5 Dodaj opinię
5 30 63 5 1

Opinie o Norint Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,
mamy ŚWIETNĄ ofertę pracy w Norwegii dla Elektryków z DSB/ Elektromonterów z DSB. Wynagrodzenie 19000-22000 PLN brutto/ miesiąc.
Zapraszamy do składania aplikacji.

Marek

2 tygodnie temu dostalem prace w norwegii i jestem juz na miejscu. Przelot samolotem oplacil pracodawca. Praca jest ok.

Pitbull

Ja tam nie narzekam rzadko pisze gdziekolwiek opinie ale tu sie udziele. Na razie pracuje i jest ok za tydzień przerwa wakacyjna i później chce wrocic. Nikt nie ukrywał ze praca jest dla Adecco sam bylem na tyle zdecydowany zeby jechac w sumie wszystko mi jedno bylo bo ogulnie kazda agencja dziala na tych samych zasadach slubu z nia nie wziolem zawsze mozna poszukac po czasie cos innego. Norint polecam fajne babeczki tam pracuja.

Mareczek

Ja tez polecam. Robota jest ok, umowa z norweskim pracodawca. Wyplaty na czas, agencja pomaga w zalatwieniu mieszkania i rezerwuje przelot do Norwegi. Mi nic wiecej nie trzeba!

Adam
 Rekomendacja

Ja byłem sceptyczny i miałem wątpliwości, ale Norint moim zdaniem to solidna firma. Złozyłem papiery, dostałem prace, jestem w Norwegii i wysztko na miejcu, jak w umowie. Ktokolwiek wyjezdzał przez agencje to wie, jak to dziala, jednego dnia są oferty, drugiego juz nie ma, bo bywa tylu chetnych. Ale jak komu nie pasuje, to niech sam załatwia formalności, przelot, itp.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy pracownicy w Norint Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Daniel K. Nowy wpis

Wyjechałem z norintem przed świętami Bożego Narodzenia a jutro wracam po przerwie świątecznej na projekt. Jestem na Lofotach troche zimno ale da sie wytrzymać najważniejsze ze robota jest a miodów nigdzie nie ma. Ogólnie polecam

Artur B. Nowy wpis

Obiecałem opinie jednej Pani więc piszę :) jest ok to pierwszy mój wyjazd do Nor poszedł szybko i gładko. Jestem w Sogndal na razie wszystko tak jak miało być więc ogólnie polecam.

Honorata Nowy wpis
@Artur B.

A napiszesz czy praca jest ciężka, czy można w trakcie pracy zmieniać stanowiska jeżeli coś nam nie pasuje?

Aktualność
ATRAKCYJNE OFERTY PRACY DLA MECHANIKÓW, LAKIERNIKÓW I BLACHARZY SAMOCHODOWYCH W NORWEGII

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Norint Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do składania aplikacji.

Marek

@Marek

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię Panie Marku. Cieszymy się, że jest pan już w Norwegii i praca Panu się podoba :-) Życzymy powodzenia.

Bolo

Dla mnie też ok a reguły jak w większości agencji. Zależy kto sie czego spodziewa.

Honorata
@Bolo

@Bolo Miło jest czytać tyle pozytywnych komentarzy o pracy w danej firmie, to niespotykane w dzisiejszych czasach. Napisz mi proszę czy od Norint Sp. z o.o. można liczyć na pomoc w każdej kwestii? Czy firma gwarantuje ubezpieczenie społeczne i nnw? To bardzo wazne przy podjęciu pracy za granicą. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Marcin

Wszystko ok.

Maria
@Marcin

Cieszę się, że jesteś zadowolony z firmy Norint, lecz nie ukrywam, iż Twoja wypowiedź jest dość ogólnikowa. A potrzebowalibyśmy tu konkretnych informacji na temat tej agencji pracy. Wiem, iż Norint specjalizuje się w rekrutacji pracowników branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz medycznej do legalnej pracy na rynki w Skandynawii oraz w Niemczech. A czy od kandydatów wymagają dużego doświadczenia w danej branży? Zechcesz opisać ten aspekt?

