Norint Sp. z o.o.

Opinie o Norint Sp. z o.o.

Miki

Niektóre komentarze to ewidentne lanie wody ponieważ ludzie chcą wiedzieć jakie są warunki mieszkaniowe praca oraz zarobki a widzę że pare osób na tym forum skupia się na krajobrazie że tam zorze widzieli fiordy jeziora itp. no ludzie to nie jest forum dla wycieczkowiczów tylko dla ludzi którzy chcą pracować zarobić kase i tyle a widoki to sprawa drugorzędna bo ja osobiście szukam informacji żeby się nie nadziać i nie zostać wydymanym bo o to nie trudno a ja nie jestem z pierwszej łapanki bo za granicą pracowałem i swoje już widziałem.

Mazol
@Miki

Dobra firma na start, ale zależy też na jaki region się trafi bo firma silnie współpracuje(nagabuje) dla Adecco (które nie zawsze jest uczciwe,zależy właśnie od biura) Zrobią ci potrzebne kursy, warunki mieszkaniowe również będą przyzwoite (wiadomo w standardzie swój pokój, przeważnie dom na max 6 osób, mówię że swojego doświadczenia). Na początku kupią ci bilet na start, powinni także to zrobić na koniec twojego obdaku, ale nie jest to normą. Dużym minusem jest to że trzeba płacić za mieszkanie, gdyby nie to wiele osób by zostało w tej firmie ( czasami zdarza się że mieszkanie powinno być za darmo, bo pracodawca dla którego pracujesz opłaca je dla ciebie a ty i tak musisz płacić), stawki są porównywalne z innymi firmami, jak masz doświadczenie możesz próbować coś ugrać dla siebie w trakcie negocjacji ,chyba że jesteś osobą która godzi się na wszystko byle tylko wyjechać. Znam osoby które pracują dla Adecco po 10,15 lat i są zadowolone. Jak widzisz jakieś nieprawidłowości na wypłacie (co 2 tyg.) od razu zgłaszaj do biura dla którego będziesz pracował, nie daj się oszukać. Ogólnie firma duża jak na Norwegię, mimo wad godna polecenia na pewno dobra na start, żeby chociażby rozejrzeć się na rynku.

@Mazol

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Z naszej strony chcielibyśmy dodać, że zawsze staramy się aby nasi kandydaci byli zadowoleni, szczególnie jeśli jest to ich pierwszy wyjazd do Norwegii. Od początku procesu rekrutacyjnego każdy z pracowników jest informowany dla jakiej firmy będzie pracował a szczegółowe warunki każdej oferty są przedstawiane przed wyjazdem. Panowie również otrzymują umowę do wglądu. Zawsze chętnie służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Justyna
@Norint Sp. z o.o.

Moj mąż poleciał w poniedziałek z 2 innymi co się okazało na miejscu Po dwóch dniach pracy kazali mu poddać się kwarantannie mimo ze tamci dwaj mieli załatwione badania a mój mąż nie Firma Adecco nierówno traktuje pracowników Teraz siedzi w mieszkaniu bez perspektywy pracy bez zarobków a nie oszukujmy się ze życie w Norwegii jest drogie zwłaszcza jeżeli się nie ma żadnego dochodu , wydaje mi się ze również powinien mieć wykonany test Na wycieczkę mogliśmy pojechać cała rodzina !!!

Położna

Serdecznie nie polecam firmy Norint. Rekrutowała na stanowisko pielęgniarki w Norwegii. Przeszlam dwie wstępne rekrutację w ciągu 2 miesięcy. Parę godzin przed wyjazdem na kurs języka norweskiego dostałam telefon, że zaszło przeoczenie, ponieważ nie mam wystarczających kwalifikacji (w Norwegii położna jest specjalizacją pielęgniarstwa). Od samego początku firma wiedziała, że jestem położną. Straciłam mnóstwo swojego czasu oraz pieniędzy, starając się o uzyskanie referencji, zaświadczeń z okręgowej izby, sądu okręgowego, robieniu badań. Zakupiłam również bilety na dojazd i wzięłam urlop . Nikt mi pieniędzy nie zwrócił i nie zwróci.

@Położna

Szanowna Pani, dziękujemy, że wzięła Pani udział w całym procesie rekrutacyjnym na stanowisko pielęgniarek do pracy w Norwegii. Jest to wymagający proces, podczas którego sprawdzamy nie tylko motywację kandydatów do podjęcia pracy ale przede wszystkim kwalifikacje, które weryfikujemy dość wnikliwie. Niestety Pani kwalifikacje, na tę chwilę, okazały się być niewystarczające do uzyskania akredytacji Pani dokumentów, pozwalających na legalną pracę w Norwegii. Nie pozostawiając Panią samą z tą decyzją zaproponowaliśmy kilka alternatyw, by mogła Pani zrealizować swoje plany pracy w Norwegii. Mamy nadzieję, że po uzupełnieniu kwalifikacji spróbuje Pani ponownie podejść do procesu rekrutacji.

