Norint Sp. z o.o.

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Norint Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
mamy ŚWIETNĄ ofertę pracy w Norwegii dla Elektryków z DSB/ Elektromonterów z DSB. Wynagrodzenie 19000-22000 PLN brutto/ miesiąc.
Zapraszamy do składania aplikacji.

Marek

2 tygodnie temu dostalem prace w norwegii i jestem juz na miejscu. Przelot samolotem oplacil pracodawca. Praca jest ok.

Pitbull

Ja tam nie narzekam rzadko pisze gdziekolwiek opinie ale tu sie udziele. Na razie pracuje i jest ok za tydzień przerwa wakacyjna i później chce wrocic. Nikt nie ukrywał ze praca jest dla Adecco sam bylem na tyle zdecydowany zeby jechac w sumie wszystko mi jedno bylo bo ogulnie kazda agencja dziala na tych samych zasadach slubu z nia nie wziolem zawsze mozna poszukac po czasie cos innego. Norint polecam fajne babeczki tam pracuja.

Mareczek

Ja tez polecam. Robota jest ok, umowa z norweskim pracodawca. Wyplaty na czas, agencja pomaga w zalatwieniu mieszkania i rezerwuje przelot do Norwegi. Mi nic wiecej nie trzeba!

Adam
 Rekomendacja

Ja byłem sceptyczny i miałem wątpliwości, ale Norint moim zdaniem to solidna firma. Złozyłem papiery, dostałem prace, jestem w Norwegii i wysztko na miejcu, jak w umowie. Ktokolwiek wyjezdzał przez agencje to wie, jak to dziala, jednego dnia są oferty, drugiego juz nie ma, bo bywa tylu chetnych. Ale jak komu nie pasuje, to niech sam załatwia formalności, przelot, itp.

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie Norint Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4300 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Norint Sp. z o.o.?

Małgorzata Kućmierz Nowy wpis
@Pytanie

Czy chodzi o umowę z norweskim pracodawcą? Jeżeli tak, to po 8 tygodniach od rozpoczęcia pracy.

Maja Nowy wpis
@Małgorzata Kućmierz

No z ta firma a o co innego może. I jaka to umowa i niby czemu tak późno?

Małgorzata Kućmierz Nowy wpis
@Maja

Przepraszam, źle zrozumiałam. Jeszcze przed wyjazdem do Norwegii podpisuje się z norweskim Klientem umowę na czas nieokreślony, więc od początku jest to stała praca.

Bartłomiej

Serdecznie polecam panią Sabinę D. Przesympatyczna i pomocna osoba która pomoże nie tylko z zatrudnieniem ale i innymi sprawami z tym związanymi. Bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy Jak dla mnie 11/10 dla pani Sabiny.

Bartłomiej

Serdecznie polecam panią Sabinę D. przedstawicielkę firmy Norint. Niesamowocie sympatyczna i pomocna pani która pomoże nie tylko w zatrudnieniu ale i wszystkim co z tym związane. Według mnie 11/10 dla pani Sabiny.

Anonim

Wszystko jest ok, na chwilę obecną jestem kilka dni w Norwegii, szybki wyjazd, dobry kontakt zarówno z biurem jak i na miejscu, każdy jest pomocny. Domek fajny,, czysty, współlokatorzy również.

@Anonim

Dziękujemy za opinię każda jest dla nas bardzo istotna aby cały czas podwyższać standard naszej pracy :)

Jak w Norint Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

nowy
Kandydat

powiedzcie jak wygląda w rzeczywistości praca dla cieśli/zbrojarzy? doświadczenie mam duże bo ponad 10 lat w niemczech ale nie bardzo jeśli chodzi o język angielski , niemiecki u mnie komunikatywny

Boniek
Kandydat

A jak z płatnościami ...w jakiej walucie płacą ..mogę tam założyć norweskie konto

@Boniek

Wynagrodzenia wypłacane są w koronach norweskich. Jest możliwość przelewów na polskie konto walutowe lub założenia konta w Norwegii.