Pitbull

Damian
@Pitbull

Fajnie, że polecasz agencję. Napisz, czy warunki zakwaterowania były według Ciebie dobre, a Norint zapewnia kontakt z koordynatorem projektu, który pomoże Ci w załatwianiu formalności na miejscu? Warto dodać takie szczegóły, żeby inne osoby decydujące się na taki wyjazd wiedziały na jakie udogodnienia mogą liczyć.

Mareczek

Monika
@Mareczek

Jesteś już kolejną z rzędu osobą, która poleca firmę Norint, co dobrze o niej świadczy jako o pracodawcy. Tym bardziej chcielibyśmy poznać dużo więcej szczegółów związanych z warunkami zatrudnienia, jakie są w stanie zaoferować. Wspomniałeś, iż pracujesz w Norwegii. Jak więc wygląda kwestia ze znajomością języka: czy Norint zapewnia Wam jakieś kursy z danego języka obcego?

Bono

Ja polecam. Wyjechalem z ta agencja juz drugi raz. Na miejscu spoznilem sie na pociag i caly czas mi pomagali, aby dojechac na miejsce i zaczac robote mimo spoznienia. To solidna ekipa. Tak trzymac!

Fachurazawodowy

Te opinie to chyba sami sobie pisza. Totalne dno. Szukaja jeleni, którym może załatwia robote , a może nie . Telefonów nie odbieraja. Gwarantuja prace,ale siedzisz w niepewnosci i nawet nie przedstawia ci rzetelnych informacji odnosnie stawki .Jesli nie ma wyjazdu od zaraz to dajcie sobie siana z ta firma i szukajcie dalej , bo bedziecie czekac a i tak nic nie zalatwia. Tyle odemnie. Pozdrawiam.

TakNie3
@Fachurazawodowy

Przykro nam, że odniósł Pan takie wrażenie. Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować zatrudnienia wszystkim kandydatom, choćby z racji olbrzymiej konkurencji na rynku pracy. Jesteśmy pośrednikiem pracy, a nie pracodawcą - oferty pracy jakimi dysponujemy są przedstawiane zgodnie z informacjami udostępnionymi nam przez pracodawcę i nawet jeżeli bywają one mało konkretne, są jednak zgodne z rzeczywistością. Nieustannie pracujemy również nad usprawnieniem kontaktu z naszą firmą, tak, abyśmy byli w stanie odebrać każdy telefon od państwa. Pozdrawiamy, Zespół Norint.

Tak9Nie
Adam
 Rekomendacja

Dawid

Ta firma to wielkie oszustwo.Nie polecam.Sprawę kieruje do sadu

Tak2Nie3

@Krzysztof

pani Kasia Panu odpowie .Ta pani to brak kompetencji

Tak2Nie2
@Dawid

Szanowny Panie Dawidzie, Tak samo jak inni użytkownicy tego forum, czekamy w agencji Norint, a w szczególności osoby, z którymi miał Pan kontakt i które zajmowały się Pana sprawą, na to aby w końcu wyjaśnił Pan swoje pretensje. Jeżeli jest Pan konsekwentny, to proszę samemu wyjaśnić na czym polega Pana problem zamiast odsyłać Pana Krzysztofa do Pani Kasi. Skoro Pana zdaniem brak jej kompetencji, to chyba nie jest ona najlepszą osobą, aby stać się Pana rzecznikiem? Zapewniamy, że odniesiemy się do wszystkich Pana zarzutów.

Tak20Nie
@Norint Sp. z o.o.

Moim rzecznikiem nie ale państwa pracownikiem tak.Jaka firma tacy pracownicy

TakNie1
Tomek

Naprawde solidna firma. Bardzo mi pomogli, jak mialem problem po dotarciu do Norwegi. Znalezli mi szybko prace i moglem zostac i legalnie pracowac. Polecam!

Wojas
Nazwa działu: Produkcja

Daj cie se spokoj z ta firma rekrutacja nazapas ludzi rozmawiaja jakby mial pojechac za tydzien albo juz a tu nic.

TakNie2
MarkoPolo

Ja też polecam. Rzadko kiedy wystawiam opinie ale może akurat tutaj komuś pomoge kto sie wacha tak jak ja kiedyś. Zaryzykowałem pojechałem i jestem zadowolony.