Xxx

Ja dojechałem do Sogndal w piątek weekend spędziłem mieszkaniu zastępczym dziś byłem w tym ich urzędzie i biurze. W sumie organizacja ok. Szybko wszystko poszło. Przewieźli mnie niedawno na kwaterę i byłem na chwilę na budowie jutro pierwszy dzień chłopaki tu mówią żebym się nie stresował bo robota bez spinania.

Daniel K.

Wyjechałem z norintem przed świętami Bożego Narodzenia a jutro wracam po przerwie świątecznej na projekt. Jestem na Lofotach troche zimno ale da sie wytrzymać najważniejsze ze robota jest a miodów nigdzie nie ma. Ogólnie polecam

Pielęgniarka

Rekrutacja bardzo profesjonalna, trwała ponad 3 godziny. Podczas rekrutacji zostały sprawdzone moje dokumenty. Przeszlam do nastepnego etapu. Dzień przed kolejnym etapem, kiedy byłam spakowana na wyjazd na drugi koniec Polski, dostałam telefon, że zaszła pomyłka z ich strony i niestety nie mogę wziąć udziału w następnym etapie, ponieważ nie posiadam odpowiednich kwalifikacji.

Żadne słowa nie opiszą tego, jak bardzo jestem niezadowolona.

Artur B.

Obiecałem opinie jednej Pani więc piszę :) jest ok to pierwszy mój wyjazd do Nor poszedł szybko i gładko. Jestem w Sogndal na razie wszystko tak jak miało być więc ogólnie polecam.

Honorata
@Artur B.

A napiszesz czy praca jest ciężka, czy można w trakcie pracy zmieniać stanowiska jeżeli coś nam nie pasuje?

Aktualność
ATRAKCYJNE OFERTY PRACY DLA MECHANIKÓW, LAKIERNIKÓW I BLACHARZY SAMOCHODOWYCH W NORWEGII

Aktualność

2 tygodnie temu dostalem prace w norwegii i jestem juz na miejscu. Przelot samolotem oplacil pracodawca. Praca jest ok.

@Marek

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię Panie Marku. Cieszymy się, że jest pan już w Norwegii i praca Panu się podoba :-) Życzymy powodzenia.

Bolo

Dla mnie też ok a reguły jak w większości agencji. Zależy kto sie czego spodziewa.

Honorata
@Bolo

@Bolo Miło jest czytać tyle pozytywnych komentarzy o pracy w danej firmie, to niespotykane w dzisiejszych czasach. Napisz mi proszę czy od Norint Sp. z o.o. można liczyć na pomoc w każdej kwestii? Czy firma gwarantuje ubezpieczenie społeczne i nnw? To bardzo wazne przy podjęciu pracy za granicą. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Wszystko ok.

Maria
@Marcin

Cieszę się, że jesteś zadowolony z firmy Norint, lecz nie ukrywam, iż Twoja wypowiedź jest dość ogólnikowa. A potrzebowalibyśmy tu konkretnych informacji na temat tej agencji pracy. Wiem, iż Norint specjalizuje się w rekrutacji pracowników branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz medycznej do legalnej pracy na rynki w Skandynawii oraz w Niemczech. A czy od kandydatów wymagają dużego doświadczenia w danej branży? Zechcesz opisać ten aspekt?

Pitbull

Ja tam nie narzekam rzadko pisze gdziekolwiek opinie ale tu sie udziele. Na razie pracuje i jest ok za tydzień przerwa wakacyjna i później chce wrocic. Nikt nie ukrywał ze praca jest dla Adecco sam bylem na tyle zdecydowany zeby jechac w sumie wszystko mi jedno bylo bo ogulnie kazda agencja dziala na tych samych zasadach slubu z nia nie wziolem zawsze mozna poszukac po czasie cos innego. Norint polecam fajne babeczki tam pracuja.

Damian
@Pitbull

Fajnie, że polecasz agencję. Napisz, czy warunki zakwaterowania były według Ciebie dobre, a Norint zapewnia kontakt z koordynatorem projektu, który pomoże Ci w załatwianiu formalności na miejscu? Warto dodać takie szczegóły, żeby inne osoby decydujące się na taki wyjazd wiedziały na jakie udogodnienia mogą liczyć.

Mareczek

Ja tez polecam. Robota jest ok, umowa z norweskim pracodawca. Wyplaty na czas, agencja pomaga w zalatwieniu mieszkania i rezerwuje przelot do Norwegi. Mi nic wiecej nie trzeba!

@Mareczek

Jesteś już kolejną z rzędu osobą, która poleca firmę Norint, co dobrze o niej świadczy jako o pracodawcy. Tym bardziej chcielibyśmy poznać dużo więcej szczegółów związanych z warunkami zatrudnienia, jakie są w stanie zaoferować. Wspomniałeś, iż pracujesz w Norwegii. Jak więc wygląda kwestia ze znajomością języka: czy Norint zapewnia Wam jakieś kursy z danego języka obcego?

