Co to znowu jest za twór ? Kiedyś już były takie firmy w Krakowie, że siedziało kilkunastu na dusznej sali i klikali sobie kupując i sprzedając jakieś tam pochodne, co równie dobrze mogły robić maszyny i algorytmy z lepszą skutecznością. Jaki to ma cel, mają robić obrót ? szum na wykresach ?
Nowy wpis
Traderr
25.11.2020 16:41
Kandydat
Najlepszą skuteczność mają ludzie, NIE maszyny...
Zostaw merytoryczną opinię o Beta Star Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.