Maria

Norint to agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników dla branż: budowlanych, motoryzacyjnych i medycznych do pracy w Skandynawii. To zapewne większość z Was wie, ale ja akurat miałabym inne pytanie. Czy agencja zapewnia taki rodzaj umowy, który gwarantuje niezbędne ubezpieczenie zdrowotne?

Jak wygląda temat awansu w Norint Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Montażysta?

Kinga

Czy pierwsze dni są darmowe ?

Worker
Kandydat

Ja lecę w niedziele do Sogndal, na razie jest ok nawet gadałem z jakimś majstrem z budowy i dopytałem co i jak. Kupili mi bilet wydaje się że dość wiarygodna firma

Cinek
@Worker

887310229 tkaczykmarcin15@gmail.com Napiszcie co i jak

Marek
@Worker

Jakie warunki pracy? Moge otrzymać jakieś info? Pozdrawiam

Piotrek

Jak dla mnie ok chociaż dopiero zaczołem. Miałem dostać się o Oslo a stamtąd z kilkoma chłopakami busem nam zorganizowali przejazd. Wirusowe testy na miejscu , 3 dni na kwaterze i tydzień już jestem na projekcie. Mieszkanie w którym jestem jest przyzwoite luksusów nie ma ale jest ok jedynie brakowało pościeli ale dzwoniłem do biura i mi dowieźli. Nie mam porównania jak to wygląda w innych firmach bo jestem pierwszy raz.

Pracodawca

Dziękujemy za podzielenie się opinią, każda jest dla nas bardzo ważna. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, żałujemy że nie mieliśmy żadnej informacji od Pana na temat tego że coś jest nie tak. Nasi kandydaci zawsze mają możliwość zgłoszenia do nas wszelkich, ewentualnych nieprawidłowości, tylko wtedy jesteśmy w stanie odnieść się do sprawy i pomóc.

Miki

Niektóre komentarze to ewidentne lanie wody ponieważ ludzie chcą wiedzieć jakie są warunki mieszkaniowe praca oraz zarobki a widzę że pare osób na tym forum skupia się na krajobrazie że tam zorze widzieli fiordy jeziora itp. no ludzie to nie jest forum dla wycieczkowiczów tylko dla ludzi którzy chcą pracować zarobić kase i tyle a widoki to sprawa drugorzędna bo ja osobiście szukam informacji żeby się nie nadziać i nie zostać wydymanym bo o to nie trudno a ja nie jestem z pierwszej łapanki bo za granicą pracowałem i swoje już widziałem.

Mazol
@Miki

Dobra firma na start, ale zależy też na jaki region się trafi bo firma silnie współpracuje(nagabuje) dla Adecco (które nie zawsze jest uczciwe,zależy właśnie od biura) Zrobią ci potrzebne kursy, warunki mieszkaniowe również będą przyzwoite (wiadomo w standardzie swój pokój, przeważnie dom na max 6 osób, mówię że swojego doświadczenia). Na początku kupią ci bilet na start, powinni także to zrobić na koniec twojego obdaku, ale nie jest to normą. Dużym minusem jest to że trzeba płacić za mieszkanie, gdyby nie to wiele osób by zostało w tej firmie ( czasami zdarza się że mieszkanie powinno być za darmo, bo pracodawca dla którego pracujesz opłaca je dla ciebie a ty i tak musisz płacić), stawki są porównywalne z innymi firmami, jak masz doświadczenie możesz próbować coś ugrać dla siebie w trakcie negocjacji ,chyba że jesteś osobą która godzi się na wszystko byle tylko wyjechać. Znam osoby które pracują dla Adecco po 10,15 lat i są zadowolone. Jak widzisz jakieś nieprawidłowości na wypłacie (co 2 tyg.) od razu zgłaszaj do biura dla którego będziesz pracował, nie daj się oszukać. Ogólnie firma duża jak na Norwegię, mimo wad godna polecenia na pewno dobra na start, żeby chociażby rozejrzeć się na rynku.

