Magpoles Sp. z o.o.

Adres: Niedźwiedzia 12 lok. 9, 54-233 Wrocław

NIP: 8943052049 REGON: 22370330 KRS: 0000499772

Magpoles Sp. z o.o.

Opinie o Magpoles Sp. z o.o.

Tomasz

Firma nie płaci za usługi. Nie polecam

Błażej
@Tomasz 19.04.2018 11:44

Nie zapłacili za transport i nie jest to kwota czterocyfrowa. Omijać z daleka.

@Tomasz 19.04.2018 11:44

Face news palanta .. jezeli tak jest to niech idzie do Sadu po nakaz

@Tomasz 19.04.2018 11:44

Face news niech przedstawi dowody..Mam pytanie czy autor wpisu przestał zdradzac i bić swoja zonę??

Zweryfikowany użytkownik
@Tomasz 19.04.2018 11:44

Face news .Prosze podac ktora faktura nie została zapłacona.Bo tak mozna napisac ze autor negatywnej opinii pije i bije zonę lub jest pedofilem...

Zostaw opinię o Magpoles Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magpoles Sp. z o.o.