Bono

Ja polecam. Wyjechalem z ta agencja juz drugi raz. Na miejscu spoznilem sie na pociag i caly czas mi pomagali, aby dojechac na miejsce i zaczac robote mimo spoznienia. To solidna ekipa. Tak trzymac!

Fachurazawodowy

Te opinie to chyba sami sobie pisza. Totalne dno. Szukaja jeleni, którym może załatwia robote , a może nie . Telefonów nie odbieraja. Gwarantuja prace,ale siedzisz w niepewnosci i nawet nie przedstawia ci rzetelnych informacji odnosnie stawki .Jesli nie ma wyjazdu od zaraz to dajcie sobie siana z ta firma i szukajcie dalej , bo bedziecie czekac a i tak nic nie zalatwia. Tyle odemnie. Pozdrawiam.

@Fachurazawodowy

Przykro nam, że odniósł Pan takie wrażenie. Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować zatrudnienia wszystkim kandydatom, choćby z racji olbrzymiej konkurencji na rynku pracy. Jesteśmy pośrednikiem pracy, a nie pracodawcą - oferty pracy jakimi dysponujemy są przedstawiane zgodnie z informacjami udostępnionymi nam przez pracodawcę i nawet jeżeli bywają one mało konkretne, są jednak zgodne z rzeczywistością. Nieustannie pracujemy również nad usprawnieniem kontaktu z naszą firmą, tak, abyśmy byli w stanie odebrać każdy telefon od państwa. Pozdrawiamy, Zespół Norint.

Ja byłem sceptyczny i miałem wątpliwości, ale Norint moim zdaniem to solidna firma. Złozyłem papiery, dostałem prace, jestem w Norwegii i wysztko na miejcu, jak w umowie. Ktokolwiek wyjezdzał przez agencje to wie, jak to dziala, jednego dnia są oferty, drugiego juz nie ma, bo bywa tylu chetnych. Ale jak komu nie pasuje, to niech sam załatwia formalności, przelot, itp.

Dawid

Ta firma to wielkie oszustwo.Nie polecam.Sprawę kieruje do sadu

Krzysztof

Dlaczego??

Krzysztof

Dlaczego??

@Krzysztof

pani Kasia Panu odpowie .Ta pani to brak kompetencji

@Dawid

Szanowny Panie Dawidzie, Tak samo jak inni użytkownicy tego forum, czekamy w agencji Norint, a w szczególności osoby, z którymi miał Pan kontakt i które zajmowały się Pana sprawą, na to aby w końcu wyjaśnił Pan swoje pretensje. Jeżeli jest Pan konsekwentny, to proszę samemu wyjaśnić na czym polega Pana problem zamiast odsyłać Pana Krzysztofa do Pani Kasi. Skoro Pana zdaniem brak jej kompetencji, to chyba nie jest ona najlepszą osobą, aby stać się Pana rzecznikiem? Zapewniamy, że odniesiemy się do wszystkich Pana zarzutów.

@Norint Sp. z o.o.

Moim rzecznikiem nie ale państwa pracownikiem tak.Jaka firma tacy pracownicy

Naprawde solidna firma. Bardzo mi pomogli, jak mialem problem po dotarciu do Norwegi. Znalezli mi szybko prace i moglem zostac i legalnie pracowac. Polecam!

Wojas

Daj cie se spokoj z ta firma rekrutacja nazapas ludzi rozmawiaja jakby mial pojechac za tydzien albo juz a tu nic.

MarkoPolo

Ja też polecam. Rzadko kiedy wystawiam opinie ale może akurat tutaj komuś pomoge kto sie wacha tak jak ja kiedyś. Zaryzykowałem pojechałem i jestem zadowolony.

Gruby Olo

Jak dla mnie też ok. Jestem w Norwegi od tygodnia na razie troche zamet ale mysle ze sie uspokoi. Robota jak robota byleby kasa sie zgadzala.

Grzegorz
@Gruby Olo

Mógłbyś podzielić się z nami, jak to się stało, że trafiłeś do pracy za pośrednictwem firmy Norint? Polecił Cię znajomy, czy może szukałeś firmy, która da Ci możliwość wyjazdu za granicę? Na chwilę obecną wszystkie warunki pracy, które przedstawił Ci pracodawca, zgadzają się w rzeczywistości? Mam nadzieję, że podzielisz się z nami szczegółami Twojego zatrudnienia.

Gruby Olo
@Grzegorz

Kumpel mi polecił firme o wyjeździe myślalem już dawno ale cieżko było sie zebrac a tak z polecenia to najlepiej. Wysłalem cv jakas mila kobitka dzwoniła popytala o co nieco a zaraz później byla oferta szybko to poszlo nie mialem czasu sie zastanawiac ale moze i lepiej. Na razie wszystko sie zgadza i kasa i robota.

Zostaw merytoryczną opinię o Norint Sp. z o.o. - Maniowy

• Jak się pracuje w Norint Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norint Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norint Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Norint Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Norint Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.