Opinie o Well Group Accounting Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Well Group Accounting Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Well Group Accounting Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Well Group Accounting Services Sp. z o.o. w Warszawa

Możecie ustosunkować się do obsługi tych wspominanych dziwnych firm, bo nie bardzo rozumiem? Dodatkowo jaka forma umowy na początek teraz dawana młodszemu specjaliście ds. kadr i płac? Jest teraz dostępna oferta i wpisana jest ta o prace oraz zlecenie. Nie wiem jednak czy nie ma najpierw okresu próbnego?

Jaja Nowy wpis

Biuro rachunkowe obsługujące jakieś dziwne firmy, na dodatek niesamowity bajzel w księgach(mało co się tam zgadza, np. salda wzajemne w dwóch różnych podmiotach, których prowadzane są księgi, potrafią różnić się od siebie o spore kwoty i to od kilku lat - takie jaja) - jeśli chcesz babrać się w ciągłym rozwiązywaniu błędów sprzed lat to praca idealnie dla ciebie, ale szczerze to nikomu nie polecam.

Tamara Nowy wpis

Orientujecie się może, na których stanowiskach podpisuje się te umowę o zakazie konkurencji? I to jakie tak konkretnie są teraz odnośnie tego zasady? Ktoś mógłby je opisać? Widziałam po prostu ze z rok temu była potrzebna asystentka księgowej na Solcu, a że mieszkam w Śródmieściu to się pracą zainteresowałam. Jak oceniacie zakres merytoryczny samej pracy? sporo się nauczę o ile bym się teraz przyjęła?

Były Nowy wpis

Pracodawca podpisał ze mną umowę o zakazie konkurencji, ale się z niej nie wywiązywał, odmawiając dobrowolnej zapłaty należnych mi pieniędzy, więc musiałem udać się z tym do sądu. Byłym pracownikom polecam przejrzenie swoich umów o pracę pod kątem zapisów o zakazie konkurencji po ustaniu stosunku pracy i ewentualne domaganie się zapłaty od Well Group.

Firma Well Group Accounting Services Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka ds. kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak wyglądają możliwości rozwoju w firmie? Głównie chodzi mi o awans w księgowości. Interesuje mnie stanowisko asystenckie, nie wymagają doświadczenia wg tego co piszą na portalu, więc ciekawi mnie jak organizują początki pracy? Dostaje się opiekuna, są częste szkolenia? Ile dają na początku jeśli chodzi o wypłatę?

Jakiś czas temu firma Well Group Accounting Services Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Recepcjonistka? Jakie wrażenia?

Jj

Ja aktualnie pracuję w jednej z firm właściciela Well Group Accounting Services - złoty, wyrozumiały człowiek, da się z nim wszystko dogadać, dba o swoich pracowników. Bardzo polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Well Group Accounting Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Well Group Accounting Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Well Group Accounting Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Well Group Accounting Services Sp. z o.o.
  • Solec 18 lok. B21
    00-410 Warszawa

Well Group Accounting Services Sp. z o.o.