@Mazol

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Z naszej strony chcielibyśmy dodać, że zawsze staramy się aby nasi kandydaci byli zadowoleni, szczególnie jeśli jest to ich pierwszy wyjazd do Norwegii. Od początku procesu rekrutacyjnego każdy z pracowników jest informowany dla jakiej firmy będzie pracował a szczegółowe warunki każdej oferty są przedstawiane przed wyjazdem. Panowie również otrzymują umowę do wglądu. Zawsze chętnie służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Justyna
@Norint Sp. z o.o.

Moj mąż poleciał w poniedziałek z 2 innymi co się okazało na miejscu Po dwóch dniach pracy kazali mu poddać się kwarantannie mimo ze tamci dwaj mieli załatwione badania a mój mąż nie Firma Adecco nierówno traktuje pracowników Teraz siedzi w mieszkaniu bez perspektywy pracy bez zarobków a nie oszukujmy się ze życie w Norwegii jest drogie zwłaszcza jeżeli się nie ma żadnego dochodu , wydaje mi się ze również powinien mieć wykonany test Na wycieczkę mogliśmy pojechać cała rodzina !!!

Położna

Serdecznie nie polecam firmy Norint. Rekrutowała na stanowisko pielęgniarki w Norwegii. Przeszlam dwie wstępne rekrutację w ciągu 2 miesięcy. Parę godzin przed wyjazdem na kurs języka norweskiego dostałam telefon, że zaszło przeoczenie, ponieważ nie mam wystarczających kwalifikacji (w Norwegii położna jest specjalizacją pielęgniarstwa). Od samego początku firma wiedziała, że jestem położną. Straciłam mnóstwo swojego czasu oraz pieniędzy, starając się o uzyskanie referencji, zaświadczeń z okręgowej izby, sądu okręgowego, robieniu badań. Zakupiłam również bilety na dojazd i wzięłam urlop . Nikt mi pieniędzy nie zwrócił i nie zwróci.

@Położna

Szanowna Pani, dziękujemy, że wzięła Pani udział w całym procesie rekrutacyjnym na stanowisko pielęgniarek do pracy w Norwegii. Jest to wymagający proces, podczas którego sprawdzamy nie tylko motywację kandydatów do podjęcia pracy ale przede wszystkim kwalifikacje, które weryfikujemy dość wnikliwie. Niestety Pani kwalifikacje, na tę chwilę, okazały się być niewystarczające do uzyskania akredytacji Pani dokumentów, pozwalających na legalną pracę w Norwegii. Nie pozostawiając Panią samą z tą decyzją zaproponowaliśmy kilka alternatyw, by mogła Pani zrealizować swoje plany pracy w Norwegii. Mamy nadzieję, że po uzupełnieniu kwalifikacji spróbuje Pani ponownie podejść do procesu rekrutacji.

Xxx

Ja dojechałem do Sogndal w piątek weekend spędziłem mieszkaniu zastępczym dziś byłem w tym ich urzędzie i biurze. W sumie organizacja ok. Szybko wszystko poszło. Przewieźli mnie niedawno na kwaterę i byłem na chwilę na budowie jutro pierwszy dzień chłopaki tu mówią żebym się nie stresował bo robota bez spinania.

Daniel K.

Wyjechałem z norintem przed świętami Bożego Narodzenia a jutro wracam po przerwie świątecznej na projekt. Jestem na Lofotach troche zimno ale da sie wytrzymać najważniejsze ze robota jest a miodów nigdzie nie ma. Ogólnie polecam

Artur B.

Obiecałem opinie jednej Pani więc piszę :) jest ok to pierwszy mój wyjazd do Nor poszedł szybko i gładko. Jestem w Sogndal na razie wszystko tak jak miało być więc ogólnie polecam.

Honorata
@Artur B.

A napiszesz czy praca jest ciężka, czy można w trakcie pracy zmieniać stanowiska jeżeli coś nam nie pasuje?

Aktualność
ATRAKCYJNE OFERTY PRACY DLA MECHANIKÓW, LAKIERNIKÓW I BLACHARZY SAMOCHODOWYCH W NORWEGII

Zostaw merytoryczną opinię o Norint Sp. z o.o. - Maniowy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Norint Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norint Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norint Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Norint Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Norint Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Norint Sp. z o.o.