Gruby Olo

Jak dla mnie też ok. Jestem w Norwegi od tygodnia na razie troche zamet ale mysle ze sie uspokoi. Robota jak robota byleby kasa sie zgadzala.

Grzegorz
@Gruby Olo

Mógłbyś podzielić się z nami, jak to się stało, że trafiłeś do pracy za pośrednictwem firmy Norint? Polecił Cię znajomy, czy może szukałeś firmy, która da Ci możliwość wyjazdu za granicę? Na chwilę obecną wszystkie warunki pracy, które przedstawił Ci pracodawca, zgadzają się w rzeczywistości? Mam nadzieję, że podzielisz się z nami szczegółami Twojego zatrudnienia.

Gruby Olo
@Grzegorz

Kumpel mi polecił firme o wyjeździe myślalem już dawno ale cieżko było sie zebrac a tak z polecenia to najlepiej. Wysłalem cv jakas mila kobitka dzwoniła popytala o co nieco a zaraz później byla oferta szybko to poszlo nie mialem czasu sie zastanawiac ale moze i lepiej. Na razie wszystko sie zgadza i kasa i robota.

aro

witam, jest ktoś co pracuje na rusztowaniach. jak to wygląda w rzeczywistości?

Zimnydranu

Polecam!

@Zimnydranu

To bardzo dobrze! Jednak tak naprawdę nie wiemy, dlaczego polecasz Nam firmę Norint, a nie ukrywam, że chcielibyśmy posiadać tę wiedzę. Zapewne piszesz z perspektywy pracownika tego przedsiębiorstwa. Może zatem podpowiesz Nam, czy aktualnie poszukują tam nowych pracowników? Jeśli tak, to jakie stanowiska mają wolne?

Hanys

No i wrociłem . Na poczatku che podziekowac norintowi za opieke, pomoc i ze dosatlem szanse pracy , z ktorej jestem bardzo zadowolony ,wracam tam po swietach Bożego narodzenia. Norwiega rzadzi sie swoimi prawami i praca jak praca wiadmo ale co mi zapadlo w pamiec to zorza polarna cos co zobaczylem pierwszy raz w zyciu i kazdemu polecam! Połnoc cieżka chwilami sroga ale to co mieolismy okazje podziwiac z kolegami zaparło dech w piersi. kazdemu polecam zaryzykować .. Pracowałem w różnych krajach ale tu jest najciekawiej a praca jak praca wszedzie taka sama, no wszedzie trzba pracować. pozdrawiam i zycze wesołych świat!

@Hanys

To ważne by być tak zadowolonym ze swojego pracodawcy, jak jesteś właśnie Ty. Bardzo się cieszymy, że Twoja współpraca z Norint przebiegła pomyślnie. Teraz byłoby dobrze, jakbyś przeszedł do opisania konkretnych warunków zatrudnienia, na jakie mogą liczyć osoby wyjeżdżające z tą firmą. Czy miałeś zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Tak4Nie

ksantos

Byś się baranie i obiboku pisać najpierw nauczył zanim nazwiesz innych polaczkami

Malwina#

Weszłam poszukać opini bo mój mąż wyjechał półtora tygodnia temu z ta firmą wiem rychło wczas :) ale ogólnie nie narzeka. Najbardziej doskwiera ale tęsknota z dala od domu i rodziny. Warunki ma w porządku gdyby tak nie było juz dawno byłby z powrotem. Myślę że jak komuś się coś nie podoba to nałatwiej syfu narobić w internecie. A konkurencja na tym rynku jest ogromna i pewnie tez nie śpi :) my polecamy.

@Malwina#

Cieszy zatem fakt, że Twojemu mężowi odpowiada praca poprzez firmę Norint. Jeśli poprosiłabyś go, żeby sam wyraził tu swoją opinię o tym pracodawcy, bylibyśmy Ci naprawdę bardzo wdzięczni, bowiem informacje "z pierwszej ręki" okazują się najbardziej przydatne. Możemy na Ciebie liczyć w tej kwestii?

