę. Na stronie nie jest napisane wprost ile mógłby zarobić ale może tu ktoś byłby zorientowany? Ma już z ponad dwa lata doświadczenia. W jakich widełkach placowych by się teraz zmieścił?

Dzień dobry, czy warunki są bardzo zależne od miasta, do którego się idzie? Napisano jakiś czas temu ze w Krakowie było słabo ze szkoleniami, czy to prawda? ja planuje iść na Będzin na Projektanta elektryki. W ofercie nie piszą wprost o szkoleniach ale pojawia się wzmianka o rozwoju. w jakim zakresie?

gonet Nowy wpis

Wzmianka o rozwoju zawodowym w ofercie może oznaczać różne rzeczy. Może to obejmować udział w konferencjach branżowych, warsztatach praktycznych, kursach doskonalących umiejętności czy też możliwość zdobywania certyfikatów zawodowych. Warto byłoby skontaktować się bezpośrednio z odziałem w Będzinie i zapytać o szczegóły dotyczące programu rozwoju zawodowego oferowanego w ramach projektanta elektryki

Witam, proszę o opinie z pracy jako Konstruktor CATIA V5. Na głównej stronie jak widać jest wystawiona oferta. warunki spełniam, ciekaw jestem jak tu płacą od nowego roku i czy względem tych poprzednich komentarzy zaszły do teraz jakieś szczególne zmiany?

Ja tam w opisach ofert dla konstruktora widzę, że i tak proponują szkolenia branżowe. One faktycznie są jakieś skuteczne i podbija późnej ewentualna stawkę? Doświadczenie mam ale liczę nad dalszy rozwój

Gurson Nowy wpis

Stawki raczej nie podbijają, ale zmniejszają w jakimś niewielkim stopniu możliwość zwolnienia.. Nie każdy oddział jest równo traktowany pod kątem możliwości odbycia jakichkolwiek kursów/szkoleń np. w Krakowie z tego co wiem nie odbywały się żadne dodatkowe szkolenia.

A

Interesują mnie informacje o programowaniu robotów. Czy jest sama symulacja/offline czy też delegacje? Ile osób w dziale? Jaka panuje atmosfera? Im więcej informacji tym lepiej :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Może jeszcze zdążę, został czas do północy. Czy ktoś na już mógłby doprecyzować, jakie są zarobki na stanowisko Inżynier - Projektant elektryki? Praca wygląda na posadę dla specjalisty z dużą dozą elastyczności i samodzielności. No, ale nimi, jak wiemy, dzieci się nie nakarmi. Stąd zainteresowanie.

Widzę, że młodszy konstruktor CAD to może być absolwent lub student 4 bądź 5 roku studiów (najlepiej Wydziału Mechaniczno-Technologicznego), jak firma pisze w ofercie pracy. Mam pytanie odnośnie możliwości dostosowania czasu pracy do zajęć na ostatnim roku i zarobków również, czy dadzą się utrzymać? Ktoś z Was był tu może na juniorskim stanowisku i przetestował możliwości na sobie?

Dżery

Oczywiście. Elastyczne godziny pracy są jak najbardziej egzekwowane. Po prostu będziesz pracował na umowie o dzieło. Masz wtedy do wyrobienia 160 godzin na umowę, możesz dostosować czas pracy jak tylko chcesz. Wiadomo, żebyś nie przesadzał że w pół roku będziesz robił te 160h Po wyrobieniu tych godzin dostaniesz po prostu nową umowę. Kierownictwo bez problemu Ci na to pozwoli. Także nie wahaj się tylko aplikuj ;)

Klarysa
@Dżery

Hej, a przy takim systemie pracy jedyna opcja to umowa o dzieło? Jako studentowi, bardziej by mi odpowiadało zlecenie :(

Czy kwota 16500 to dobra stawka w firmie Gros Engineering Sp. z o.o.?

Aspanator

@Aspanator

areczek bez majteczek

szwajcar

a to mało wymienił? wchodzisz w projekt, robisz swoje przez tydzien po czym przychodzi A. M. i rozwala całą koncepcję wraz z drzewkiem bo ma inny pomysl na, co sie pozniej okazuje bezsensowne i trzeba poprawiac.

Zbigniew
@szwajcar

No dobra ale prócz tego że jest szefem ma też wiedzę na temat projektów które się robi że zmienia ich koncepcje? Nawet jak coś zmieni to kto potem podpisuje się pod projektem? On czy pracownik?

XD
@Zbigniew

a jakie to ma znaczenie kto się podpisze pod projektem dla pracownika, który to robił? Nie rozumiesz jednej rzeczy: to co wychodzi na zewnątrz z firmy nie jest obarczone tymi problemami wewnątrz. Klient nie wie że szef kładł kłody pod nogi, zmieniał koncepcje przez co trzeba było siedzieć nadgodziny i poprawiać wg jego widzi mi się. Poza wysłaniem projektu do klienta jest jeszcze to wszystko dookoła - atmosfera pracy, zrozumienie bądź nie szefa i kultura pracy. w Gros tego nie ma.

Dominika
@XD

No to faktycznie brzmi słabo.. A te nadgodziny to mam nadzieję płatne były? Przynajmniej jakiś plus z całej sytuacji by był, że można było więcej zarobić. A o co w ogóle chodzi z tym działaniem na niekorzyść firmy, jakieś konkrety padły ze strony szefa? Bo mówicie, że był bez dowodów, ale nie wiem co macie przez to na myśli. I jak chciał was za to karać?

@Dominika

Yakatan

Chciałem przyjąć się do firmy na praktyki studenckie tak na 3 miesiące. CZy warto? Czytam te komentarze, no nie są przychylne w większości, ale może jednak nie będzie tak źle?

@Yakatan

Na same praktyki spoko, jeżeli chcesz być konstruktorem to sporo się nauczysz. Ale nie licz, że dobrze zarobisz

@Yakatan

No i nie ma dużej biurokracji, więc przez 100% czasu się rozwijasz.

Duck0000

Miałem nie komentować, ale widząc absurdalny pozytywny komentarz jednak trzeba :) Firma zatrudnia na umowie o dzieło, gdzie wychodzą jakieś okolice 15-16 zł/h, bo trzeba wyrobić te 160h żeby dostać wypłatę. Po 3 miesiącach można liczyć na UOP ~ 500 zł więcej niż minimalna krajowa. Do tego dużo kar umownych. Pasuje znać podstawy j. niemieckiego, rozmowa rekrutacyjna w j. angielskim (wykorzystywany na co dzień). Nadgodziny bezpłatne, jeżeli zrobisz jednak wiecej to możesz wykorzystać je na wolny dzień lub wcześniej wyjść z pracy :) Generalnie szkoda sobie zawracać głowy. Zawód trudny, studia wymagające, a okazuje się, że łatwiej się utrzymać idąc na kasę w biedronce :)

Wrzask

Bardzo słaba firma, (usunięte przez administratora)zmuszają do nadgodzin, pracownik jest bardzo złe traktowany,(usunięte przez administratora)Bardzo niska kultura osobista niektórych członków zarządu. (usunięte przez administratora) Nie ma mowy o jakichś premiach czy dodatkach. Radzę unikać bo nerwów można sobie napsuć i nic więcej.

@Wrzask

A co się stanie jeśli ktoś nie zgodzi się na nadgodziny? Są one płatne czy możecie odebrać dzień wolny?

były pracownik z doświadczenie

ciekawe że nieprzychylne komentarze są usuwane. Firma jest slaba, zarząd to dno i metr mułu. (usunięte przez administratora) pracowników, nie płacą premii i nie wypłacają nadgodzin. (usunięte przez administratora) Unikać unikać unikać. Szkoda waszego czasu na ten (usunięte przez administratora) pracowniczy.

Renata
@były pracownik z doświadczenie

Nie płaca premii czy w ogóle jej nie ma? W sensie umawiają się ze jakaś premia do wynagrodzenia jest czy po prostu denerwujesz się bo sama podstawa

Nie
@Renata

Umawili się ze mną i jej nie dali. A nadgodziny są płatne (usunięte przez administratora) tak jak normalne 8h. Pytając prezesa A czemu tak jest odpowiedział ze nie da 150% czy 200% bo pracownik po tych 8h nie jest bardziej produktywny i nie zasługuje na dodatek w godzinach pozapłacowych poświęcając swój wolny czas na ten (usunięte przez administratora)

Curiosity
@Nie

A dawno temu tam pracowałeś?.bo ostatnie komentarze to sprzed paru lat i może coś się zmieniło o tamtej pory? Pytam bo chciałbym tam kandydować że względu na ciekawą ofertę pracy.

Agata
@Curiosity

Hej, a można spytać co to za oferta?

Curiosity
@Agata

Na konstruktora szukają na każdym etapie rozwoju od juniora do seniora.

(usunięte przez administratora) Dla studenta może być ok żeby zebrać doświadczenie ale po 1 roku czy 2. trzeba się ewakuować. Szkoda czasu i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Gros Engineering Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Gros Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gros Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gros Engineering Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gros Engineering Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gros Engineering Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gros Engineering Sp. z o.o.
  • Damrota 64
    43-100 Tychy

Gros Engineering Sp. z o.o.