Malwina#
@Ewelina

Mąż wraca na Święta za tydzień poproszę żeby coś skrobnął ;)

@Malwina#

W takim razie to świetnie! Bylibyśmy wówczas mu bardzo wdzięczni. Chciałabyś dodać coś jeszcze odnośnie tego pracodawcy? Jeśli jakiś pracownik firmy Norint chciałby jeszcze zabrać tu głos, to serdecznie do tego zachęcam. Z chęcią dowiemy się na przykład, jak wygląda tam cały proces rekrutacyjny. Znajdzie się osoba, która opisze Nam tę kwestię?

Maciek

Ja sie zgadzam z poprzednikiem bylem w lecie na 3miesiecznym kontrakcie teraz z powodów rodzinnych musialem wrocic do domu ale nie moge powiedzieć że bylo cos nie tak jak ustalałem wczesniej.

Tak13Nie

@Maciek

@Maciek, z Twojego komentarza wynika, że byłeś zadowolony ze współpracy z firmą Norint. Możesz powiedzieć, czy zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę i czy można liczyć na dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych oraz jak wygląda kwestia znajomości języka?

Tak4Nie

Maciek
@Ewelina

No ogólnie jestem zadowolony jak tylko sprawy prywatne mi sie poukladaja to napewno wrócę do Norwegii bo ciężko mi tu będzie znowu wrócić do roboty za 2tys . Umowę byla z Adecco Norge taką norweska normalna o pracę. Z zadnych swiadczen nie korzystałem bo nie mam dzieci. A dogadac się z nimi idzie po angielsku. Ja tam troche umiem tyle co ze szkoly a reszte rekami :). Jak robisz dobrze robotę to nikt się nie czepia.

Roman

Bylem juz wiele razy w robocie za granica z roznymi agencjami i roznie bywalo. Tutaj zawsze ktos odbiera telefon i jest konkret, wiadomo gdzie bedzie praca, jaka stawka, jak sie ma sprawa z lotem i mieszkaniem. Praca dla norweskiego pracodawcy to podstawa, umowa o prace i dobra stawka - wszystko to dostalem po zgloszeniu sie do Norint. Jak sie korzysta z pomocy agencji to wiadomo, ze czasem jakas oferta szybko przestaje byc wazna, bo ktos inny sie szybciej zdecydowal, dlatego trzeba szybko dzialac i byc zdecydowany, albo sie chce jechac, albo nie i kropka.

Tak22Nie

Komar

Miałem dac znac jak dojade na miejsce. Przylecialem koło 8 rano i z lotniska busem dojechalem do biura nie było tak zle jak zem sie spodziewal. W biurze dostałem jakies kartki kazali mi isc do urzedu po ten caly D numer czy cus ale to nie to co tu u nas w urzedach była godzina okienko ustalone podeszlem dalem kartki dowod i do widzenia. Dali mi ubrania robocze cos tam jeszcze po swojemu pogadali i zawiezli mnie na mieszkanie. Pokój jak pokój łóżko jest szafa jest nic innego mi nie trza. Maja mi dac znać kiedy na budowe mam iść to czekam. Ogolnie jest naprawde w porzadku jak na razie . Ludzie nie dajcie się zwariować to jest wyjazd do roboty nie na Karaiby :)

Tak14Nie

Hanys

Czytam teraz wszystkie opinie bo mam wyjechac z norintem w weekend do kolegów na dzika północ. Może bym i się wahał ale koledzy mowio co innego. I kupili bilet i odebrali z lotniska i zawieźli na miejsce i w razie potrzeby kontakt z firma jest i Norint nie zostawia pracownika samemu sobie i tez panie z którymi rozmawiałem mówiły ze praca dla Adeko. Ja wyjeżdżałem do Szwecji Niemiec pół życia z różnymi agencjami wiem ze różnie jest. Ale znajda się rodzynki którym nie dogodzi jak i w życiu bywa. Zobaczę co będzie koledzy zadowoleni wiec nie nastawiam się inaczej. Pozdrawiam

Tak9Nie

@Hanys

Jestes juz na miejscu? I jak.

Komar

Kurde czytając te wszystkie opinie mam teraz niezły kocioł w głowie bo jade jutro z nimi . No nic wiem ino że ile ludzi tyle opini jak wszedzie. Dam znac co i jak kedy juz bede na miejscu

Zostaw opinię o Norint Sp. z o.o. - Maniowy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie